Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

silwietta
5. jún 2008

ja sa este stale tesim, ze chodim do prace, aj ked uz mam toho celkom dost a uz na mna ide taka klasicka pracovna lenivost.... no ale uz mi ostava iba mesiac chodenia do prace, takze super...

anka001
6. jún 2008

Ahojte.JA som sa nerodila v bardejove a byvala som tam 15 rokov.Teraz byvam v NItre.Sonogo ty sa nevolaš nahodou Sona a nemaš manžela Kristiana?zdaš sa mi na fotke taka povedoma,no možno sa mylim.

sonoga
autor
6. jún 2008

anka, hej volam sa a mam manzela Kristiana. Neviem si sa teraz trafim, ale hadam hej. Ahoj Hanka. Ako sa mas?

raduska2006
6. jún 2008

Ahojky 😉

silwi - este si pracu uzivaj, doma sa nasedis dost..keby som nemala tolko dovolenky, tak tiez este pracujem..ale nejako som si zvykla a na 2 dni sa mi do prace neoplati ist 🙂

anka - ahoj

raduska2006
6. jún 2008

Bianca - co kontrola??? vsetko ok?? drzala som palce 😉

bianca
6. jún 2008

radus ahoj.Hej vsetko ok.Len nebolo vidno obluk aorty a dr.bol fajn.Len som smutna ze pohlavie stale neiste.

raduska2006
6. jún 2008

ako neiste? 50 na 50??? 🙂

bianca
6. jún 2008

no na zaciatku sa mu zdalo ze je to chlapec ale potom hovoril ze to moze byt pup.snura a na konci sa priklanal k dievcatku ale na 100% to neviem.Ach to moje sadlo.

raduska2006
6. jún 2008

no snad sa to dozvies skor ako ja 😀 snad tej nasej Laure do porodu nenarastie nic nove..

bianca
6. jún 2008

a vy ste sa kedy dozvedeli?lebo ta nasa potvorka sa tak otacala ze az.Len skodas ze to tak aj necitim

raduska2006
6. jún 2008

no teraz v utorok...na poslednom utz.

bianca
6. jún 2008

az teraz?A na 3D ti nepovedali?

raduska2006
6. jún 2008

no tam vraveli ze tak na 90 percent....mimco nam nechcelo ukazat, co tam ma....

bianca
6. jún 2008

a hovoril ze Laura?Uz je 3D i na fifkach a my nakoniec nikam nejdeme lebo je to asi zbytocne ked je tak nizko

raduska2006
6. jún 2008

na 3D ano. a v utorok mi to jarda potvrdil, ze dievcatko....

bianca
6. jún 2008

no ja musim v pondelok k Jardovi lebo hovoril ze sa mam stavit po internej kontrole

raduska2006
6. jún 2008

mna zase objednal az za mesiac...aj ked podla toho co som citala na internete, tak by ma mal brat kazde 2 tyzdne...

bianca
6. jún 2008

mna kazde tri.Ja sa tam mam stavit dohodnut sa ci ma posle do riziákovej poradne a rada by som aj sla lebo on ma toho vela a tak si starostlivost nepredstavujem

bianca
6. jún 2008

teda mal by kazde tri a pozyva ma raz za 4

raduska2006
6. jún 2008

no nejak nas zanedbava....aj ked vzdy ked tam pridem, ma celkom radost, ze pocuje hovorit niekoho slovensky a dokonca sa o to par krat pokusil aj sam...bolo to celkom komicke 😀 aj na teba sa tak tesi??

bianca
6. jún 2008

no ja nehovorim slovensky 😀

raduska2006
6. jún 2008

ako to???

bianca
6. jún 2008

ja cestinujem vsade

raduska2006
6. jún 2008

no aspon na teba tak divne neziraju 😀 😀 😀 uplne milujem otazku - vy ste slovenka???? no asi budem , ked tak hovorim 😀 😀 😀

bianca
6. jún 2008

no to nie.Na mna ziraju ked im dam karticku poistovni a cumia ze co mam za rod.cislo

raduska2006
6. jún 2008

tak to sa mi tiez stalo 😀 😀

bianca
6. jún 2008

ja som dnes neaka unavena 😔

raduska2006
6. jún 2008

iba dnes???? tak to si na tom este dobre...ja uz to mam tyzden...no odkedy nepracujem, tak som unavena z nudy 😀 😀

bianca
6. jún 2008

sak ja som tiez z nudy.Uz sa tesim na buduci vikend.V CaA vraj budu zlavy tak idem nakupovat.Tam maju aj na slony

raduska2006
6. jún 2008

tak to si tam tiez zajdem 😵 😵 slonia velkost je presne to, co potrebujem 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre