Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jarus8
10. jan 2012

@janulabj alebo sa na to vy... a pôjdeme na bud. týždeň aj s mm. A do taxíka vezmú dieťa ak nemá autosedačku?

janulabj
10. jan 2012

@daniku takže sa mi padarila jedna dobra a jedna zla vec hej? mandarinka OK, džusik nie. ved jej len kus cvrkni džusiku a dolej vodu, i ja tak robim, nespozna.no ked kupime maly džusik tak to pije o dušu .

janulabj
10. jan 2012

@jarus8 vezmu, dnes sme to riešili s biancou, divne no beru. alebo tak, nabuduci tyžden, ved v poho.ani ja som dnes nešla na polikliniku, len som zavolala vysledky vyterov, take počasie, no chystame sa na namestie trochu.ja byt doma cely den s nim tak to radšej ideme von hoc sneži, alebo je už aj tma, len nech nesedime cely den doma.

daniku
10. jan 2012

@janulabj no ona asi bola z vas v soku tak pila jak hlucha, inak nechcela ani vodu zo sirupom a ten dzus jak vypila, som pozerala jak puk 😀

jarus8
10. jan 2012

@janulabj aj ja by som najradšej vypadla, ale mi bývame v takom blbom paneláku, že sa nedá vyjsť s kočiarom priamo. Najprv ho poobliekam, postavím do postieľky, utekám dole s kočíkom, potom utekám hore, vezme B. utekáme dole a tam ho nakladám. Lenže to je taký rev, že nás počuť až na stanicu. proste to z duše neznášam. A keď ho naložím doma, tak je tichúčko ako myška, lenže to ho neviem sama zniesť dole 16 schodmi.

janulabj
10. jan 2012

@daniku to sme taky hrozny že v šoku???

janulabj
10. jan 2012

@jarus8 nie sme susedky? my sa poobliekame, ideme dole, maly čaka už je naučeny, ja do pivnice po kočiar cela spotena ho taham hore a možme vyrazit. tkže tiež tak.len je starši a tu chvilu čaka no.

jarus8
10. jan 2012

@janulabj neviem bývame na Slovenskej
Tak a malý je hore, ideme sa asi len predsa prejsť k tej lekárke, už ma hryzie svedomie

janulabj
10. jan 2012

@jarus8 nie, no mame blizučko 🙂

daniku
10. jan 2012

@janulabj nieeeee, len ona je malo s detmi tak vies taka ze len pozerala co, kde, jak, a odkukavala ze oliver pije tak ona tiez, pise na pocitaci, ona tiez... tak som to myslela 🙂

janulabj
10. jan 2012

@daniku a naš je s deckami? vieš jaka som bola rada že konečne nehovori dookola že : lala boji? hold treba častejšie cetko prist .

daniku
10. jan 2012

@janulabj ale ze nepovedal ze sa boji, ci som len nepocula?

janulabj
10. jan 2012

@daniku nepovedal, DOSPEL :D

jarus8
10. jan 2012

tak B. to rozhodol, vstal s plným nosom a kýcha na všetko 😒

daniku
10. jan 2012

baby ake mate vecerne zvyky, myslim tym ako sa vase deti pripravuju na spanie? u nas normalne je to tak ze mala sa ide umyt, vacsinou s placom lebo sa jej prave vtedy nechce, tak sa umyvaju zuby zase s placom a potom uz v postielke pije mlieko...ja som dosla k zaveru ze toto sa mi nepaci, lebo ozaj prereve cely vecer, tak som to jemne pozmenila- umyje sa, mlieko moze vypit pri telke, tam jej aj lahsie umyjem zuby, lebo veta vypnem telku funguje 😉 a tak ide spat, blbe? nevychovne? muz ma sprdol ze na toto nech si nezvyka a ja taka rada ze nerevela 😅

janulabj
10. jan 2012

@daniku moj nazor vieš, nerieš,a ked sa mu nepači nech on nastoli režim ktory bude Simča rešpektovat. toto nemyslim v zlom, ale že nech on teda dačo vymysli. my o osmej pijeme mlieko pri telke, potom sa ak je doma mm ešte šalia, vystrajaju, a okolo deviatej sa ide do postele, ja stale, mm niekedy, teda málo. zuby u nas čistime cez den, na noc ešte nie.slovo režim od malička nema rada, jak na psika mi to pride.....tak jak to mate je to super, či prečo nemože pit mlieko pri telke?

daniku
10. jan 2012

@janulabj ja neviem preco sa mu to nepaci, mne sa to zdalo celkom fajn, aj vcera isla potom spat kludna, bez stresu. jemu sa to zda dobre tak ako sme to robili predtym, ale tiez bol z toho nervozny tak neviem naco to bolo dobre, takto to ma aj logiku, ked sa zuby umyvaju po mlieko 😉

chantal21
11. jan 2012

@janulabj Ano vsetko sa raz naucia,pit z poharika,pisat do nocnika,potom na wc-ko a aj spinkat.Proste aj oni potrebuju cas ,ako sme mali aj my ,ved vsetci sme boli detmi.Nam idu naraz 3 zubky tak asi preto ani mu nechuti jest,no dufam ze cim skor prerazi aj 4 -ty a bude aspon troska kludu.Kym opat nepojdu ocne.(a tychto sa obavam najviac)

janulabj
11. jan 2012

@chantal21 ved jasne, preto nič netreba nahliť......my sme pri každom jednom zube nenormalne chorí......ale nenormalne, pamatam že na 15 mesiacov sme mali 12 zubov a 12 kil. 😀 😀 😀 . inak tvoj malý celý tato že?

chantal21
11. jan 2012

@janulabj Ano cely tato a este ked ho objima,tak vidim ako keby sa posunul cas dozadu a videla som jeho tatka za detstva 🙂 .Tak s tou chorobou mas pravdu my sme tiez boli nachcipany za prvych 8 zubov,no dufam ze teraz niesme kvoli tomu ze sme brali imunoglukan,tak aspon nejaka ochrana imunity

bianca
12. jan 2012

deeeeeeeecka ja som vas totalne zazdila akosi a tu to zije.

bianca
14. jan 2012

asi som to tu zakrikla co?Sanky,boby nachystane maminky?

janulabj
14. jan 2012

noooo to už ale trošku to sneženie prehaňa nie ? 😀 z okna je to krásne, no isť von si teda neviem predstavit.....v sekunde celý človek mokrý.

jarus8
14. jan 2012

konečne sneží!!!!!!!! Hurá!!!!!!!!
Len ešte nemáme opierku na sánky. ☹

bianca
14. jan 2012

@janulabj pozeram ze zdielas moje nadsenie ako vzdy 😀 ale spomen si ako sme dosli ku vam minule.Mokre ako mysi 😀

@jarus8 opierku zhanat no...na to kolko stoja nove sanky s opierkou sa mi zdala opierka kuscok predrazena

idem oprasit boby.Dieta skanduje,ja predychavam......

janulabj
14. jan 2012

@bianca joj tetka, ved vieš že aj tak pojdeme, ved denne sme vonku aj cez nechapave pohlady okoloidúcich :D
ale tiež tu nemam sanky , boby kupit dnes sama bez V. nestiham, jedine že len tak pojdeme pobehat a vyvalat sa 🙂

bianca
14. jan 2012

@janulabj my sme boby kupili minuly rok na vianoce a dost blbo sa zhanali v sezone.Mame modre to boli jedine co sme zohnali ..... a kedy dorazi V. domov?Zajtra dojde familia uz na obed ci po?

janulabj
14. jan 2012

@bianca v Topa spotre som videla, isto maju....i sane take krasne železne s fusakom, ale to nam na prd take. no podla toho ake je počko snad do večera dojde a hlavne v poriadku. ma nariadene korbače nakupit cestou 🙂

bianca
14. jan 2012

@janulabj hej aj my po sviatkoch videli ale pred viancami ani tuk.Korbace zavidim.Mozno aj ja svojeho poslem ale to skor brat by zariadil 🙂

janulabj
14. jan 2012

@bianca ved V. je za žilinou, maju rovnaku cestu s P. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre