Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
19. júl 2010

@vi3ka ak si chces pokecat tak to chod k Tomeckovej.Ona sa s nami stale tak dlho vykecava ze az 😀 😀 😀

janulabj
19. júl 2010

@vi3ka musim oponovat,k Hudakovej som chodila ja,teraz Oliver,a sorry ale ona netipuje !!! u každej dr.to tak ako popisuješ chodí,štandartny postup vyšetrenia,nikto ti z fleku nepovie čo ti je,v akomkolkvek obore...
a teraz to už tak nefunguje ako niekedy,že obvodna,maš pravo si vybrat lekara.
pred porodom netreba,ale možeš,vezme ta rada každa Dr.,ale ja som tiež bola ....

bianca
19. júl 2010

hm netreba?Tu nemusis mat razitko v tehu knizke?Ja ked som sla do porodky tak sa ma hned pytali kde mam zazmluvnenu dr a potom jej posielali prepustaciu spravu.Podla mna lekar musi byt dohodnuty kedze zt 3 dni po tom ako pride domov sa dojde na mimi pozriet

vi3ka
19. júl 2010

@janulabj ja som to tak nemyslela, že doktora tipuje, ale že ja aby som potom netipovala, že čo je môjmu dieťaťu. rozumieme sa? 🙂 viem, že nemusím mať obvodnú, to len konštatovanie, že ani neviem, kto je naša. možno je to niektorá z tých, čo mi odporúčate 🙂 😉

janulabj
20. júl 2010

u nas nebola,stači ak ty pojdeš za nou,vačšina bab ide rovno z porodky alebo na druhy den k doktorke,je to na dohode,ale nemusi prist k vam domov,pre nich ešte lepšie ak prideš ty tam,a novorodencov beru hned,to je jasne.
razitko nemusi byť,po mne ho nikto nechcel,len že či už vieme kam dáme maleho k dr.

silvika18
20. júl 2010

ahojte baby, pripájam sa ktéme detských lekárok. A čo Varzalyová? Jej manžel je tiež lekár. Aká je ?

jurocko
20. júl 2010

moje deti maju kriskovu..........a som velmi spokojna,...je to najuzastnejsia doktorka ktora je na telefone.....poradi...posle kde treba ja osm velmi spokojna,,,,,,

bianca
21. júl 2010

mno decka podme doladit detaily na pondelok ne?Uz lamem aj dalsiu starsiu clenku co k nam davnejsie chodila

vi3ka
21. júl 2010

@murinka tak včera som si zistila aká je naša obvodná a je to majlingová. takže vravíš, že je v pohode hej? no uvidíme 😉

murinka
21. júl 2010

pre mna je to ta najlepsia lekarka 😵keby mohla tak da aj posledne 😔 drzim palce aby si /ste boli spokojní 😵 😵 😵

murinka
21. júl 2010

@vi3ka pre mna je to ta najlepsia lekarka 😵 keby mohla tak da aj posledne 😔 drzim palce aby si /ste boli spokojní 😉 🙂 🙂

gabrielkabj
21. júl 2010

Jani jasné môžme sa zviesť...

raduska2006
22. júl 2010

@bianca tak ja som uz v Bardejove....staci mi napisat o ktorej a urcite dojdem 🙂

bianca
22. júl 2010

@raduska2006 mozeme o 14 pri radnici?

jurocko
22. júl 2010

baby uz sa dohodnite co a ako..aby mi potom janka s oliverkom povedali co a ako...a o kolkej....tesim sa cmuky

bianca
22. júl 2010

navrhujem stretnuta sa po 14 hodine pri radnici a nasledne sa pojde do zvoleneho podniku.Osobne si myslim ze laser food moze mat super hracky no tie casom omrzia a v ETS je udajne pomerne velka zahrada kde by mohli behat.Myslim ze aj jedlo je v ETS vhodnejsie pre deticky ako vo foode.Prosim napiste aj vy svoj nazor.

sonoga
autor
23. júl 2010

@bianca jedlo v ETS? ake?

macikjm
23. júl 2010

@sonoga tiez sa cudujem...ale mne je to jedno....ja pojdem hocikde.... 😉

bianca
23. júl 2010

@sonoga ja zijem v tom ze je to restika ale asi nie.

nellyg
23. júl 2010

@vi3ka My chodíme ku Majlingovej. Som vcelku spokojná, až na občasné sestričkine nálady... 🙂

bianca
23. júl 2010

@nellyg my sme asi chytli jednu jej naladu ked sme sa k nej chceli dostat.Vykopla nas z cakarne ze si mame najst tel.cislo na internete a zavolat dr. ci nas vezme

janulabj
24. júl 2010

@bianca napiš kde a o akej,všetci sa prisposobime... 🙂 a kam pojdeme už doladíme v pondelok 😉 len nech nepršíí

macikjm
24. júl 2010

@bianca nie je to restika...je to bar... 😉

jurocko
24. júl 2010

tak my sme boli včera laser food a na terase a bolo superrrrr....a tie detske veci......hracky..a bola som aj v etesku hroozne.......fakt to mohlo byt na doline..lebo v pondelok hlasi zle pocasie dazd...a tam nas nezmokne a budeme v suchu..co vy nato?....keby bolo teplo tak nepoviem ale nehlasia...vyjadrite sa...paaaaaaaaaa

macikjm
24. júl 2010

@jurocko no ked bude prsat, tak nejlepsie miesto bude dolina... 😉

bianca
24. júl 2010

hm dolina najviac vyhovuje aj mne no pre deticky je to aj tak vonku na terase nie?Ale je zastresena tak pokial nebude neaky severak nemalo by to vadit

@jurocko laser food je bez strechy vonku ?

@raduska2006 keby to bolo nakoniec na Doline a nevadilo by ti ist po meste s laurou bez sedacky tak pre vas dojdeme.Ten kilometer nas nezabije a ty aspon nebudes musiet nikoho znasilnovat

raduska2006
24. júl 2010

@bianca jeeej...ty si zlata.... ak by som nic nemala,tak zavolam... 🙂

bianca
24. júl 2010

@raduska2006 ok jak scec :-¤

janulabj
24. júl 2010

no tak ako? stretneme sa pri kostole a potom rozhodneme? či ako?
napište jasne rozhodnutie 😀 😀 😀 😝 a na dolinu ja mam feest daleko,ale ta už necham na vas...ved raz tu a nebuduce zas inam no nie?

bianca
24. júl 2010

@janulabj ale sak vy dojdete autom so Slavkou nie?

ono pokial padne rozhodnutie pre Dolinu tak nikto s VNB sa nebude trepat na namestie a potom nazad na Dolinu.To by bola blbsot.V tom LF je nieco pre deti aj vo vnutri?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre