• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@daniku hej mam alergiu.Uz je dobre.To len treba dostat zo mna von akoukolvek cestou a za par hodin je to v normale
11. aug 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.
:hearts: Bardejov :hearts:
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤
..\
☻/
/▌
/ \
15. aug 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bianca a toto si ako urobila?
15. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku toto som sprosto ukradla z FB :grinning: ale nieje to tazke len musi ovladat klavesnicu a vediet co a ako stlacit
16. aug 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca jaka zlodejina :grinning: ten kto to zacal robit sa asi v praci strasne nudil, asi :wink:
16. aug 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku milacku ty si taka dobra na mna :grinning: :grinning: :grinning: ale ne.UZ je toho plny FB.Kazdy si tam prida svoje mesto a siria to ako epidemiu
16. aug 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no vidis, kazdy uz to bude vediet a ja som v zivote vedela len na kalkulacke napisat debil :grinning: :sweat_smile:
16. aug 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniku och spomienky na zakladku :grinning: ako to bolo?Pamatas?
16. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca :grinning: nepamatam, ale pohladam kalkukacku...to je ako bicyklovanie, to nezabudnes :grinning:
16. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku zeby 71830 dole hlavou...alebo uz ani neskusam to bicyklovanie :grinning: bo sa zabijem
16. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca dala som to ako odpovedat sebe :grinning: truba takze este raz :zeby 71830 dole hlavou...alebo uz ani neskusam to bicyklovanie bo sa zabijem
16. aug 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku joj ty si pokecas i sama jak ja :grinning: :grinning: :grinning: musim dakde pohladat kalkulacku a skusim :grinning:
16. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku Dani a neboj.Nezabijes aj ked ja som tiez nesedela na bajku tak 5 rokov ale z bezpecnpst.dovodov.To by trubky nevydrzali
16. aug 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku
@bianca
ženy debatujete? super :slight_smile: tak až sa vratim nech su aspon 3 strany zapisane ju?
16. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj to jedine ze sa zabudnem a budem si dopisovat sama so sebou zas :grinning: to sa zaplni raz dva
16. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj sak sa pripojis cez wifi a skontrolujes schizofrenicku Danku :grinning:
16. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to si píš, že danku budem kontrolovat........ držat jej palce a posielat silu :wink:
16. aug 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj a kym sa vratite mozno ma aj schiza prejde :grinning: a prestanem si pisat sama so sebou.....a dakujem, dakujem....a ked sa budete vracat dovezte so sebou aj pekne pocasie Jani aspon na tyzden :sunglasses:
16. aug 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku pre pana pozeraz dnes ten horor na dvojke?Jak rozpucila princezna toho slimaka?U nas sa place
17. aug 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja som dnes po dlhej dobe natacala na dvb, aby sme to mohli pozerat este aspon 100 :grinning: a simi pozerala, ani nedychala, ale ona este asi nerozumie, lebo tak bezemocne to znasala :sweat_smile:
17. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca pocuvaj kukam na fb, ze riesis stratenu plastelinu :grinning: to ta v tych kelimkoch? odkedy sa Borka hra s plastelinou? Myslis ze aj Simi by uz bola schopna sa pohrat....lebo ona by rada vykrajovala daco, s tymi onymi na medovniky ale nema co, a platkovy syr jej nemozem vzdy davat na hranie :grinning:
17. aug 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky co ste rodili v bardejove mozete mi dat svoje referencie Dakujem :slight_smile:
17. aug 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap24 bardejovska porodnica je super :grinning: nepozerala si temu Porodnica Bardejov? tam si toho vela precitas :slight_smile:
17. aug 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku Dakujem
17. aug 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku nasa sa hra s plastelinou uz dlho dlho ale akoze nic nevykrajuje len ju totalne znici :grinning: ja plastelinu aj varim ked nema doma ale nieje to ono

@janap24 Janka ja neporadim.Nerodila som tu a hadam raz budem
17. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ako sa vari plastelina prosim ta?ja som do varenia lava, ale plastelinu snad zvladnem :grinning:
18. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janap24 Vsetci na odeleni - od upratovaciek po lekarov su super, velmi odporucam. Aj samotny stav odelenia je fajn.
18. aug 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu247 Dakujem
18. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5242 nie to ale to prave orechove,Naviac tam ide dost vela soli co sluzi ako konzervant no pre mna dost rozoziera rucicky.Borka ma zadery ale jej to napriklad vobec nevadi.Hlavne ze sa mam v com babrat.Ja ju robim len minimalne hlavne koli tej soli
18. aug 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca dakujem, ked uz budem zufala tak vyskusam....ale este nemame valcek a bez valceka je pri Mimi cokolvek co by sa dalo valkat uplne nanic...dnes som jej kupila jednu taku mini plastelinu :grinning: nevedela co s tym, tak ju natlacila dedovi do pohara.....bude rad :sweat_smile:
18. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok