Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
9. júl 2012

@janulabj kokos jaky optimista.Ti nestacilo?

darka3
9. júl 2012

@janulabj ja som za, keď sa bude niečo také konať tak určite prídem

janulabj
10. júl 2012

@bianca a čo nebolo dobre ked boli stretka? zo starych sme tu len my dve 😝 a hlavne ty maš učasť povinnú 😉
@darka3 super, som rada 🙂

bianca
10. júl 2012

@janulabj aj tak to vsetky citaju 🙂 sa pozname nie?To len mna uz ani nenapadne sem pozriet kym mi hore nesvieti ciselko :D

@darka3 pocitame s tebou 🙂

mystery7
16. júl 2012

a na kedy ho planujete? Ked budem v bj, tak sa mozem zastavit. Aj ked tu chodim len obcas 😉

mystery7
19. júl 2012

a uz som v bj 🙂 len pocko o nicom

lilka1
20. júl 2012

Ahojte. Nemate niektora na predaj zachovalu detsku jedalensku stolicku?

zenabla
20. júl 2012

Ahojte, prosím neviete, kde v Bj by som mohla kúpiť biele chlapčenské pólo tričko(také to s golierom a vpredu na pár gombíkov) veľkosť 74 alebo 80.Dakujem.:)

janulabj
21. júl 2012

@zenabla ahoj, ja Ti neporadím, ja tu v Bj oblečenie malemu nekupujem.jedine čo ma napada na dlhom rade, rišo predajna a detsky svet či sen na namesti.... 🙂

bianca
21. júl 2012

@zenabla ja tiez neporadim 😒 ja chodim len do Riša v kniznici ale nielen na nakupy tak sa to nepocita 😉

bianca
21. júl 2012

@mystery7 stretko uz zial bolo a vraj bolo super

@lilka1 neskusala si mimibazar alebo bazar tu na koni?Verim ze najlepsie je kupit taku co popozeras tak snad sa niekto ozve

zuzb
21. júl 2012

ahojte zienky...pred chvilou som nasla tuto temu...sice zijem v senci ale <3 som stale bardejovcanka 😀

mystery7
22. júl 2012

@bianca jaaaj, skoda. Mohla som dojst ked som tu bola ☹ tak niekedy inokedy mozeme dat len tak rande na ihrisku 😉

bianca
22. júl 2012

@zuzb to vobec nevadi.Ja som roky pisala cezpolne 😉

@mystery7 skoda.Nabuduce ked dorazis tak nieco spiskame

janulabj
23. júl 2012

@mystery7 stretko bolo vo štvrtok,a viem že si mi pisala že dojdeš neskor tak som to dalej neriešila- nabuduce 🙂

mystery7
23. júl 2012

@janulabj to je v pohode, stvrtok by som asi nestihala.
Ved ja tu chodim casto, ale cez vikendovku nic nestiham. Teraz som tu bola 4 dni, tak som mala viacej casu. Aj tak ma mama uplne rozbombardovany dom 🙂

mystery7
8. aug 2012

ahojky
Kto z vas bude v sobotu pri sportovej hale?? Uvidime sa tam? Ak ma spoznate, ozvite sa ku mne 😉

vi3ka
9. aug 2012

@mystery7 ahojky, ja by som chcela ísť, tak dúfam, že nám to výjde. a ak ťa spoznám, tak sa ozvem 🙂 nápodobne aj ty.

janulabj
9. aug 2012

@mystery7 ja snad tiež dojdem ak bude normal počko, ozvem sa 🙂 ak tam nebude milion ludi 🙂
@vi3ka a teba teta spoznam isto :D vidíme sa 🙂

vi3ka
9. aug 2012

@janulabj ta sa teším teto. dúfam, že počasie bude priať. ani neviem aké vlastne hlásia na víkend. muž ide na tuning a my baby ideme na baviačku 🙂

bianca
9. aug 2012

@mystery7 ked stihneme tak isto pojdeme aj my.

janulabj
10. aug 2012

@vi3ka ja budem tiež sama s malým 🙂 sa teším 🙂

vi3ka
11. aug 2012

@janulabj
@bianca baby idete na takom počasí?

mystery7
11. aug 2012

ja vybehnem mrk okolo 16, zatial obaja spia

janulabj
11. aug 2012

@vi3ka ahoj, momentalne isto nie, aspon ako pozeram z okna stale poprchava....keby prestalo snad sa vytrepeme z domu, ale ani mne sa velmi nehce 😒

bianca
11. aug 2012

@vi3ka my sme neboli.Nakoniec nastala zmena planu no v takom pocasi by sme asi aj tak nesli.To skor na chorobu ako na zabavu

mystery7
11. aug 2012

my sme boli 🙂 bolo fajn. na skakaci hrad nijako nechcel ist, bol stale nalepeny na mickey mousovi a donaldovi. jeden balon praskol hned tam a dalsi az doma 🙂 v tombole sme samozrejme nevyhrali. hlavna cena isla romskej rodinke - len tak pre zaujimavost 😒

janulabj
11. aug 2012

@vi3ka bola si? ja nie, stale pršalo.. 😒

vi3ka
11. aug 2012

@janulabj
@bianca
@mystery7 my sme neboli. vychystala som ju, lebo to vyzeralo, že len slabo mrholí, ale keď sme vyšli von, tak riadne pršalo. tak som ju naložila do auta, že sa prevezieme okolo, či to tam niekto vobec je, ale nikoho nikde len stánky, tak sme išli kúpiť dezert a šli sme do babky gratulovať na meniny.
škoda, že pršalo, deti sa mohli vyšaliť. tak som malú celý deň navnaďovala, že pojdeme ku detičkám a nič z toho. 😒

bianca
11. aug 2012

@mystery7
@vi3ka ja uz lutujem ze sme trochen nepoupravili program lebo mala keby videla Mickeya nazivo tak sa z toho asi aj na mieste posklada :-/ no nic.Idem spat.3 hodiny spanku po akcii si vyberaju svoju dan 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre