• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@jankabj033 na svobodu :slight_smile:
11. mar 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Take rychle zmeny pocasia,tak dobre na chorobu,:(
11. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal21 u mna na spanie.Dnes sa asi nepreberem.Este tie volby do toho.Idem si speavit presso bo inak asi nespavim nic
11. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte,
oj počasie dnes pekne na ....prd :grinning:
a včera super prechadzka, slniečko :sunglasses: ....a teraz že sneh....ble
chystali sme sa dnes do welnes, no čosi na mna lezie,tak bude welnes doma kedže mame tata doma, možem oddychovat :slight_smile: ako chantal pišeš, že na chorobu to počko, len nech malý to nechytí odo mna, to by nebolo dobré...ved zajtra sa ideme hrat nie ? :wink:
a ako čitam že piše Bi že už fakt ma byt tak teplo? ešte nééé, ja ešte obalena tukom zo zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hehe
no ženy prajem pekný den...hoc vonku snežoprší či čo :unamused: :sunglasses:
11. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca Ja som tiez dnes zdochla,preto cakam kym drobec zaspi a idem aj ja,robota neutecie :slight_smile:Mne by presso nepomohlo,jedine tak liter energetickeho napoja :slight_smile:
11. mar 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj no len ziadna choroba,daj paralen a do hajan,zajtra ideme na 100%
11. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal21 tak to ja si pockam do 21 hod minimalne.Barakuda skor nezalahne.Zavidim obedny spanok ja uz neviem co to je.
11. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Ja len dnes idem pospat,zvycajne cvicim,alebo varim :slight_smile:,taky luxus mam len dnes bo nedela a som az velmi zdochla
11. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal21 ced to.Clovek sa snazi postihat vsetko za ten cas.Ja som stale upatovala a varila zaroven a tak som bola taka zdrcnuta ze az.Ale stavalo sa ze som sa na fb zakecala s @janulabj no ne ?
11. mar 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca že stavalo....na dennom poriadku :grinning:
11. mar 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj a hlavne v noci co?a vlastne i rano ne?a teda kedy vlastne ne ? :grinning: najlepsie aj tak boli MMS zadarmo na vianoce :D
11. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca aaale kdežeeeeee :zipper_mouth:
11. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj co kdeze
11. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj co si ochoreta? bistu svete, ty? no dufam ze len tak symbolicky, aby sa nepovedalo ze si stale zdrava :D verim ze domaci welnes zabral a do zajtra 16.00 si fit. lebo simonka pre teba velmi zavažnu otazku :grinning: pokial nezabudne :wink:
11. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dievčence... tak s kým sa zajtra stretneme na tom detskom poobedíčku v cvč? už sa chystám a teším. samozrejme aj s Peťuľou :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku joj moja ja nie som stale zdravá, len nechodim k lekarovi nikdy..... a zajtra by som chcela ísť, uvidím ešte ako mi bude....ked tak s rúškou na ustach :grinning:
a welnes sa nekonal no navšteva,a skušala som to liečit bavorakom :slight_smile: zajtra podam hlasenie či už o pozitívnych či negativnych učinkoch tejto ,,medicíny,, :wink:
11. mar 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky..tak som konecne nasla bardejovsku skupinku.. ale sa vas tu stretlo :wink: inac k predoslej diskusii aj ja mozem potvrdit, ze tie detske stretnutia v cvc su super..sice sme boli minule este len prvy krat, ale mala bola z toho nadsena..a ja snad este viac, nez ona..juj, ale boli tie deti zlate :slight_smile:
11. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mamicky bardejovcanky ahojte....pametate si akciu detskych topanociek za 4 eura?????????no mam echo ze sa teraz zopakuje zajtra po zajtra by mali vylozit tovar....akcia sa bude vztahovat na detske letne topanoky....ja osobe neviem este ake ale myslim ze sandalky....znama mi teraz volala ze uz vybaluju ..tak mamicky ide sa na nakup pre nase slniecka... dufam ze akciu vyuzijete a ze ste sa potesili ze som vam dala vediet v predstihu .....nevie o tom este nik len pan maijtel a par predavaciek...a samozrejme ja a vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jankabj033 vazne ??? Musim preverit zdroj a vyrazim.
12. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka My by sme mali dorazit,tak sa uvidime :slight_smile:
12. mar 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka
@chantal21 hej aj my tam budeme jak furt .... :slight_smile:
a ohladom topanočiek by to bolo super ....i ked zase nastava problem ako sa tam dostat :unamused:
12. mar 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca sak uvidis .....aj ked zas to budu len obmedzene cisla ale myslim si ze sa vyplati
12. mar 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabj033 až to bude aktualne napiš nam hej?
12. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vam napisem hned zajtra.....vecer este zavolam znamej a ked sa to rozbhne hned zajtra pojdem pozriet a napisem koment ci je to tak ako som pisala
12. mar 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabj033 super si zlata.Ja cakam na odpoved od spojky a ked ano tak hned zajtra rano idem aj ja.
12. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca mne dnes rano volala jedna znama ktora tam robi ze este len dnes sa pan Hribik majtel rozhodol ze daju taku akciu aj na letne topanoky pre deticky kedze predosla akcia mala velky uspech a predali sa nie len zlacnene topanocky ale mamicky kupili aj nezlacnene.....ze bola dobra trzba..tak verim ze pani Majka nepovedala blud a ze to bude ozaj takto...bolo by dobe keby to zas bolo lebo maly by nemal dva pary sandalok ale aspon 4
12. mar 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabj033 hej aj moj zdroj sa vola Majka :grinning: nemame ten isty? Uz len neviem ci mam pockat na report od teba abo to zajtra risknut a ist i ked no tym busom je to na prd
12. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca rdsej pockajte ak by to bolo aktualne co budem este vecer volat tak ja pojdem zajtra doobedu mrknut...ja len zbehnem z vinbargu autom
12. mar 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankabj033 super dak daj potom vediet .Sandalky nam zufalo treba
12. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca aj nam treba sandaliky..aj na lozenie po byte ale aj na leto von....cize treba nie len jedny a obehla so dost obchodov..... a ako za 4 ecka mu vezmem aj viac nech je frajer .....ved uz ma viac topanok ako mama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ako ozaj oplati sa to..este vecer zavolam a ak to bude aktualne napisem vecer a este aj zajtra doobedu skocim ci ozaj je to tak....
12. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok