Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
10. máj 2010

radus to uz vtedy bolo v BJ taebo?A ja ze to zapadakov 😀

raduska2006
11. máj 2010

Bi - bolo 🙂 a na rozdiel od velkej Ostravy este aj je 😀 😀

bianca
11. máj 2010

a co v OVe neni?Teraz ma baby z roboty drazdia lebo chodia na zumbu a ja im zavidim lebo to ma bavilo

raduska2006
11. máj 2010

nasla som iba na druhom konci mesta a aj to len pre pokrocilych...a tam si netrufam po 5 rokoch necvicenia 😀

bianca
11. máj 2010

jaj

raduska2006
11. máj 2010

co mate nove??? my uz 2 mesiace nepouzivame dudlik....

bianca
11. máj 2010

my pouzivame vsetko len nocnik nie.Niako sme nepokrocili.Akurat v zlosteni je prebornicka :-/

raduska2006
11. máj 2010

no tak to poznam... Lauru to este furt drzi a ja uz zacinam stracat nervy 🙂 uz by mohla pochopit, ze musi pocuvat ona mna a nie ja ju.....

janja2502
12. máj 2010

aj nasa sa zacina zlostit, ked nie je po jej. 😒

jitulkabj
13. máj 2010

raduska -..............nie, aj ked Vlado si teraz rozvesal plagaty., ze cvici, ale vraj to je blud, ze necvici....baby hovorili🙂) Tak nerzumiem tomu.
My mame noveho ucitela, ucitel anglictiny sa na to dal. A musim len a len chvalit!!!!🙂)) 😉 😀

jitulkabj
13. máj 2010

ten ucitel anglictiny cvici taebo, aby bolo jasne🙂))

jitulkabj
13. máj 2010

a uz nic nepisem, lebo ma tu este niekto spizdi!!🙂)))))))))))))))))))))))))

bianca
13. máj 2010

aspon mate dve lekcie naraz.Anglinu i tae bo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macikjm
15. máj 2010

jitul...len pekne pis...nech to tu zije...
to bolo myslene ironicky...ze sa tu tak ,,veeeela,, pise...az niekedy aj cely mesiac nikto nic... 😀

bianca
15. máj 2010

maci no pravda pravda.Stale sem kukam a moj prispevok posledny :-/

janulabj
15. máj 2010

Bi tak ja niečo napíšem,nech není zase tvoj príspevok posledný 😀 😀 😀
napríklad,ako pokračujete s bytíkom? my sme o5 chorľavý,zahlienený,kašleme...asi už aj ten druhý zub vyjde von...už ho vidno,ale ešte není prerezaný...baby máte niektorá aj dobrú skúsenosť s gelikmi na ďaienka? s akými?
dík a pa

bianca
15. máj 2010

januli niako.Dnes sa Peter vracia domov tak od pondelka sa ide na plno

inak my sme mastili citovital gel a neviem co malej pomahal ale to bolo jedine s cim ma pustila do pusinky.Hrozne jej to chutilo a ja som pri masazi dasien aspon citila ci parchanti vyliezli alebo este nie

janulabj
15. máj 2010

že parchanti 😝 presne tak 😝

raduska2006
16. máj 2010

janula - my sme nemazali nicim... nastastie to nebolo az take kriticke 😀 😀

mame novinku........ uz 2 dni Laura nosi gatky 😵 😵 akurat na noc jej plienku este dam, ale dufam, ze to za chvilku prestane...

bianca
16. máj 2010

radus to ma vies vzdy potesit 🙄 ale nie.Laura je ovela sikovnejsia a vzdy aj bola a hlavne poslusnejsia.Nasa nema cas sa daco ucit a uz vobec rozpravat.Proste nestihacka

raduska2006
16. máj 2010

ale Bi, az taka poslusna zas nieje...si nemysli, ze sa jej pacilo sediet co pol hodiny na nocniku 😀 😀 ale zvladli sme to... skus davat Barborku tiez castejsie a urcite sa to podari aj vam....budem drzat palceky 😵

bianca
16. máj 2010

radus to nema cenu.Ona to vobec nechape naco tam sedi.Nemienim si zrat nervy a diktovat jej kedy ma cikat sa mi tiez nelubi.Ona neposedi ani pri hrackach polhodinu takze nocnik 0 bodov

jitulkabj
17. máj 2010

raduska-...gratulujem ku gatkam. Tak to je uz z Laury velka slecna!! Nech je to vydrzi!!🙂)

bi...a kedy ste zacali s nocnikom??? Moznoze prineskoro....

My sme kupili nocnik na sedem mesiacov. Do roka krasne chodila., resp. ked som ju nan dala, pekne posedela, urobila, co trebalo, ale plienky sme museli dalej pouzivat. Okolo prveho roku prisiel zlom, zrazu nechcela obsediet, tak som ju nechala tak, nech sa sama rozhodne, kedy zacne chodit na nocnik.
Ale po naslednej skusenosti v 20-tom mesiaci, ked som ju na radu jednej ucitelky z jasli prinutila sediet na nocniku hoci aj so slzami v ociach, si dovolim tvrdit, ze aj deti mladsie ako dva roky si velmi dobre uvedomuju, na co nocnik sluzi, len s nami manipuluju, lebo sa im sediet nechce. O tri dni po "nutenom" sedeni sa mi odrazu zacala pytat, a verte mi, odvtedy plienky vobec nenosime. Iba na noc. Lebo nasa Lorianka je velky "pijak", 😀,este aj cez noc doplna tekutiny z flasky, takze s nocnym pomocovanim zatial musime ratat, aj ked je velmi sporadicke.
Takze baby, nebojte sa, trosku na deti pritlacte, a budete prekvapene!!🙂)

raduska2006
17. máj 2010

jitul - dakujeme 😀 😀 my sedime na nocniku tiez od 7 mesiaca /od kedy vie sediet/

Bi - treba na to pevne nervy a ako pise jitulka nebat sa zatlacit 😉

macikjm
17. máj 2010

ninka kaka do nocnicka od 8,5 mesiaca...sice sa este nevie pytat, ale ked vidim, ze sa puci, tak sup na nocnik...niekedy stihneme, inokedy nie.... 😀 ale nema zatial problem obsediet....uvidime ako to bude dalej.... 🙂

jitulkabj
17. máj 2010

macik...tak len mala rada, ak zacne vymyslat, nepovol. Zbytocne by si cely proces predlzila. Ked to vie uz pomerne dlho, uz len treba zotrvat v nacviku🙂))

bianca
17. máj 2010

jitul my mame nocnik odkedy sama sedi ale nenutila som ju nikdy.Ked vidim ze tlaci tak ju posadim,Pre istotu mame jeden hore a jeden dola aby sa stihalo.Akurat ze ona nezvladne nikde sediet viac ako 5 minut.UZ mi zdrhala aj s klobasou vysiacou.To bol pohlad decka.Na zachode sedeit sa boji.Snad sa nauci kym pojde do skoly.V lete planujeme len gatusky a uvidi sa

najlepsie je ze ma trenuje opica.Pribehne s nocnikom ze kakakaka tak rychlo akcia a nic.Teraz ma chuda problem sa vobec vykakat ked berie zelezo.To sa drzi gauca a tlaciiiiiiiiiiiiiiiii

jitulkabj
17. máj 2010

bi......ahaa, tak potom asi fakt musite zvolit individualny pristup...a cakat. Nevedela som, ze je az taka neposedna 😀 A stou klobaskou kam utekala?? Taku chut na nu mala??? 😝 😀

bianca
17. máj 2010

jitul my uz mame hyperaktivitu aj v zdr.,karte.Mame to doma vesele.Nikto s nou vonku bez voditka ani nechodi.Ja si trufnem ale nikto viac.Akurat teraz ma take obdobie ze rada hopka v kociku tak ju babina vozi a vozi.Ani teraz este nespi lebo sme to po hodine vzdali.Ma stale energie ako atomovka.Ked sme boli preberat byt tak mame zdrhla a uz bola u susedov na navsteve.Domovnicka zle dovrela dvere a uz sa im Barbora prechadzla po kuchyni.Taka hamba hrozna.

raduska2006
17. máj 2010

Bi - musi sa predsa zoznamit 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre