Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
4. feb 2011

@daniku ja prvy rok odd+amb.pohotovst a potom uz len odd

daniku
7. feb 2011

@bianca hm, zaujimave. a to je taky problem najst si pracu v bj alebo na slovensku? ci lepsie platena je v cechach? a co po materskej? druha materska?
baby to co robite ked je vonku take pocasie? ja som sa dnes skoro neprebrodila po ulici cez tu capanicu 😖
a simonke ide dalsi zub, takze nervaci odkedy rano vstane ze mna chyta zufalstvo. no ale nechapem ako je mozne, ze ma hore 4 zubky, dole dva, tie prve predne a mali by jej rast tie vedla nich, take male ale jej rastie az dalej 😀som si vsimla az ked ma s nim uhrizla do prsta 😉 taky jak stolicka, ale asi to nie je stolicka 😉

janulabj
7. feb 2011

fuuuu, no to počasie je fakt na prd.....my dnes asi ani von neideme.inak aj ja si myslim že bude na ceste další zub,večer mal teplotu, aj dost v noci plakal....no uvidime,a my už máme 12 zubkov.
ja som robila na ortopedickom odd., ambulancii.,sálku...atd. a v čechach preto, lebo tu nejak ked som ja skolu skončila, praca nebola 🙂 čo je teraz myslím uplne stejne, a jasne, je to tam aj lepšie platene. 🙂

daniku
16. feb 2011

halo halo, este tu niekto chodi vobec?

bianca
16. feb 2011

@daniku ano ano ak sa tu nieco deje tak som na prijme

daniku
24. feb 2011

@bianca esteze ty si tu taka stalica 😀 ako inak? momentalne mame net mimo provoz, poruchal sa pocitac, + dieta stihacka je mi stale v patach....katastrofa. z mileho zlateho dievcatka sa po par dnoch teplot, kedy bola zazracne kludna ako nikdy, stala mala hnusoba, co sa hadze o zem a nevie sa zmestit do koze. vcera som si vsimla dalsi zub na ceste, tak verim ze ked vylezie vrati sa povodna verzia nasej dcery. hoci sa snazim byt chapava.....vytaca ma a potom to ide jak zacarovany kruh dookola....a to je este len 8 zub, takze mam sa este na co tesit 😅
co mate noveho? my sme zavrete doma cele dni, obidve kasleme jak maly tuberaci, ale neviem jake kvapky si uz davat, tak skusam cibulovy sirup. a mala nechce ani tu masticku na dasna, co inak chodila s nou a sa oblizovala ze "ham ham" takze ked uz toto neda do ust tak sirup ani omylom. tak sa pytam, akym sposobom davate detom lieky? 😀 ja to neviem ☹

bianca
24. feb 2011

@daniku ja mam problem s konom.Asi na 6 x pisem prispevok a do sukromnych tem mi vobec nejde pridat nic.Este ze je FB bo inak by mi mobil doma drncal ci sme ok ako stale ked sa dlhsie neozvem 😀
Minule som na vas myslela bo sme boli na Tehelnej tak som kukala z okna ze ci ta neuvidm na prechadzke.
Inak my sme tiez skoro stale doma lebo mna toto poco total depta.V sobotu sme boli na svadbe tak som tiez cakala ci nas doma daco neskosi ale zatial (klop klop klop)v pohodke.
a lieky.No ja mam dlhorocnu prach a idem aj cez mrtvoly.Nasa ma nastastie rada sladke tak nemam moc problem ale spacifikovat,zapchat nos a hned sa pusinka otvara.Cap ho tam,pustit nos,pritlacit pod bradou aby to nepluvla a modlis sa aby ju z toho nenaplo.Normalne ale nasej davam sirup do maleho mnozstva vody a do stamperlika bo z toho strasne rada pije tak z tama by vyslompala aj neviem co

daniku
24. feb 2011

@bianca no to ani mne ten kon dajak extra nefunguje, daco napisem a ked panboh da, tak mi to prida 😉 castejsie ale nepridava, tak neviem kde je problem.
no my sme uz vyse tyzdna doma, lebo najprv mala teploty mala a na druhy den aj ja s muzom, tak sme len cele dni prelezali pred telkou. moj manzel je taky sutazivy typ, sa chcel pretekat aj v tom kto ma vyssiu teplotu a kto vstane od telky 😀 tak cele dni len robil statistiky kolko ma on, ja , kolko kto vypil caju a komu skor klesla teplota 😉
teraz si ani netrufam ist nikde von, lebo keby sa to zopakovalo zblaznim sa.
no a tie lieky....nech je radsej zdrava 😉 lebo ja nemam nervy a silu sa s nou natahovat. ja sa s nou natahujem, dohovaram, slubujem, to obcas zaberie, obcas nie.ale chytit nos som nekusala, ani ma to nenapadlo, tak nabuduce skusim 😀
minule sa hodila o zem, uz ani neviem kvoli comu, tak som si povedala ze jej aspon supnem do ust sirup ked tak reve....ale v tom momente ho aj vypustala z kutila ust a strajkovala leziac na bruchu este 15 minut. 😖

bianca
21. júl 2011

@daniku neozivime to tu trochen?

daniku
21. júl 2011

@bianca nooo a o 20 minut to tu zas zakape na pol roka 😀

daniku
21. júl 2011

@janulabj haloooo a ty sa nepridavas? 😉

bianca
21. júl 2011

@daniku ale nie nie.Ked pozrim kolko bab z BJ aktivne chodi na kona tak ma napada : kde steeeeee?

bianca
21. júl 2011

@daniku ale nie nie.Ked pozriem kolko bab z BJ aktivne chodi na kona tak ma napada : kde steeeeee?

daniku
21. júl 2011

@bianca ale potom sa tu nejak nedalo pisat... ja neviem preco tu nechodia, asi nevedia ze to tu je, alebo si myslia ze sa tu bavia len tie co sa uz davno poznaju....to som si napr. myslela dlho aj ja 😀

bianca
21. júl 2011

@daniku toto mi zasa nabehlo v polke prispevku :Porucha nie je vo Vašom príjimači....

mas pravdu je to mozne ze si to myslia ale ked vidia ze sa to tu dlho nehybe tak by mohol niekto napisat.Neaka nova krv

janulabj
21. júl 2011

@bianca
@daniku
HEJ BABY TA TU JAKA DEBATA?????

AJ JA SOM ZA NECH SA PRIDAJU AJ OSTATNE BJ-ČANKY, VED NAS TU JE....... 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
21. júl 2011

trebalo by dajaku osvetu spustit

daniku
22. júl 2011

no baby vcera som sa preratala....zakapalo to uz po 13tich minutach 😀
a nikto okrem nas troch sa nepridal.....nechapem 😖

bianca
22. júl 2011

@daniku trubko co kecas.Keby neumrel kon vcera tak kecame tu a ne na FB 😝 😝 😝 ale je fakt ze je to smutne ked sa nikto nepridal novy.Nevie o co prichadza 😀

bianca
25. júl 2011

ta i uz.Zasa som tu sama 😝

daniku
25. júl 2011

@bianca o 8.20 sa ani necuduj ze si tu sama 😝
aha teraz som tu ja 😀 a furt nijaky pohyb nezaznamenavam 😀 neviem kde to viazne.....

bianca
25. júl 2011

@daniku ta 8:2O sa u nas uz brutalne zije.Teda aspon ta nasa jedna tretina co ma enegie za pol baraku ked nie za cely

daniku
25. júl 2011

@bianca u nas to vacsinou tiez o takom case davno zije....na moje pocudovanie niekedy sme uz aj 3 hodky hore 😀 len na net nemozem ist, 😖
u nas vtedy frci Bambulka.... 😀 cize ked ma uz teraz kazdodenne sledovanie neprevychova, tak potom uz nic 😉

bianca
25. júl 2011

@daniku aj u nas sa Bambulkuje ale ziadne zmeny v chovani vyrazne nebadam.Snad na teba sa nieco nalepi 😀

daniku
25. júl 2011

@bianca minimalne mi to rozsirilo moj spevacky repertoar 😀 ked uz nic.....
a naaahodou mame vyrieseny problem s jedenim cukrikov.....prip. cistenie zubov 😉

janulabj
25. júl 2011

ahojte 🙂 😉 😒 ☹ 😠 😎 😲 😠 😢 😀 😔 😝 😅 😕 😨 🙄 🤐 😵

daniku
25. júl 2011

@janulabj .... 😕 ...... 😝 ..... 😀 ...... 😉

bianca
25. júl 2011

@daniku hej?To mas dobre.Ja strale zacnem spievat a ozve sa : neeeeeeee mama nespevaaaaaaaaaaaaj fuuuuuuj

@janulabj zhe cau

daniku
26. júl 2011

@bianca u nas mozem spievat len ja...tato je vzdy prekricany "tato neeeeee"

daniku
26. júl 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi fakt vyzeram velmi mlado .....prisli dajake tetky, ze zbieraju peniaze na kostol, ci mam rodicov doma....a ja " niesu doma" a ony "tak nic, divi " 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre