Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
26. apr 2008

radus jej nova fotka a fajny bubon 😵

bianca
26. apr 2008

sonoga a preco tak skoro?Mi este pohlavie nevieme lebo cez tu moju pneumatiku sa tazko hlada aj mimco 😖

sonoga
autor
26. apr 2008

bianca, teraz neviem na c sa pytas, ze preco tak skoro. preco som tak skoro nastupila alebo preco tak skoro sa pytam na pohlavie. ale asi odpoviem na to prve preco. manzel dal vypoved v robote, tak aby sme mali nejaky prijem, tak som nastupila ja. lenze zas to nie je take, ze robim od rana do vecera. esteze pracujem s mamkou. my dve sa tak striedame. doobedu ona a poobede ja. jej to vyhovuje, ked si moze poobede oddychnut a ja zas doobedu kojim a potom uz dostava Zina jedlo a kojim ju az vecer pred spanim. myslela som, ze po nastupeni do roboty, hoci len na pol dna, uz Zina nebude chciet pit materske mlieko, ze ju budem musiet prestat kojit, ale zatial to vyzera tak, ze sa ani nechysta pit ine mlieko. vobec nechce flasu a sem tam jej dam cajik lyzickou, ale ani to nechce.
ja som mala tiez pneumatiku (a este aj mam) a doktorke sa to zazrakom podarilo. lenze ona si zas nebola ista ci to je chlapec alebo dievcatko

bianca
27. apr 2008

sonoga tak to chapem.Moja kamoska nastupila so prace a na meterskej bol uz 2x jej manzel.Mi sme teraz tiez v zlozitej situacii a som zvedava ako to dopadne.Zasa sa nam potvrdilo ze ked nic,tak nic a ked sa stane nieco na co clovek dlho caka,tak sa toho stane viac naraz a clovek si musi vybrat.Holt priority

sonoga
autor
27. apr 2008

my az v takej zlozitej situcaii neboli a zatial ani nie sme. manzel by ostal v tej praci, pokial by bolo nutne, keby sme mali nizky prijem a nezvladali splacat nejake pozicky a leasing na auto. ale spocitali sme si plusy a minusy a vyslo nam, ze ked budem robit aj pol dna, tak to budeme zvladat splacat (k tomu si este nosim robotu domov cez vikendy). zatial sme s tym spokojny, ale asi tak maximalne na 6 mesiacov, pretoze teraz este manzel dostava davku v nezamestnanosti, co je 50% hrubeho zakladu mzdy. on robil v KE, ale teraz si che najst robotu bud tu v BJ, alebo najdalej v Presove.

bianca
27. apr 2008

sonoga no prave moj manzel dostal prac.ponuku v KE,ale nemozme riskovat koli miminu a teraz sa stahovat.Bolo by to komplikovane

raduska2006
27. apr 2008

Ahojte 🙂
tak sa to tu konecne rozhybalo...
Bi - bubon 😀 😀 😀 ved aj teba to caka..a uz coskoro to porastie zo dna na den..

Sonoga - no pohlavie 😅 este stale velka zahada

bianca
27. apr 2008

radus ja uz ho mam aj teraz a fest lebo moja tazko vypracovana pneumatika nie je len tak

raduska2006
27. apr 2008

bud rada..ja som na svojej tvrdo pracovala od kedy som v Ostrave....ma to jednu dobru stranku..nepraska tak brusko, lebo koza je natiahnuta dost 😀

sonoga
autor
27. apr 2008

u mojho manzela zas nabol problem to, ze je to v KE, mozno neskor by sme sa tam vsetci prestahovali. on dal vypoved kvoli zlemu sefstvu. on tam pracoval v AAA-auto. praca ho bavila, ale znechucoval mu to manager.
no, a stahovat sa, to nie je sranda. a este k tomu v tehotenstve. ved to by ste museli chodit na viackrat tam a spat.

raduska2006
27. apr 2008

pripajam sa k sonoge..Stahovanie je narocne uz samo o sebe a nie to este v tehu...

bianca
27. apr 2008

radus ja ho mam rozpraskane az az,lebo mi zblbla stitna zlaza a za 10 mes som pribrala 20 kg a od vtedy uz dalsich 20 a aj tak praska 😖

silwietta
27. apr 2008

jej ahojte... som tu uz daavno nebola...

silwietta
27. apr 2008

ale medzicasom som stihla amnio (mala som zle AFP ☹ ) a o dva tyzdne budu vysledky... takze potom bude zname aj pohlavie 😉 ... inak ked kontrolovali hodnotu AFP z plodovej vody po amnio, tak tam vysledky vysli dobre, tak verim, ze aj chromozomove vysledky budu dobre...

silwietta
27. apr 2008

no a este som stihla aj vysetrenie u internistky pre podozrenie na nabeh na vysoky tlak, ale zatial to tak vyzera, ze to je len moj stres v poradni ze co zas teta doktorka objavi 😅
dostala som holter (masinka co mi merala tla 24 hodin kazdych 20 minut) a v stredu idem na vyhodnotenie, tak som zvedava co mi internistka povie... ale si robila srandu ked mi merala tlak, ze pri nej mam tlak dobry, ze to sa asi len gynekologicky bojim 😀 😝

silwietta
27. apr 2008

soni ako bolo v prahe?

silwietta
27. apr 2008

no dobre koncim na dnes so svojou samomluvou 😝

sonoga
autor
27. apr 2008

v Prahe bolo v dobre. len akurat ked sme tam prisli, tak pomaly prichadzali (asi spolu s nami) mraky a cez vikend nam prsalo. chceli sme ist do ZOO, ale nejak nevyslo. Dana, co si tam kupila byt, tak sa mi velmi pacil. sice to je garzonka, ale je na prizemi a ma tam hned aj zahradku, alebo skor taku terasu so zahradkou. pohodicka. a to ze Alena si kupila psa, asi vies. jaky zlaty. teda zlata. Merry. o dva tyzdne pridu domov a Alena berie Merry k nam, tak sa aspon na 4 dni zbavime Mirka, kedze pravdepodobne bude asi stale pri Merry.

raduska2006
28. apr 2008

Ahojte 😉

Silvi, tak ten pristroj mal aj moj priatel...

silwietta
28. apr 2008

soni tak to som rada ze v prahe vam bolo dobre, aj ked prsavo... ale tam je pekne stale, ze?
alenka spominala, ze mirko stale nahanal merry... ale som zvedava ako sa budu k sebe mat merry a santy 😝

silwietta
28. apr 2008

raduska, veru ta masinka nie je nic strasne... som si myslela, ze v noci ma to bude viacej budit, ale v pohode... som sa asi len 3x prebrala, ze co to huci a kto mi tlaci na ruku 😝

silwietta
28. apr 2008

raduska a vam sa drobec este neukazal? ja uz umieram od zvedavosti a moj manzel sa po kazdej poradni ako na prve spyta na pohlavie 🙂

sonoga
autor
28. apr 2008

silvi, ja si myslim, ze kedze ja Merry fenka, tak to nebude az take hrozne. a este Santy sa k steniatkam sprava pekne, pretoze sa boji aby im neublizil. dokonca aj ked Zina k nemu pride, tak radsej vstane a odide. a ked sa mu nechce alebo je Zina prilis doterna, tak jej da patricne na javo, ze sa mu to nepaci. a to tak, ze po nej chmatne (napr. po ruke), ale nekusne. len aby si sa ona zlakla. a tak naucil aj Mirka,aby mal respekt pred cudzimi psami.

raduska2006
28. apr 2008

Silvi, neukazal co tam ma 😀 hamblivec jeden....ale tiez som zvedava.

silwietta
28. apr 2008

santiak je mudry hafan...

silwietta
28. apr 2008

raduska a kedy mas najblizsie uzv? daj si sladke pred tym, aby sa vela hybal, to by potom mal ukazat aj to co skryva 😉

raduska2006
28. apr 2008

Silwi, mimco sa hybe poriadne, ale ma stale nozky pri sebe 🙂 na poradnu idem 6.5. ale neviem ci to bude aj s UTZ

silwietta
28. apr 2008

mne este stale podla vacsiny priznakov a babskych povier vychadza chlapec... tak som ozaj zvedava...

raduska2006
28. apr 2008

no mne vsetci tipuju dievca a jeka s nim aj ratam..takze uvidime

silwietta
28. apr 2008

a radsej by si chcela dievcatko alebo chlapceka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre