Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

theo
29. dec 2011

@darka3 ahoj darka. Je nejaky rozdiel medzi lienkou a drobcekom?Pocula som,ze v strvtok tam chodi menej ludi. Ake male deticky tam chodia? Chcela by som prist, ale moj je este asi malicky ,len teraz zaciname chodit.
@janulabj Dakujem za pozvanie 😎

lilka1
29. dec 2011

@janulabj Dakujem za pozvanie, som zatial mamicka cakatelka, ale na modry konik chodim casto a od februara sa budem aj zapajat 🙂

darka3
29. dec 2011

@theo ja som tam s malou začala chodiť keď mala 16 mesiace v pondelok tam chodia deti aj zo škôlky a je nás tam dosť veľa taký chaus ale vo štvrtok sú tam deti do 3 rokov najmladšie majú asi 15 mesiace a je tam najviac 10 deti skús a uvidíš ako bude malý reagovať

janulabj
29. dec 2011

Ahojte, jasne že to tu je pre všetky, mamičky čakatelky, nečakatelky,snažilky i nesnažilky 🙂 ved sa nebavime len o detoch, ale o všetkom , naposledy smesi zanadavali na vybavenost bardejova :D

@darka3 jeej prosim Ta možeš napisat viac o tom klube, ja by som rada prišla, škoda že som o tom nevedela skor, prosim napiš o akej to je, čo treba doniest sebou, čo sa tam poraba a tak, som rada že si nam napisala .....budem čakat na odpoved,a teda 9teho januara sa začína?

inak ako po Vianociach?

darka3
29. dec 2011

@janulabj je to v pondelok a štvrtok začína sa to 16:00 do17:00 je to CVČ v spoločenskej miestnosti na poschodí deti si nosia prezuvky pre mamičky sú tam stoličky deti sa na začiatku troška pohrajú a tak spoločne tancujú majú súťaže kreslia na Mikuláša mali program aj nacvičili krátky tanček Saška tam strašne rada chodí platí sa 2 eur na celý mesiac teraz sú prázdniny a začína sa 9.1.20121

darka3
29. dec 2011

@janulabj ten dátum mi skočil 🙂 9.1.2012 🙂

bianca
29. dec 2011

ejha ja som asi zabludila 😀 😀 😀 krasna ucast 😵 😵 😵 vitajte a zotrvajte 😉

jarus8
30. dec 2011

Ahojte,@darka3 tak sa tam po 9.1. pôjdeme aj my pozrieť. Asi najskôr vo štvrtok, lebo si neviem B. predstaviť pri akejkoľvek činnosti čo si vymenovala. 😀
Inak vitajte v téme. 😉

mamkakatka
30. dec 2011

@darka3 ahoj a mozu tam ist mamicky s takymi malinkymi detmi ako mam ja? alebo plati to, od 16 mesiacov??

janulabj
30. dec 2011

Ahojte, zdravim ešte raz baby ktore sa pridali 🙂 inak @jarus8 aj ja pojdem s malym, len ešte neviem ktory den, možno tiež ten štvrtok, nech idem na neho pomaly, nie hned hrrr vela deti 🙂 tak sa možme dohodnut a pojdeme spolu ako ,,novačikovia,, 🙂 inak pozerala som aj to cvičenie v astre može byt celkom OK....

theo
30. dec 2011

@mamkakatka pozeram,ze tvoja Ninka ma len 7mes.,radila by som ti niekedy zajst aj do cukrarni na namestie,ja tam chodim casto a stale su tam nejake deticky. Vzadu mu ukazes kuzelky a bude radosti 😀 Ja by som tiez rada isla niekam s malym,nech si zacina na deti zvykat,ale v nasom malom meste je to dost zlozite. Velke mesta ako Kosice maju vela klubov pre mamky s detmi,dokonca maju tam aj plavanie s detmi.My nemame nic,ani len poriadne detske ihriska. Cele leto som hladala nieco aspon nejaku tu hojdalku, ci smykalku tak jedine som nasla nieco pri Topli. Moj maly je stale s dospelymi, 😖 takze by to urcite potreboval.

janulabj
30. dec 2011

@theo až príde leto, teda teplejšie, určite nejake konikovske stretko zorganizujeme, chodili sme na kurty, alebo na dopravne,na doline je mini herna na terase,či len na zmrzku na namestie pobehat či k fontane......
a vlastne možme konikovske stretko zorganizovat aj v zime, prečo nie? len stači najst nejake to miesto a je to 🙂
aspon spozname novych kamaratov a nebudeme sediet doma 🙂

daniku
30. dec 2011

Ho ho ho, tu to ale zije 😀
chcela som sa opytat,v tom cvc to vedie nejaka ucitelka,ci ako?
@darka3

jarus8
30. dec 2011

@janulabj som za, môžeme ísť spolu. ja to mám na skok do CVC.
A môžeme aj všetky naraz, B. je tiež stále len v dospelými a včera k nám prišiel 3-ročný chlapček, bolo dosť zaujímavé pozerať sa ako B, reaguje. Chudák bol v úplnom strese, že mu niekto berie hračky. 😀

darka3
30. dec 2011

@mamkakatka asi Ťa sklamem ale je to pre deti od roka musíte dorasť 🙂 ale skús v astre tam sú cvičenia aj pre také malinké deti

darka3
30. dec 2011

@daniku áno sú tam dve učiteľky a vedia to s nimi veľmi dobre

bianca
31. dec 2011

😉

jarus8
1. jan 2012

Všetko len to naj v novom roku 🙂

daniku
1. jan 2012

Vsetko dobre v novom roku 🙂

janulabj
1. jan 2012

hojte baby 😎

Tak nech je ten Nový Rok lepší než bude 😉

vi3ka
1. jan 2012

tak aj ja sa pripájam do klubu vitaj nový rok-zbohom starý rok...želám vám aj vašim rodinkám nech ste po celý rok zdraví, šťastní, nech vám nikdy nič nechýba a nech je tento rok ešte lepší ako predchádzajúci. a samozrejme nech to tu v téme fičí 😀 😉

jarus8
2. jan 2012

Ta kde ste všetky? Ešte sviatkujete? 😉

mamkakatka
2. jan 2012

Ahojte baby, obliala som si zapästie horucim olejom 😒 😒 ☹ ☹ .... akoze super som zacala novy rok ...dufam, ze do buduceho tyzdna sa to zahoji, pretoze uz mi chyba posilka 😀 😀 😀 .... myslim, ze nezdvihnem ani kilecko zavazia, ale aspon steper a beziaci pas znicim 😀 😀 😀 ( alebo oni mna ) 😀

daniku
2. jan 2012

@jarus8 toto je zacarovana tema a tu to tak vzdy funguje, ze chvilu sa pise a potom chvilu vobec...nepochopitelne.....ale tak to je 😖

@mamkakatka panecku, to sa ti ako podarilo? ja som tento rok zacala tak blbou naladou ze dovi dopo ked to ma takto byt cely rok 😅
jeje zacvic si aj za mna, mne sa nechce cvicit ani nahodou aj keby som mohla 😀

theo
2. jan 2012

Caute mamky, ja prave cvicim pred pc ,ale len tak trosku 😝 netreba to prehanat. Boli ma chrbat,ved maly je uz taky tazky. ako Vam spia deti? raz denne?

bianca
3. jan 2012

zdar zeny,Fuj ale hnusne pocasie vonku.Chcela som is malu vyvencit a takto ani do makosu na chleba sa mi nechce

vi3ka
3. jan 2012

ahoj žienky, neviete mi poradiť kde kúpim pre moju kočku pršiplášť? predávajú vobec aj na také ani nie metrové detičky? diky za info

janulabj
3. jan 2012

zdravím, hej vonku humač,j aasi s nim poobede skočim len do centrumu, to mame blizko nech je aspon chviločku na vzduchu...... @vi3ka jaaj to neviem, my tiež nemame, a ani ma nenapada kde by som kupila, segra zhanala pre dceru,už školačku a nezohnala.....ale ked objaviš daj vediet :D
@theo jej aj za mna si pocvič, och to ja som lenivá na také, akože neubližilo by mi to no prinutit sa k tomu nejak neviem 😝 a hej, moj spí jeden krat denne, chvalabohu i za to....že @bianca? 😀

bianca
3. jan 2012

@vi3ka nasa ma este po mne a po bratovi 😀 ale urcite sa ta aj kupit.

@janulabj mno asi tak.Co ja by dala za jeden denny spanok.Ja uz nepamatam ze co to je

vi3ka
3. jan 2012

@janulabj
@bianca ja som sa pýtala v kiku a predavačka mi odporúčala čiňaky. tak neviem. niekde už nepamatám kde som objavila jednorázové pršiplášte, ale veľký rozmer bol, resp. dĺžka. a Jani hľadala si aj v detských obchodoch? že či sa mi tam oplatí chodiť sa pýtať.
fakt na prd počasie a ja musím ísť vonku a chcem brať malú na kočiari, no ked začne nedajbože pršať, tak som v kýbly. nemožem nájsť pláštenku na kočík a to sa mi už druhýkrát stalo. 😠 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre