• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
aj my stale vonku.Dnes teda po narocnom odpoludni.Je u nas zabava pod hol.nebom a bol aj program pre deti takze nasa od 16 hodin do teraz tancovala.Potom hodim video na FB.
13. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no aj my sme vonku...ale vecer tu furt nakuknem, ked ninka spinka...

@janulabj jeeej aky krasny bambulko,,,cim ho to krmis??? :dizzy_face:

vcera sme boli na grilovacke...na krizoch, neviem ci poznate...taka malebna dedinka, kde som travila prazdniny ako dieta...cca 25km od bj...super bolo...budeme chodit veeelmi casto....babka s dedkom sa hraju s ninusou a mamka s tatikom oddychuju...paci sa mi to.... :grinning: :sweat_smile:
13. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk
15. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme si tiez uzivali, kym na nas nedolahla choroba, ktora konecne potvrdila, ze Lorianka je alergicka na pel, teda ma sennu nadchu. Takze z anvstevy u alergologa sme si priniesli peknu hrbu liekov, ktore nas maju dat dokopy, pretoze momentalne sa to dost vystupnovalo:frowning2:(( Ale verim, ze uz po stanoveni diagnozy sa zbavime zbytocnych chorob, ktore nas prenasledovali od zimy a lieky udrzia alergiu na uzde. :frowning2:
15. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj juj boratko male.Ale dolezite je ze ste sa konecne dopatrali priciny a uz sa to bude urcite zlepsovat.Ja idem zajtra na prvu navstevu alergologicky co sme doma tak som zvedava

inak mangel na ceste domov takze zajtra zasa zaciname buchat a trieskat a prerabat
15. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk
18. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no co kukucka.... :grinning: ako sa mame???
18. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my je tu smutno.Alegia ma dostala na kolena pfuuuuuj.Aktualne zhaname brusku na parkety
18. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj...nevdacna robota, brusit parkety...ja by som radsej hodila na to plavajucu podlahu...znamy brusil a potom lutoval...vela roboty s tym...a efekt sa mu nakoniec aj tak nepacil... :unamused:
19. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci my mame v obyvke krasnu drevenu podlahu no predchadzajuca majitelka sa o byt vobec nestarala tak je nutne ju aspon trochen prebrusit a prelakovat.Stoji to za to
19. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak potom sa trapte... :wink: :grinning:
19. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes sa slo brusit...teda skusit ci to pojde.Uz mam taku zlost ze tu podlahu pojdem sama vytrhat a osadim plavajucu len nech sa uz nieco deje

nasa mala ma z neznam.dovodov teploty.Mozno zubky.K dr mi je uz trapne chodit
22. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca žeby akty X?????????????
Len nech je to rýchlo preč heš heš.....
22. jún 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vieme preco.Vcera vyliezol minimalne jeden ocny

decka idete 24.vecer na namestie?
23. jún 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Bi - ja urcite nie.......
23. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si koza :angry:
23. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca my sa nechystame...ale sla by som uz aj takto vecer von...no kde dame dite??? :grinning:
23. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macikjm povodne som ti chcela napisat ze nasa ide s nami nooooooooooo prd.Zobudili sme sa s kaslom.Kde my rodicia prestavame-nase dieta zacina
24. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca juj...tak nech je zdravucka mala princeznicka...ja by som tiez vzala ninku s nami, ale to pocko nema chybu...isla som dnes cez namestie, tak uz doobeda tam vsetko pripravovali...drevo na vatru naskladane...no uvidi sa ako sa vyvinie pocasie... :unamused:
24. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa vyjasnilo...svieti slniecko...zeby sme skakali cez vatru??? :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme boli na chvilku no skoncili sme na doline na vecery :grinning: pocasie otras
24. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co koceny?De ste ha?kto bol dnes na akcii?
27. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dnes bolo @bianca ? já viem že hrozné počasie,viac nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani na Vinbargu organizovali Seleziani akciu a bolo vela atrakcii pre deticky.Sme boli pozvani tak sme skokli na chvilku.
27. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no vidis...ja som tiez o ziadnej akcii nevedela, a to k nim chodim na stretka... :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macikjm vazne :fearful: ??? Neboli ste?Hudba hrala,grilovalo sa,plno atrakcii pre deti...ale je pravda ze u nas pred barakom nebolo nic pocut
28. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my...a ja som vyssie ako ty... :slight_smile: ale ninka mala horucku v nedelu, tak aj tak by sme nikam nesli...inak by som sa k vam prihovorila... :wink:
29. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macikjm oooooooooo aka dialka.K tebe by som doplula z okna :grinning: si robim srandu.Chyta ma depka tak kecam somariny
29. jún 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no tak sKus... :grinning: a s depkou preč... :wink:
30. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok