• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
tak to mas uz za chvilku :wink:
15. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej ale s priblizujucim sa datumom rastie aj stres a nervozita ci je vsetko ok ked sa tak malo hybe
15. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, cez vikend som bola kuknut ten nas pekny bardejov :sunglasses:
ked sa budem dobre citit, tak sa este dotrepeme niekedy v lete, akoze na letnu dovolenku :grinning:
16. jún 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi my ideme asi cez vikend :slight_smile:
16. jún 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mate....ja tam pojdem neviem kedy :grinning: asi az niekedy na jesen...ale nasi pridu za mnou zaciatkom jula a potom este niekedy v polovici augusta...uz si na dlhu cestu nejak netrufam :wink:
17. jún 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radus ty len pekne vyloz nohy a odpocivaj.Nech ta pridu obskakovat
17. jún 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi - ze obskakovat :grinning: :grinning: :grinning: oni pridu po Stefi a beru je na prazdniny...to budem obskakovat este ja ich..pride iba mamka a babka. takze bude stacit, ked nieco navarim a vymyslim nejaky program na par dni, nech sa nenudia....
18. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jedna z Bardejova bola v siedmom mesiaci, tiez sa citila dobre, tak si s manzelom naplanovali cestu do BA, neviem ci sukromnu alebo obchodnu. to je jedno. ale prisla do BA a tam hned porodila, nastastie zdrave dievcatko. takze dievcatko, ktore malo byt od Ziny o mesiac mladsie je teraz o mesiac starsie :grinning:
18. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Raduska, neverim tomu, ze ta nechaju, aby si ich musela nejako special obskakovat.
18. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus, ani ja si nemyslim, ze ta nechaju...
18. jún 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, tak to je dobre, ze ta baba bola na slovensku... v zahranici by to nemuselo byt take easy...
18. jún 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni - ved prave, ja chcem porodit tu a nie niekde na ceste medzi Ostravou a BJ :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

radus boli sme dnes vo Futuru pozriet na vybavu a nic moc sme nenasli.Ani to vybavenie do postielky co si pisala :cry:
18. jún 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kde ste?My sme uz doma a je tu teplooooooooooooo
21. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky....tak som tu po dlhom case :grinning:
Bi - ako dopadla kontrola?? dufam, ze dobre.... tak to je skoda, ze si tam nic nevidela...ja som uz medzitym stihla Sambaby velkosklad..mali tam aj veci do postielky, ale prislo mi to trochu predrazene...no maju tam pekne oblecenie pre mimco, hracky a kupila som tam zavinovacku do autosedacky...
21. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus je tu strasne horuco.Kolko stala autosedacka?Co mala?Este sa nechysta na svet?
21. jún 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je hrozne....autosedacky tam mali celkom drahe...pokial ju nechces pripajat na kociar, tak sa da kupit aj lacnejsia...zavinovacka do autosedacky ma vysla na 370... inac, mala sa este nechysta, aj ked by uz mohla :grinning: no ratam tak este 2 tyzdne a pojde..urcite dam potom vediet
22. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus to by som ti radila aby si sala vediet bo pojdem do Vitkovic na prieskum :grinning: :grinning: :grinning: Inak tu je teraz uz 25,7 stupna a dusno.
My mame vybranu sedacku ku kociaru alem este budeme hladat podla ev.lacnejsiu
22. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu neviem kolko je stupnov, pretoze mame teplomer na slnku a uz je za 50 :grinning: :grinning: pokial by si chcela obycajnu autosedacku, tak v spalicku maju za 1000...ale pasuje iba do kociarov od Taka..
22. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme kupovat kvalitnu koli tomu bze budeme casto a dlho cestovat.Na stastie sa na nas vybrany kociar dodavaju aj adaptery na sedacky tak som happy.Len ma stve ze ten co mali na poliklinike uz predali tak sa nemame kam nanho chodit kukat
22. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ste si ho neobjednali????
22. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie.Sak je este cas
22. jún 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je, ale aby ho potom dodali nacas....ved ho mozte mat odlozeny v obchode...
22. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus no my urcite objedname sedacku keby nahodou a kocik mozno asi az v septembri :frowning2:
22. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si poverciva????? ako dopadla kontrola??
22. jún 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie,ale matka blazni

kontrola asi ok.Sak poznas Jardu.Sup sup a hlavne rychlo.Do rizikovej ma zatial neposlal ale normalne by som rada sla lebo sa my nepaci ako to flaka.
22. jún 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez flaka...mala by som tam chodit kazde 2 tyzdne a on ma objednal o mesiac :angry: ved dovtedy mozem porodit....
22. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak.Ja som s neho uz na prasky a stale zabudnem povedat co chcem.Teraz ma objednal za tri tyzdne koli tlaku
22. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to ze je vraj vyhlaseny porodnik, tak tehule flaka riadne...este ze to uz nepotrva dlho a snad bude potom zas normalny..
22. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus presne tak.Aj operater je skvely len maju viac ludi ako zvladaju,.inak som sa pytala na prenatal box a s tazkym srdcom my ho dala :grinning: aspon cajicek si dam a jednu plienku mam.Inak vraj maju v hypernove strasne lacne pampersi.Kamoska my pisala ze sand ti mini kupila za neakych 170 Kc
22. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok