Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
19. dec 2011

@jarus8 a ku komu chodite?

jarus8
19. dec 2011

@janulabj Majlingová

bianca
19. dec 2011

@jarus8 ani volat nemusis.Ked ma soplik tak urcite nezaockuje.My sme vystriedali uz dve detske a stacilo ze kychla a uz sme valili domov

jarus8
19. dec 2011

@bianca ok, aspoň mám o starosť menej. Skúsime po sviatkoch. Aj vy chodíte k Majlingovej?

bianca
19. dec 2011

@jarus8 nie ku Tomeckovej ale pokial je dieta chore tak jeho imunitny system uz bojuje s infektom a ockovacia latka je vlastne polousmrteny alebo usmrteny povodca daneho ochorenia proti ktoremu sa ockuje a tym padom dostava imunita riadnu pecku.Ale pre istotu a pokoj duse rano doktorke zavolaj a uvidis co ti povie,My sme to mali rovnako ako ty.Boli sme objednany na den a hodinu a den predtym este sestricka volala ci sme zdravi a ci sa dostavime.Tu je to zial inak

mamkakatka
19. dec 2011

baby ma drbne! tolko, co sme postavili stromcek Nina zacala stvornozkovat 😀 😀 , zjavne sme jej postavili motivaciu 😀 😀 😀 😀 😢 😢

bianca
19. dec 2011

@mamkakatka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.No a preteky su odstartovane 😀

mamkakatka
19. dec 2011

@bianca nooooo, sa tesim 😀 😀

daniku
19. dec 2011

zdravim kočeny 😀 pozeram ze ste uz dost vianocne naladene....ja zatial uspesne odolavam vianocnej nalade 😉
konecne som dnes zistila co je za prudkymi, priam pubertalnymi zmenami nalad nasej drahej princezny....zuby. tak sa tesim jak blazen, ze to mozno prejde a zas bude normalna 😅 tot vsetko co mame nove 😀

janulabj
19. dec 2011

@daniku teta ty si mi tu už začinala chybat ......posledne stoličky jej idu? ja som premyšlala, či ta naša choroba nie je tiež spojena so zubami, lebo pri každom jednom sme boli chorí......
idem relaxovat: začala som robit stromček z orechov, takže pracovny relax 🙂 i pištol tavnu mali v bj, pochvala 🙂 inak idú nam nevinný že? i ked mm zatial pozera kolju 😖

daniku
19. dec 2011

@janulabj dolne jej idu, uz ich vidno, ale nerf ma taky ze dovo dopo 😖 to je jaky orechovy stomcek?
no vidis, neni bj az taky zly 😉 kadeco zozenies, len treba vediet kde hladat 😀
az zajtra idu nevinni, dnes farmar hlada zenu 😀

janulabj
19. dec 2011

@daniku jooj už som nato prišla, polepetko som, už mám utorok 🙂 a že aky je orechovy stromček? nooooo----prideš uvidiš 😀 😝 😀 😝 😀

daniku
19. dec 2011

@janulabj dobre ze si polepetko,aspon polepis orechy a bude stromcek 😀 no som nanho zvedava 😎

bianca
19. dec 2011

viaanoce viaaaaaanoce prichaaaaaaaadzajuuuuuuuuuuuuuuu medovniky a zas medovniky.Uz ma boli za krkom

janulabj
19. dec 2011

@daniku čo ta ku mne pridete kuk na stromček, to je nič.........ale ku @bianca pojdeme na medovniky heh 😀 😀 😀 😀 som zapotila že ???premyšlam čo tebe dat na starost.....žeby punč?
😵

bianca
19. dec 2011

@janulabj ha tu sa daco organizuje?My to uniklo... ale jakoze nech nasnezi,skriatkov pustime do snehu a termosku na punc i plastove pohare mam 😀

daniku
19. dec 2011

@janulabj 😀 😀 😀

daniku
19. dec 2011

@bianca a bude sneh vobec? lebo neviem neviem, zatial nevyzera zeby chcel byt 😖

bianca
19. dec 2011

@daniku nemboj draha bude.Vsetko bude aj sneh.Ja nemam topanky tak isto skoro nasnezi

janulabj
19. dec 2011

a ja mám konečne čižmy a mám aj otlak .....ta komu lepšie? inak termosku mam aj ja, hm @daniku , neviem neviem,narob čo najviac toho punču hej? keby že sa decka rozhodli že sa budú dllllho sankovat 😉

bianca
20. dec 2011

@janulabj hej sisi vsimla ze sa vyplnilo co som povedala?Sneeeeeeeeeeh.Inak kde si nakoniec kupila cizmy?

janulabj
20. dec 2011

@bianca no ta díky 🙂 tak teraz na hodku dve predpovedz nech nesneží ju? 😎 kupila som tam kde ty si reklamovala.....musim ist kuk do pivnice či to maly vlezie do fusaku ešte, aj ked pochybjuem že ho najdem, a aj že vlezie 😅

bianca
20. dec 2011

@janulabj uz mate urcite po ale nefungoval kon.Do fusaku sa daju strcit aspon nohy a to staci.Ja uz ani neviem kde je nas bo uzz dva roky napouzivame.Akurat som davala taku teplu vlozku zo stareho fusaku na spodok do kocika lebo my sme mali sak vies ake golfky a tam to je vlastne len latka

janulabj
20. dec 2011

halo halo...kde ste baby? čo porabate?
@mamkakatka @jarus8 @bianca @daniku

mamkakatka
20. dec 2011

@janulabj ahoj, akurat som urobila posledne zdobiace upravy v byte 😀 , Nina uz spi a Kika je vo svojej izbe, tak sa idem mrknut na spravy, co mame na Sk nove 😀 😀

mamkakatka
20. dec 2011

@janulabj inac kamoska mi vcera doniesla listky na Country bal do hotela Bardejov...sa tesiiiiim ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarus8
20. dec 2011

ahojte, ja som v jednom kole. Máme návštevu, tak kmitám. 😉

janulabj
20. dec 2011

waaw, my sme čo mame maleho neboli nikde na plese,, vlastne vobec nikde spolu bez neho ....haluz.
a jaruš čo svokra dorazila ? :D

janulabj
20. dec 2011

inak my sme s malym sami, tak u nas sa nekukaju spravy ale ako vraví oliver,,,,madžery,,- tom a jery . a stale nemame kupeny stromček.

mamkakatka
20. dec 2011

@janulabj to je prvykrat, co niekam ideme odkedy mame Ninu, tak dufam, ze sa dovtedy nic neposere .... my chodievame aj na plesy, ale tento rok sa obmedzime iba na to Country. vyhodou country je, ze nemusis zhanat saty 😀 😀 , hodim sa do ryfli a kosele a ideeees 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre