Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
6. jún 2008

radus nie ale to je komplikovane.neviem co sa doma deje ale s brata sa stava ozajstny podnikatel(uz aj v chovani) a matka akoby ziarlila alebo co.Ani sa na male nespyta.To zato svokra mi vola furt 😀

raduska2006
6. jún 2008

no pozeram, ze to mame skoro stejne....u nas tiez vedie brat 🙂 na chvilku sa odmlcim, lebo Stefi chce hrat nejake hry ☹

bianca
6. jún 2008

tak pa pa

anka001
7. jún 2008

Ahojte.Ahoj Soni.Tak si to predsa ty?Ty si ma spoznala?Už sme sa roky nevideli.NSom nevedela že mate už dve deti?Mam sa fajn.A vy sa ako mate?Ja mam tiež dve deti.Chalanov ale teraz byvam v NItre.A čo nove v BJ.? 🙂
Inač velmi mi chyba moj krasny Bardejov

sonoga
autor
7. jún 2008

ja som ta spoznala iba podla toho, co mi Jonky o tebe povedal (este ekd si bola druhykrat tehotna a pvoedal, ze si v Nitre). Hej, mam dve deti a ako tak pozeram, tak ich mame rovnako stare 🙂 Mirko mal vo februari 6 rokov a Zina bude mat v nedelu 10 mesiacov. Mam tu aj zalozeny album, tak ked kliknes na ten fotoaparat vpravo hore nad mojim prispevkom, tak sa tam dostanes. ale je to len album Ziny.
No, aj ja sa mam fajn. Kristian je teraz doma s detmi, lebo dal vypoved v robote a ja chodim na pol dna do prace. Kedze robim u mamky, tak je to v poho. Tak sa striedame. Vcera sme boli na Olympic, bol zadarmo na namesti. Prvykrat od druheho porodu som bola niekde vonku bez deti. Trochu som sa odreagovala, ale len trochu, lebo som stale myslela nato, ci Zina spi alebo nie a ci ju netreba nakojit.
A ja mam pocit, ze v BJ je stale nieco nove. Teraz Bartos-Xavax kupil budovu posty a budovu Republiky. Z republiky chce spravit vraj nejake obchodne centrum. Druhe obchodne centrum ma byt v byvalych kasarnach. Z toho inetrnatu, co je vedla policie idu robit bytovku s nejakymi obchodnymi priestorami ( pravdepodobne sialene drahe byty a priestory na prenajom na Bardejov)
Ty vobec este chodis niekedy do BJ? Lebo ty ked ides za rodicmi, tak to uz ides smerom na Svidnik, nie?

raduska2006
7. jún 2008

Ahojky...

jeeeej to sa toho tolko zmenilo??

sonoga
autor
7. jún 2008

raduska, ved si bola medzi tym doma, nie? Zatial sa viditelne zmenilo len to, ze Bartos dal zakaz vjazdu autam na parkovisko pred republiku a ten internat sa uz tiez opravuje a uz su v predaji byty. a to ostatne je zatial v nedohladne.

raduska2006
7. jún 2008

vsak som bola, ale nejak ma niktzo neinformoval....jedine viem o tych bytoch 😀 😀

bianca
7. jún 2008

cafte

mne to hovorila svagrina a musim uznat ze som neverila vlsatnym ociam ked som rtam videla zavoru,ale ta uz zmizla nie?

raduska2006
7. jún 2008

Ahoj Bi.. ja som si ziadnu zavoru nevsimla - chodim do mesta zhora 🙂

sonoga
autor
7. jún 2008

esta tam je ta zavora, vstup tam maju len auta s povolenim. ale zasa, nevadi, ked bude na vsetkom Xavax, ked aj do mesta dava vela penazi. ved ten koncert Olympicu platil Xavax, a tiez 2xIMT Smile a este aj nejake ine akcie, a mam pocit, ze aj Silvestrovsky ohnostroj bol taky dobry, ze mesto by to same urcite nevykrylo.

bianca
7. jún 2008

radus ahoj

bracho my daco hovoril co vsetko chysta este Xavax.Skoda z nemozem napisat,ale Bardejov sa bude este divit.Siom zvedava ci to fakt bude

raduska2006
7. jún 2008

ohnostroj bol dobry....bola som na namesti a dokonca mi aj ten program prisiel lepsi ako po ine roky

bianca
7. jún 2008

jej decka zas je tu ten magor a jeho stupiden temy

radus prsi u vas?nad dubinou hromy biju

raduska2006
7. jún 2008

Bi - no zacina...som musela zvesit pradlo z okna - nemame balkon ☹

bianca
7. jún 2008

neboli ste vcera na Karoline?Mne len Peter volal s roboty ze kukaju na letecku sou a vecer mal byt ohnostroj

raduska2006
7. jún 2008

nebola som, som nemala s kym ist..sama by som zabludila 🙂

bianca
7. jún 2008

kokso sme sa mohli dohodnut a mohli sme ist.Polovicku si kde mala?

raduska2006
7. jún 2008

v praci na odpo...aj dnes tam je... no sme sa mohli 🙂

bianca
7. jún 2008

aj moj je v robote.Ja som vobec o tom nevedela ze sa nieo chysta a to som bola dole na fifkach na to sono

raduska2006
7. jún 2008

no ja som o tom vedela...som to citala na Ostrave...tiez ti robi manzelik aj vikendy???ten moj robi na smeny, tak je niekedy cez vikend doma a niekedy v praci

bianca
7. jún 2008

moj robi 15 16-tok v kuse a tak ma 15 dni volno 😉

raduska2006
7. jún 2008

tak to ma dobre, len by sa mi nechcelo tolko hodin denne pracovat

bianca
7. jún 2008

sak jemu sa po tych rokoch ani nechce a ani nevladze,ale co uz

raduska2006
7. jún 2008

no z niecoho zit treba

bianca
7. jún 2008

sak hej ale ked vidim aky je zniceny tak mi je zle

raduska2006
7. jún 2008

a kde robi??? nieco namahave, alebo ma nejaku lahsiu pracu??

bianca
7. jún 2008

v lahvarni.je to dost tazke ale njtazsie je asi to ze s domu ide o 5 rano a vrati sa o 22:30 kazdy Bozi den a nocne ma od 14:OO do 6:OO do rana tak si vies predstavit ako mu asi je .Teraz uz ma polovicku za sebou a zajtra sa menia a zacinuju mu nocne a to sa ani neuvidime

raduska2006
7. jún 2008

tak to ma moj obdiv....

bianca
7. jún 2008

aj moj.Som zvedava ako to bude ked pride mimi.To uz nebude spat ani tych 5-6 hodin v kuse.On tvrdi ze to bude ok ,ale ja sa bojim ako cert

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre