• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@janulabj ja som Jani od teba datum necitala.Jedine ze sa to zasa niekde stratilo.Danka mi hovorila ze 8 meho ale ze si nieje ista a ja som si myslela ze ked su stretka v po a stv tak sa pomylila a ze to bude 9 teho.Co uz
8. feb 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak chybička se vloudila...lebo som pisala stale že prveho, a potom že o tyžden posunuli... :frowning2:
8. feb 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj sak tak.Skoda ze si my to nepripomenula.Musela som ist stopit masku lebo mala sa stale pyta ked uz pojdeme na ,,kanevalt,,
8. feb 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak to je mi Barborky ľuto teda že sa stala taka chyba :frowning2:
9. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcem dat urobit fotky mojich bab u profesionala, robi to u nas niekto?
9. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamkakatka och aj ja chcem, už od kedy je na svete :slight_smile:
viem len o http://www.facebook.com/pages/Pavol-Delej-PHOTOGRAPHY/164590630273913?ref=ts ten je od BJ, a potom ešte http://www.facebook.com/pages/Pavol-Delej-PHOTOGRAPHY/164590630273913?ref=ts#!/pages/Darius-Zdziebko-Photography/199345270077973

možno ich je tu viac, no neviem. potom napiš ake maju ceny ano? dik
9. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamkakatka robi ich viac ale strasne malo ich ma atelier.Foto Lumier foti v atelier a iny asi len k tebe domov dojdu.Najviac sa mi pacia fotky Pala Deleja ale dam ti este dva linky

http://www.macekphoto.com/

http://vdphoto.sk/
9. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. feb 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. feb 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuza no na neho som zabudla....hej hej aj on :slight_smile:
9. feb 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, som oboznamila s mojim navrhom aj priatela a ten mi povedal, aby som chvilu vydrzala, lebo ako hlavny architekt preraba budovu, v ktorej bude profi foto studio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... jaka pecka, som ani netusila :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamkakatka neprerába náhodou budovu na Stocklovej ulici, lebo tam bude veľký ateliér
9. feb 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamkakatka no aky pozorny :grinning: my sme po uz po svadbe boli rozhodnuti ze ak budem tehotna tak a pojdeme dat nafotit do foto lumier lebo nam fotili svadbu a super atmosfera a krasne fotky.Hm co dodat.Bora ma uz 3 roky a este sme neboli :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. feb 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja chcem ist ked bude mat Nina 1 rok, ale priatel sa smeje, ze este rok bude trvat stavba, takze asi skocime k nim do Gorlic :grinning:
9. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamkakatka prave pozeram na krasne cisla v tvojom pase.Kika 9 rokov a Ninka 9 mesiacov :dizzy_face: a priatel je z Gorlic ci som to zle pochopila?
9. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no, a na buduci mesiac to bude Kika 10 rokov a Nina 10 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning: .... nie, nie, on je Blavak :sunglasses: , ale ti, co otvoria studio tu na Stocklovej maju jedno uz v Gorliciach http://studio.vision-polska.com/index.php/portfolio
9. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamkakatka no este lepsie :D ale nie.mam vela kamosov v Blave a su celkom normalni :grinning: samozrejme si robim srandu.Ako ste sa zoznamili ak to nieje tajomstvo?BA a BJ kus z ruky tak len preto ma to zaujima
9. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja si tiez z neho robim srandu, koly tomu, ze je Blavak :grinning: :grinning: , no a to ja som dokonca zo Sabinova :grinning: :grinning: :grinning: ....ale poporiadku: som v BJ studovala na strednej, tu som sa zoznamila s manzelom, po rozvode som ostala byvat aj s Kikou v BJ a v tom case ked ja som sa rozvadzala sa Miro rozhodol, ze sa prestahuje z BA do BJ, kedze jeho rodicia tak urobili uz par rokov skor ( oni su povodom z BJ, ale vsetky deti sa im narodili v BA), tu sme sa spoznali, pomohol mi v case, ked som to nemala lahke a ostal somnou az doteraz, a mame spolocne dieta Ninu :grinning: :grinning: :grinning: takze asi tak v skratke
9. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamkakatka wow jaka story.Ale hlavna vec ze s dobrym koncim.Co dobrym.Najlepsim.
9. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuza ahoj aj ty si bardejovčanka? občas k nám napíšeš, tak sa pýtam, človek je tvor zvedavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj jasne, inak by som nepisala :slight_smile:. Zijem, ale vo Francuzsku, takze castejcie nastevujem skupinu "mamicky vo Francuzsku". Dufam, ze neprekaza, ze k Vam pisem :unamused: .
9. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikuza jasné že nie.....inak waw že vo Francúzku :slight_smile:
9. feb 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuza Ivka, pekne svadobne fotky ....kedy cakate babatko? :grinning: planujete zostat vo Francuzsku?
9. feb 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamkakatka tak neviem čo ti mám na ten dom povedať :cry:
Mm ho odmietol robiť, lebo chceli doňho robiť veľké zásahy, s ktorými on nesúhlasil. Tak si našli iného, ktorý to urobil bez mihnutia oka. Ten dom je zo 17. storočia a z vnútra je už úplne vykuchaný. Otec tam minule bol a skoro plakal. :frowning2:

Ale aj tak vyzerá architektúra v historickom centre mesta, ktoré je v UNESCO.
No, nič v zlom, aj architekti musia z niečoho žiť.
10. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8 Neviem v akom stave bola budova, ked to ponukli tvojmu manzelovi, ale ked tam dosiel Miro budova uz bola ako vravis " vykuchana " a po druhe ten dom nieje zo 17. stor. ale 18.-steho stor. aj to len nadstavba, len spodok je z 14. alebo 15. stor. Pri nadstavbe zmenili fasadu prednu aj zadnu a strecha je po poziari z 20. stor.
10. feb 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamkakatka keďže ten dom bol náš a aj ja som sa v ňom "narodila", tak ešte pred predajom.

Ale nechajme to tak.
10. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby baby, boli ste neiktorá vo welnese v BK?
inak ja už začínam dúfať že sa počasie umudruje :wink:
10. feb 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@theo ahojky :slight_smile:, drobcek sa narodi april\maj. Cez leto sme doma na SK :slight_smile:
10. feb 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8
@mamkakatka
co to citam? v Bj bude nejaký velky fotoatelier? Lebo chcela som dat pofotit malu a uvazovala som nad Pavlom Delejom, lebo ten robi krasne fotky :slight_smile:
10. feb 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok