Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
12. apr 2008

to tam chodite tak casto???ty sa mas....ja sa na Slovensku objevim tak raz za 3 mesiace a aj to len na par dni..

bianca
12. apr 2008

mi sme tiez tak chodili,ale manzel robi na turnusi a ked mu skonci tak ideme domov ked som teraz doma aj ja.inak sme chodili na dva -tri dni mesacne od kedy mame auto

raduska2006
12. apr 2008

tak to my sa musime riadit podla dovoleniek ☹ a tej je tak zalostne malo...uz si rozmyslala nad tym, kde pojdes rodit? tu alebo na Slovensko?

bianca
12. apr 2008

este neviem.Keby som rodila tu tak ,,doma,,vo fakultke,ale desim sa tych papierovaciek,lebo chceme slov.rodny list

gabrielkabj
12. apr 2008

tak čo Radka poznáš ma?
😎

raduska2006
12. apr 2008

Gabrielka jak rozmyslam - tak rozmyslam,ale neviem 😀 daj nejaku pomocku...snad si spomeniem...

bbianca - tak to sa napapierujes poriadne 😀 ja budem spokojna aj s ceskym..priatel je Ostravak, a uvazujem o tom, ze si pre seba a Stefi zaziadam o dvojite obcianstvo...nevies nahodou, ci si budem musiet ziadat o porodne na Slovensku koli trvalemu pobytu, alebo ho dostanem automaticky tu?

gabrielkabj
12. apr 2008

Boli sme 3 sestry dam si tu aj foto ale včera mi to akosi nešlo tak idem skusit teraz.

raduska2006
12. apr 2008

gabi - len skusaj...bez fotky sa tazko spomina 😀 no nejak nemozem prist na to, kto si...

gabrielkabj
12. apr 2008

Ako si mam vytvorit album s fotečkami?

raduska2006
12. apr 2008

chod na fotoalbumy a tam klikni na Moje albumy...tam by si mala mat vytvorit novy album..pokial si dobre spominam 🙂 ....no fotka mi velmi nepomohla ☹ v tom pase sa to totiz neda zvecsit..

gabrielkabj
12. apr 2008

Boli sme 3 sestry: Marcala, Jožka a moja maličkost hi hi 😀

raduska2006
12. apr 2008

tak uz viem kto si.... 😀 😀 😀 susedka 😉

gabrielkabj
12. apr 2008

ano som to ja vydíš aky je svet malý. 😀 😀 😀

raduska2006
12. apr 2008

no to teda je.... 😀

bianca
12. apr 2008

radus spadol mi konik tak reagujem az teraz.Mi sa po porode budeme stahovat domov a nasledne bud do Ke,alebo PO podla toho kde zozenieme byt lebo manzel dostal robotu v KE

raduska2006
12. apr 2008

aha....tak aspon budete blizsie k domovu 😉

raduska2006
12. apr 2008

inac, ten konik v poslednej dobe nejak blbne

bianca
12. apr 2008

no strasne.Ja cumim na Novu a rehlim sa na Hogo Fogo Homolka 😀

raduska2006
12. apr 2008

ja tiez...Homolkov milujem. je to snad jeden ciernobiely film, ktory mozem vidiet aj milion krat... 😀

bianca
12. apr 2008

😀 😀 😀 to sme sa teda nasli 😀 😀 😀

raduska2006
12. apr 2008

a este mozem Andela..obe casti 😀 😀

bianca
12. apr 2008

jo Andel.A aj Adelu co este nevecerala

bianca
12. apr 2008

jaj ale ta je farebna

raduska2006
12. apr 2008

viem, ale celkom stara 😀 😀 😀

bianca
12. apr 2008

a este mam s farebnych rada :Kulovy blesk a plno dalsich.Vela ich mam v originaly nech sa mozu nasmiat aj dalsie generacie

raduska2006
12. apr 2008

tiez mame zbierku starej klasiky..priatel miluje stare filmy..ved treba nechat nejaky odkaz 😀 prave som videla, ze vecer budu davat na NOVE tie nase ostravske tragedie.

bianca
12. apr 2008

hej aj ja som to videla a uz je aj video na nete

http://aktualne.centrum.cz/video/?id=193153

raduska2006
12. apr 2008

fujjjj...no hruza..este ze tramvajkou tak casto nejazdim..

jurocko
12. apr 2008

čau gabi,ti mas doma internet?
ako sa mate?marek je odma či už odišiel do zahranicia?
mi sa mame fajn,sme zdravi,aj Karinka a babetkko tiež a rastieme tak ako mame,pozri si moj albumik na www.mdorykonik.sk

jurocko
12. apr 2008

ved možes hned na mna kliknut-oproti čo mas fotak a tam sa ti ukažu moje fotky ako rastieme,dnes asi nahodim nove fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre