Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
25. júl 2010

Tak vidim, ze za dva tyzdne ziadne pevne rozhodnutie..no baby!!! 😉
Mne je to jedno kde, ale ak bude prsat, tak Dolinu mam hned pod nosom z Vinbargu🙂))

janulabj
25. júl 2010

no neviem,2 kočiare do auta nevlezu,a ja musim kočiar,jedine že by Slavka nebrala...a zase nechcem ju obťažovať....ale už ako chcete,prisposobim śa...pokusim sa dotrepať,aj ked mm služi,uvidíme,to peši nedám ... a ako pisala macikjm,ved nabuduce pojdeme zase inam...a tak vyskušame všetky podniky 🙂 😀 😀 😝

macikjm
25. júl 2010

LF ma vo vnutri jednu smykalku do guliciek, ohradku pre deti, vsetko je zvecsa vonku teraz...a vonku su len slnecniky, nie je to pod strechou...takze asi naj bude dolina...no baby...rozhodujme...cas sa krati...
a tak ako pisala bi, ked to bude na doline, tak sa nepojde na namestie... 🙂

janulabj
25. júl 2010

to s tym namestím je jasne že sa tam nebudete trepať z Vinbargu 😀 😀 😀 😀

raduska2006
25. júl 2010

no myslim, ze je najvyssi cas sa dohodnut...... 😀 😀

darianelid
25. júl 2010

Zdravím Bardejov. Dostala som sa na vás náhodou a som rada, keď som hľadala niečo o metóde Dr. Eugena Jonáša. Čítala som si aj staršie príspevky a dočítala som sa, že nie sama mám problémy s dietami a jojo efektom v Bardejove je aj Taebo? Mohol by niekto napísať kde? ( Presťahovala som sa tu pred krátkym časom a skoro nikoho tu nepoznám) Dakujem....

bianca
25. júl 2010

tak ja oznamujem ze zajtra od 14:30 sedim na Doline na terase.Tolko sme vyberali a nakoniec to bude (teda aspon ja) na Doline.Zoberiem aspon odrazadlo len dufam ze sa deti nepobiju

@janulabj nebojaj.Kocik date do kufra a Slavka ma urco len golface a tie sa daju aj na zem pod nohy.Ja teda kocik neberiem.Jednak v tom mala sediet nebude a mozno ani Slavka ho nebude brat

@raduska2006 pokial mame zajtra po teba dojst tak napis sms kde a kedy a prideme.

raduska2006
25. júl 2010

@bianca nemusite...dohodla som sa s bratom, ze ma odvezie a potom po mna pride.....ale dakujem za ochotu...

bianca
25. júl 2010

@raduska2006 super super.Sak mozu dat aj kavu s Petrom 😀

macikjm
25. júl 2010

@bianca vyriesila si to najsuprovejsie... 😀 ok...aj my prideme...ninka sa vyspinka, tak cca do druhej mi spi, napapa a sme tam... 😉

bianca
25. júl 2010

@macikjm super.Nasa spat nebude bo my musime dorazit s tych nasich kotehulek.

inak ked sa znesieme tak mozme dat kazdy mesiac ne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulabj
25. júl 2010

OK,rano zavolam Slavke či nas vezme...a s tym odražadlom mysliš že po terase sa bude voziť?či vonku pred? 😀 😀 my sme tam ledva kočiar mali kde dať,ked boli stoly obsadené...a už sa teším na Vás baby 🙂

janulabj
25. júl 2010

a ešte bianca ty berieš aj manžela?

bianca
25. júl 2010

@janulabj vonku pred.Nasa je neznicitelna tak budem za nou pobehovat

manzelik ma len dovezie no su s Radus.bratom spoluziaci so strednej tak chapes 😀

macikjm
25. júl 2010

@bianca ze ked sa znesieme... 😀 😀 no uvidzime uvidzime... 😀

bianca
25. júl 2010

@macikjm pravda...uvidzime...ja viem ze sa znesiem minimalne s Radkou (bo s tou mam bohate skusenosti 😀) a s tajuplnou Adelkou ktr. tiez dorazi kedze je na Slovensku.Povodne som si vas chcela ziskat tym ze moje telo vrha obrovsky tien no slnko zaliezlo tak vas mozem chranit akurat proti bocnemu vetru

raduska2006
25. júl 2010

@bianca tak v tom pripade chcem sediet vedla teba 😀 😀

jitulkabj
25. júl 2010

Ok, ja sa pokusim tiez dobehnut o 14:30, aj ked mam vybavovacky v meste, tak dufam, ze vas aspon na chvilu stihnem...Ak pocasie dovoli!!!!!!! 😖 Lebo ak pride lejak a silny vietor, veru aj kusok na Dolinu by mohol byt problem... ☹
Tak verim, ze sa zajtra viacere vidime.... 😉 😉

bianca
25. júl 2010

@raduska2006 moja zlata jasne jasne.Trimem ci fleka 😀

@jitulkabj zajtra by vraj prsat nemalo akurat ze bude chladno

inak decka dufam ze ihrisko nebude cele premocene...

janulabj
25. júl 2010

tak už sa neviem dočkať toho našho ,,zoznamovacieho odpoludnia,, 😀 😀 😀 myslím,že am z nás budú mať radosť 😀 inak hlavne prosim nech nepršíííí

bianca
25. júl 2010

@janulabj hi hi vystihla si to 😀

bianca
26. júl 2010

cafte zeny.Tak ako?Kto sile posledny domov?Ucet bol v pohode?Ja sa vzdy najviac po tekejto akcii bojim ze nieco nebude sediet.
Mala nam odkvecla asi sekundu po tom ako sme nasadli.POspala asi 15 minut a uz je ready

janulabj
26. júl 2010

ja a Slavka sme šli nakoniec...a chvilku pred Janka s Ninkou....učet v poho,len čašníčka skonštatovala ked sme odchadzali niečo v zmysle ,,už konečne,, ale tak kašľat na nu ...no nie? je v praci tak nech pracuje 😝

bianca
26. júl 2010

@janulabj no hviezda.Mam chut tam ist znova 😠

jitulkabj
26. júl 2010

Super bolo, zenusky!!! Velmi ma tesilo, aj ked ja som si posedela asi najviac v klude🙂)) No co uz, nabuduce uz isto nedojdem sama🙂) Som rada, ze som sa zastavila, stalo to fakt zato!! Tak snad do skoreho stretnutia🙂)
papa a bru noc vsetkym detickam...krasne su a tak spravne zive🙂)

bianca
26. júl 2010

@jitulkabj sesterka kuka fotky a krici ,, jeeeeeeeeeeee to je byvala pani ucitelka nasho Ferka ,, mam na vas stastia.Byvam na poschodi s jeho druzinarkou a teraz ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
26. júl 2010

inak decka nabuduce navrhujem ist na stretko niekam na dobre,kvalitne oplotene ihrisko 😀 donesieme vlastne jedlo a pitie a vypustime selmy.

jitulkabj
26. júl 2010

@bianca heeej, na Ferka si spominam, ako asi na vsetky deticky🙂), z neho uz musi byt teraz velky chlapisko!!!
Jasne, aj na ihrisko v pohode, len nech sa otepli... 😖 nabalime, popickinkujeme🙂))
Ooo, a tu fotecku ci aky to link si dala mi nejde zobrazit☹((( nedalo by sa poslat par fotiek na mail, baby??

macikjm
26. júl 2010

dobre...tak nabuduce piknik v oplotenom areali, ale kde taky je???musime pytat kluce od byvalych kasarni.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre