• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@janulabj kokos jaky optimista.Ti nestacilo?
9. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ja som za, keď sa bude niečo také konať tak určite prídem
9. júl 2012 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca a čo nebolo dobre ked boli stretka? zo starych sme tu len my dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne ty maš učasť povinnú :wink:
@darka3 super, som rada :slight_smile:
10. júl 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj aj tak to vsetky citaju :slight_smile: sa pozname nie?To len mna uz ani nenapadne sem pozriet kym mi hore nesvieti ciselko :D

@darka3 pocitame s tebou :slight_smile:
10. júl 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na kedy ho planujete? Ked budem v bj, tak sa mozem zastavit. Aj ked tu chodim len obcas :wink:
16. júl 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som v bj :slight_smile: len pocko o nicom
19. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Nemate niektora na predaj zachovalu detsku jedalensku stolicku?
20. júl 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím neviete, kde v Bj by som mohla kúpiť biele chlapčenské pólo tričko(také to s golierom a vpredu na pár gombíkov) veľkosť 74 alebo 80.Dakujem.:slight_smile:
20. júl 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zenabla ahoj, ja Ti neporadím, ja tu v Bj oblečenie malemu nekupujem.jedine čo ma napada na dlhom rade, rišo predajna a detsky svet či sen na namesti.... :slight_smile:
21. júl 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zenabla ja tiez neporadim :unamused: ja chodim len do Riša v kniznici ale nielen na nakupy tak sa to nepocita :wink:
21. júl 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 stretko uz zial bolo a vraj bolo super

@lilka1 neskusala si mimibazar alebo bazar tu na koni?Verim ze najlepsie je kupit taku co popozeras tak snad sa niekto ozve
21. júl 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...pred chvilou som nasla tuto temu...sice zijem v senci ale <3 som stale bardejovcanka :grinning:
21. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca jaaaj, skoda. Mohla som dojst ked som tu bola :frowning2: tak niekedy inokedy mozeme dat len tak rande na ihrisku :wink:
22. júl 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzb to vobec nevadi.Ja som roky pisala cezpolne :wink:

@mystery7 skoda.Nabuduce ked dorazis tak nieco spiskame
22. júl 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 stretko bolo vo štvrtok,a viem že si mi pisala že dojdeš neskor tak som to dalej neriešila- nabuduce :slight_smile:
23. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj to je v pohode, stvrtok by som asi nestihala.
Ved ja tu chodim casto, ale cez vikendovku nic nestiham. Teraz som tu bola 4 dni, tak som mala viacej casu. Aj tak ma mama uplne rozbombardovany dom :slight_smile:
23. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Kto z vas bude v sobotu pri sportovej hale?? Uvidime sa tam? Ak ma spoznate, ozvite sa ku mne :wink:
8. aug 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mystery7 ahojky, ja by som chcela ísť, tak dúfam, že nám to výjde. a ak ťa spoznám, tak sa ozvem :slight_smile: nápodobne aj ty.
9. aug 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ja snad tiež dojdem ak bude normal počko, ozvem sa :slight_smile: ak tam nebude milion ludi :slight_smile:
@vi3ka a teba teta spoznam isto :D vidíme sa :slight_smile:
9. aug 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulabj ta sa teším teto. dúfam, že počasie bude priať. ani neviem aké vlastne hlásia na víkend. muž ide na tuning a my baby ideme na baviačku :slight_smile:
9. aug 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ked stihneme tak isto pojdeme aj my.
9. aug 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka ja budem tiež sama s malým :slight_smile: sa teším :slight_smile:
10. aug 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj
@bianca baby idete na takom počasí?
11. aug 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vybehnem mrk okolo 16, zatial obaja spia
11. aug 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka ahoj, momentalne isto nie, aspon ako pozeram z okna stale poprchava....keby prestalo snad sa vytrepeme z domu, ale ani mne sa velmi nehce :unamused:
11. aug 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka my sme neboli.Nakoniec nastala zmena planu no v takom pocasi by sme asi aj tak nesli.To skor na chorobu ako na zabavu
11. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli :slight_smile: bolo fajn. na skakaci hrad nijako nechcel ist, bol stale nalepeny na mickey mousovi a donaldovi. jeden balon praskol hned tam a dalsi az doma :slight_smile: v tombole sme samozrejme nevyhrali. hlavna cena isla romskej rodinke - len tak pre zaujimavost :unamused:
11. aug 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka bola si? ja nie, stale pršalo.. :unamused:
11. aug 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj
@bianca
@mystery7 my sme neboli. vychystala som ju, lebo to vyzeralo, že len slabo mrholí, ale keď sme vyšli von, tak riadne pršalo. tak som ju naložila do auta, že sa prevezieme okolo, či to tam niekto vobec je, ale nikoho nikde len stánky, tak sme išli kúpiť dezert a šli sme do babky gratulovať na meniny.
škoda, že pršalo, deti sa mohli vyšaliť. tak som malú celý deň navnaďovala, že pojdeme ku detičkám a nič z toho. :unamused:
11. aug 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7
@vi3ka ja uz lutujem ze sme trochen nepoupravili program lebo mala keby videla Mickeya nazivo tak sa z toho asi aj na mieste posklada :-/ no nic.Idem spat.3 hodiny spanku po akcii si vyberaju svoju dan :grinning:
11. aug 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok