• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
solwi neviem.nevolala som tam.V piatok mam poradnu
8. júl 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prezila si to v pohode,ze?
8. júl 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto hej ale popoludnie s majutelmi bytu kde byvame uz nie
8. júl 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: to je nemile... dufam, ze sa vam cim skor zadari najst nove byvanicko...
8. júl 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej len mam s toho des lebo tie ceny...
8. júl 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

radus zabudas sa hlasit :wink:
9. júl 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau bianca
9. júl 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bers ahoj.Ides do nasej temy?
9. júl 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu :slight_smile: cely den som sedela u kamosky na zahrade a az teraz som sa vratila domov..Bianca - hod mi cislo do IP a nabuduce ta vezmeme s nami, nech sa nemusis doma nudit sama...tak sa budeme nudit tri :grinning:

Hlasim stale 2v1 :grinning: :grinning: takze nic nove...a pre istotu dodavam, ze zajtra tu budem tiez asi az poobede..

co podnajom? stale nic? a aky byt hladate a do akej ceny, keby som nahodou nieco videla...
9. júl 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus prave som ti chcela napisat ze vymenime cisla lebo som nervozna

tak nakoniec zostavame v starom byte.Dohodli sme sa nakoniec tak ze im pojde 4000 a inkaso 2700 kc tak necelych 7000 budeme platit mesacne
9. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to su pekne narocni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no skoda, ze to nebolo skor..lebo kolega od Davida prenajimal 3+1 za 7000.. ale keby som nahodou nieco vedela, tak ti dam urcite vediet..
9. júl 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som.....
9. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to uz teraz nechceli komplikovat pred porodom.
9. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo by to dost narocne sa teraz stahovat...
9. júl 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave.tak dame o 1500 kc viac ale co uz
9. júl 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no par mesiacov to budete musiet vysdrzat a ked sa drobec narodi, tak sa prestahujete.....
9. júl 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale asi uz na slovensko pojdeme.Peter bude chodit na tyzdnovky a ja budem doma revat
9. júl 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde pojdete? k rodicom ?
9. júl 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano
9. júl 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tiez nic moc...
9. júl 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale uz budem mat prcka a starosti plnu hlavu a bude to ine len asi budem tazko znasat tych 14 dni bez Petra
9. júl 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno sa to nejako spravi a nakoniec to dopadne dobre....budem drzat prsty..
9. júl 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drz moja drz
9. júl 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa hlasim :grinning: :grinning:
10. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vam naoisem co sa my dnes stalo
10. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najpv my zdochol mobil.Potom som nestihla elektricku k dr, tak som musela cakat na dalsiu 20 min tak ze pojdem inou ale ta sa posr.a ja nestihla ani pripoj tak som bezala na dalsiu asi tak kilomerter a k dr. som doletela s vyplazenym jazykom a kedze mobil mrtvi ja skoro tiez lebo som mala zraz s kamoskou a nemohla som jej zavolat.Mala som pre nu peniaze za najomne.Tak som utekala do roboty aby som jej zavolala s pevnej ale nebrala to tak som vzala cislo a utekala k dalsej dr.na kontrolu.Nakoniec som jej zavolala s butky a to ona uz bola tam kde sme mali ist tak nez my vysvetlila kde to je a ako sa tam dostanem tak som prevolala plno penazi.Nez my siel autobus tak som sa nacakala ako blbec.Potom som dorazila na miesto kde ma mali cakat a nikto nikde,Cakala som tam 45 minut ako debil a nakoniec som sadla na elektricku a sla domov.Cestou som si zmyslela ze pojdem s mobilom do opravy ale nevedela som ako dat manzelovy echo ze mobil umrel tak som pani v obchode s telefonami uprosila aby my pozicala jeden iba na zavolanie.Na moje prekvapenie manzel dvihol a dohodli sme sa ze kupim mobil ktr.on dlho chcel a ze ja si zoberiem jeho docasne a on bude mat novy aby vedel ze som ok.Tak super nie?Kupila som novy mobil,postazovala sa mamke co sa my prihodilo a sla domov.Pridem domov,zistila som ze zo mna zas daco vypadlo.Poplacem si a poviem si ze to vyriesim zajtra s dr. napisem jednu SMS,manzel my zavolal a mobil jebl...tak zasa obliect a spat do obchodu.Na stastie mobil vzali v pohode a vraj do zjtra objednaju novy a mne dali nahradni.Normalne som s obchodu isla s revom
10. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bol teda den.....no ked sa serie, tak sa serie...
10. júl 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz je cely tyzden som zvedava kedy to skonci
10. júl 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad to nepotrva dlho :slight_smile:
10. júl 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok