Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
16. máj 2012

ešte budu pokračovat, ved je to stale ohradene , akože by sa tam nemalo ist, na domčeku neni šmykalka.atd., teda pevne verim dufam že ešte niečo tam vyrastie 🙂 na druhu stranu , včera sa tam zahralo asi 6 deti bez problemov len pri tom mostiku, a dlho. takže aj malo niekedy stačí. 😉

bianca
16. máj 2012

@janulabj vraj nic nove okrem toho co tam je sa stavat nebude .To viem ja

murinka
17. máj 2012

baby,nepoznate niektora toho chlapca ktoreho vcera kamarat bodol do chrbta?ako sa volal priezviskom?

theo
17. máj 2012

@murinka ja nepoznam,ale ze vraj to bolo na ulici a.svianteka a v opitom stave

katebj
19. máj 2012

ahojte mamicky, vytvorila som sukromnu skupinu Mamicky z bardejova a okolia.... pridajte sa 😉

bianca
19. máj 2012

cafte kocky.Boli ste fandit na namesti?

vi3ka
20. máj 2012

@bianca čauko, my sme boli včera kompletka vystrojení na fandenie. vy ste boli? Peťka síce pri výbuchoch radosti len vystrašene pozerala, ale zvládli sme to až do konca.

bianca
20. máj 2012

@vi3ka jej parada.Vierka a ty uz niesi blond?

vi3ka
20. máj 2012

@bianca 🙂 🙂 🙂 už asi od vianoc nie som blond. a to už mám svetlejšie teraz. povodne ešte tmavšie boli. až také som síce nechcela, ale človek mieni a farba mení 😀

bianca
20. máj 2012

@vi3ka mno ja som pred cca 2 mes. zmenila po celozivotnom blond na cierne :D trocha zmenit okorenit zivot 😀

vi3ka
21. máj 2012

@bianca presne tak veď nech je sranda nie? 😀 😀 😀 veď som aj rozmýšľala, že či si ty náhodou nebola tiež blond

bianca
21. máj 2012

@vi3ka ej bola som bola dokonca roky peroxidova jak z hororu :D

janulabj
22. máj 2012

kuk 🙂 ale nerobim reklamu 🙂
http://rozpravkove-jasle.eu/
a možno to aj vymažu....ale mna to zaujalo, kedže v bj toho moc neni.

zlostitko
24. máj 2012

@janulabj celkom zaujimave, len ziadna kontaktna osoba, co vo mne nevzbudzuje doveru. Ale mozno im krivdim 🙂

zlostitko
24. máj 2012

@janulabj celkom zaujimave, len ziadna kontaktna osoba, co vo mne nevzbudzuje doveru. Ale mozno im krivdim 🙂

zlostitko
24. máj 2012

Neviem, preco to tu pridalo 2x 🙂)

janulabj
24. máj 2012

@zlostitko poznam pani čo zaklada tieto jasle, viac ked chceš tak IP 🙂

gp2000
14. jún 2012

ahojte maminky ,poradte mi prosííím,kde sa da kupiť detsky kočík v BJ? zatial som bola len v Detsk.sne,a na dlhom rade len neviem ako sa ta predajna volá, a ešteže aj hore v OD Centrum niečo maju....no a to je všetko o čom viem.ďakujem 🙂 😉

bianca
15. jún 2012

@gp2000 uf no v BJ vela stastia :-/ Mozno baby viac poradia ale na tvojom mieste by som skor skocila do PL alebo aspon do Prešova.My sme sportak kupovali v PL v Novom Sonci a pohoda.Platit sa da kartou,objednaju ti pripadne aky chces.

janulabj
15. jún 2012

@gp2000 aj tuto stranku maju bardejovčania, len neviem či to neni len internetovy obchod, ved sa opytaj....
http://www.ekociky.sk/?

gp2000
15. jún 2012

@janulabj túto stranku som pozerala,ale ja nechcem cez net,chcem vidieť kočík naživo,ked si ho budem kupovať 😉 zistim,či nepôjde niekto do PL,aby som šla pozrieť.U dokyho sa mamičky rozpravali,že niekde smerom na Mokroluh je nejaka predajna,no ja netušim kde,ale musim sa tam niekedy previezť,možno na niečo natrafim 😀 A v Krosne ste niektora nebola?ako to tam vyzera s kočíkmi?

janulabj
15. jún 2012

@gp2000 v Krosne podla mnakupiš, bola som kolko, asi mesiac dozadu, a vedela by som si vybrat :D
ale níe na trhu, no v obchodikoch hore pri ceste, jak na jednej aj druhej strane cesty, my sme tam aj autosedačku kupovali, postielku .....myslim tam by to šlo 🙂

gp2000
15. jún 2012

@janulabj a nevieš či mali aj bexu?a za kolko?nechcem drahy kočík,už som aj uvažovala ,že kupim cez konika-pouzívany.Musim zistiť koľko stojí v pl,a tak sa rozhodnem 😉 pri synovi sme komb.nepoužívali dlho a kupili športak,ktory mam odloženy,len kombin.som predala 😀

janulabj
15. jún 2012

@gp2000 tak to neviem, ale kedže mimčo budeš mat septembrove, tak hlboky jedine cez zimu budeš použivat nie? aspon ja som už v aprili vymenila hlboku vaničku za športak, s pevnym chrbatikom jasne že nei v sede som ho mala, do vaničky už bol velký 🙂
myslím že aj tu na koniku najdeš pekne kočiky....a isto za lepšiu cenu.

gp2000
15. jún 2012

@janulabj ked mne sa strašne páči bexa4 😵 fialovo-čierna 🙂 a tu na koniku ked aj najdem inzerat,tak sa vypreda ako teple rozky 😀 😀 😀 tak som myslela,že v krosne by ju mohli mať za rozumnu cenu 😝 lebo v detskom sne maju bexu len nie taku farbu,ale že mi môžu objednať(to si môžem aj ja z domu)ale za 320e so sedačkou,a to je veeeelmi vela. 😒

zuzu247
17. jún 2012

@gp2000 v bardejove ako sa ide na mokroluh- oproti benzinke je kia a tam je sklad kocikov, ktore ponukaju na stranke svetkocikov.sk. Tam si mozes kocik aj popozerat. Majitelka je velmi ustretova. Vola sa pani Maceckova. Odporucam- my sme od nej kupovali kocik a kedze sme z bj predala nam kocik lacnejsie oproti internetovej ponuke. 🙂

gp2000
17. jún 2012

@zuzu247 🙂 dakujem,pôjdem určite pozrieť

gp2000
19. jún 2012

@zuzu247 ahoj,tak som bola dnes pozrieť,ale bolo to tam zatvorene,akurat manžel to obišiel aj zo zadu,a tam dvere dokorááááán ,no nikto tam nebol,tak som tam tam behala po dvore,zhanala niekoho(chlapci zo servisu na mna pozerali ako na divnu 😀 ) no žial neuspešne ☹ 😒 ,no neviem,ja by som si tak nenechala otvorene,bez dozoru 😅 ,tak sme sa tam vratili asi po 2hodinkaách a to iste,zo zadu otvorene dokoran,a nikto tam nebol,tak som si kočiky nepozrela,len cez sklo,a bexu som nenašla,tak som sa akurat nazlostila a nič viac, 😠 😠 😠 ale dakujem za tip,no asi kupim len cez bazar 😉

zuzu247
19. jún 2012

@gp2000 trebalo sa opytat tych chlapcov, aspon ja som sa ich ipytala a oni mi hned zavolali majitelku

gp2000
19. jún 2012

@zuzu247 no aj mne to napadlo,len manžel nechcel čakať 😒 no nič,ved ešte niečo do septembra možno najdem,teda dufam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre