• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
snád ta spiatočna bude lepšia :slight_smile:
18. máj 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad hej.Vraciame sa iba koli poradni takze sa mozno na otocku vratime spat do BJ.To bude sranda
18. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi - prisla..dik.

Bianca - no cestu vam nezavidim...snad budeme mat viac stastia...no mozno s niekde stretneme na ceste

tak ja som uz vyprala 2 pracky, obed na polovicu uvareny, a dokonca som stihla upiect aj kolac...sa sama divim, aka som dnes aktivna :grinning:
18. máj 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus ahoj

mna tu rozculuje babina.Uz na nu nemam nervi :pensive:
18. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju posli niekam do kostola, alebo na prechadzku :grinning: :grinning:
18. máj 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam brochitidu tak tu lozi a do vsetkeho kasle.Ma rano nastvala lebo som povedala ze navarim nech nas nenakazi jak do toho kycha no a mas rozum?Vstala skor ako ja a spravila obed.Tak si to hold bude jest sama
18. máj 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieje nic lepsieho, ako byt znova doma :grinning: :grinning: :grinning: zober manzela a chodte na obed niekde do mesta...no som zvedava, kolko bude trvat mojej rodine, kym sa v BJ nastvem.snad sa to tentokrat nestane, aj ked tomu neverim...
18. máj 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda hej.Ja sa tu aspon s babinou pochytim vzdy.Ona je fakt strasna

inak sak mi sme sa aj rano rozhodli ze pojdeme lebo som dostala chut na vypr.syr a hranolky :dizzy_face:
18. máj 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to poriedne uzi...nie je nic lepsie, ako papkat, ked niekto iny navariiii :grinning:
18. máj 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave.Uz som si bola dat natacky na hlavu nech som krasna
18. máj 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby
18. máj 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj silwi
18. máj 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze aj vy sa s niekym doma stale pochytite... ja najcastejsie s mamkou... a klasicky kvoli nejakej pitomine...
18. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj silvi...

tak ja tiez s mamkou...a vecsinou koli malej. sa mi zda, ze ked sme v BJ, tak ju nejak velmi rozmazluju :angry:
18. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja mamka sa ma snazi kontrolovat akoby som mala 5 rokov... no ono je to totizto jej pracovna deformacia... bola ucitelka v materskej skolke, takze stali mi kontroluje ci som si umyla jablko, ci mam zakryte krize, ci mam rukavice v zime a tak...
18. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj pozeram babusky ze to mame doma podobne,len mne do toho kontruje este babina a je pravda ze vetsinou sa i s mamou aj koli babine pohadame
18. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude tym, ze sme vsetky dlho mimo domu a ked sa tam vratime, mamy nas beru ako male deti...
18. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to urcite

jejda na nas sa zenie strasna burka :confused:
18. máj 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa zenie odvcera a este stale poriadne neprsalo... kurnik zas bude treba polievat...
18. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Bj prši jal šalene hrozna burka brrrr inač ahojte
18. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ahoj.Mi sme 16 km od Bardejova a uz sa to asi ukludnuje
18. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

V Ostrave prsi od vcera :frowning2: zacalo tak okolo 17:00 a nejak to pokracuje doteraz..ale nic az tak hrozneho..
19. máj 2008 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahoj
19. máj 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile:

huraaaaaaa, kon zasa funguje....
20. máj 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus mne fungoval uz aj vcera vecer
20. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. tak sme doma. no, aj v humennom prsalo, ak sa to tak da nazvat. doobedu slnecno, poobede sialene burky.
tak, Mirkovi uz vybrali nosne mandle. v pondelok mal zakrok. on to asi tak nevnimal, ale ja by som to uz nechcela zazit. a dufajte, ze vasim detom nebudu musiet vyberat mandle, ci uz nosne alebo krcne, lebo je to hrozneeee. ani nie tak pre dieta ako pre matku, ked pozera na svoje dieta a jedine ako mu moze pomoct je, ze sa k nemu prihovara. ale to mu bolest neutisi, nezohreje neulavi od nevolna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a to mu vyberali len nosne. a vraj krcne mandle je este vacsi masaker. a Mirko ma zvacsene aj krcne. tak len asi budeme cakat na verdikt doktorky.
20. máj 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
son mne vyberali nosne v detstve a bol to ako pises masaker.Krcne mi tiez chceli vybrat a mam ich do teraz a som ok.Vtedy ma zachranila iba dr.ktr chcela iba pockat ako to bude a je to dobre
20. máj 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, a tebe asi este vyberali pod lokalnou anestezou, nie? tak to teda muselo byt hrozne. teraz mi dali na vyber medzi celkovou alebo lokalnou a ja som vybrala celkovu, lebo si myslim, ze je to aj lepsie pre dieta.
20. máj 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne vyberali pred 23 rokmi a vraj to bolo sado maso.Vtedy sa neuspavalo na mandle
20. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Soni, som rada ze to mate uz za sebou...
21. máj 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok