Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
31. júl 2008

je.Vy uz mate vsetko nachystane?

silwietta
31. júl 2008

vsetko este z daleka nie, ale priblizujeme sa 😉

silwietta
31. júl 2008

predvcerom sme boli vyplatit kociarik a prebalovaciu komodu s vanickou, tak som kludnejsiea, ze take velke veci uz mame... etse nieco z lekarne a nejake teplejsie oblecko... ale inak mame skoro vsetko... dufam 🙂

bianca
31. júl 2008

ja som zvedava kedy sa my rozhybeme.Ale aspon mame jasno aky kocik chceme a aku postielku kupime iba stale uvazujem o matraci

silwietta
31. júl 2008

ja som postielku dostala aj s novym matracom...uz len plachty a obliecky nakupit... ale to hadam tento tyzden, dufam, ze braskovci budu chciet nakupovat, tak sa vtierknem s nimi 🙂

bianca
31. júl 2008

ja som zasa nakupila oblicky a plachty u tety v obchode,ale este nemam mantinel.A aku matrac mate?Vsade citam ze je naj polokokos ale me pride tvrda a mam strach ci mi cez to bude snimat mon.dychu

silwietta
31. júl 2008

mam normalny matrac penovy

silwietta
31. júl 2008

a monitor dychu nebudeme mat...

bianca
31. júl 2008

ja urcite a teraz som citala muzovi ze aka je tema na matracky a sa len tu rehli ze pockame az skonci zatva a pojdeme na slamu

sonoga
autor
31. júl 2008

radus, pobehaj po schodoch 😀

hufina2
31. júl 2008

Zdravim Slovensko,

posledni zpravy o Radusce, po 19.30 ji odtekla voda a tak koooonecne vyrazili do porodnice. O dalsim vyvoji situace budu informovat jakmile budu mit dalsi informace...

bianca
31. júl 2008

Hufi mooooooooc diky.Dufam ze to budu mat skoro za sebou.

sonoga
autor
1. aug 2008

jeeeej. tak pokial vsetko prebehlo OK, tak raduska to uz ma za sebou. dufam.

hufina2
1. aug 2008

Hojec vsichni

aktualni info o Radusce:
rano v 5 jsem mluvila s Davidem..., zhodnotil to slovy: " zatim nic, Radka spi a ja se tady nervuju..."
pry mela behem noci kontrakce, ale pak vse zase ustalo... na ozvech mala spi.... a kdyz jsem mluvila s Radus tak kolem 8h tak rikala, ze po vysetreni je teprve otevrena na 2 cm, tak pokud se do 8 do vecera nic nebude dit... tak ji zacnou porod vyvolavat... rikala, ze se ozve kolem obeda. Tak uvidime...

sonoga
autor
1. aug 2008

dakujeme za info. no, viac sa mi paci 1.8. ako 31.7., myslite ze vydrzi a porodi az 8.8. ako sa narodila Zina 😀 ?

bianca
1. aug 2008

hufi diky. 🙂

hufina2
1. aug 2008

Ahoj baby,

tak dalsi aktualni informace o Radusce:
Ted jsem s ni mluvila. Rikala, ze po obede dostala prasek na vyvolani, ale porad nic. Stale je otevrena jenom na 2 cm. Znela strasne unavene. Je mi ji tak lito chudery... V 6 ji pry maji dat infuzi, pokud se do te doby nic nerozjede... a rikali ze se budou snazit ji odrodit do pulnoci. Bozatko. No az budu mit nejake dalsi informace, dam vedet.
Jj, 1.8. neni spatne datum, ale 2.8.2008 je jeste lepsi. To ale Radusce nepreji, ani nahodou. Chudera, uz se natrapila dost. Uz aby to mela za sebou...

hufina2
1. aug 2008

Tak je to tady!!!!!!! 😎

ve 20:01 se narodila Laura 3350g a 50 cm. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Infuze zabrala 😀

bianca
1. aug 2008

radus gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gabrielkabj
1. aug 2008

jeeeej pripajam sa ku gratulaciia pochvalujem aj vyber mena konečne to ma za sebou 😵

hufina2
2. aug 2008

Zdarec holky,

mluvila jsem s Radus, obe jsou v pohode a vypada to, ze se jim dari obema dobre. Mamca sice znela trochu unavene, ale stastne. Dekuje za gratulace. Zitra se za holkama jdu na chvilku mrknout, tak snad nezapomenu fotak, udelam hned nejakou tu fotecku a hodim ji net...

bianca
2. aug 2008

hufi dik za info.Pozdravuj ju 😵

sonoga
autor
3. aug 2008

bola som cez viken off, tak aj ja sa pripajam ku gratulacii.

silwietta
3. aug 2008

ahojte, ja tu mam rodinku na navsteve, tak nestiham...

ale BLAHOZELAM!!!! som rada ze obe su v poriadku, to je to najhlavnejsie 😵

a sranda, som si dobre tipla, kedy sa mala narodi 😝

mirip
3. aug 2008

ahoj silwi pár vírusíkov do kamarátok snažiliek by sa nenašlo? 😉

silwietta
3. aug 2008

mirip hotovka 😉

hufina79
3. aug 2008

Cau holky,

tak jsem se byla juknout za Raduskou. 😉 Vypadaji obe spokojene. Radus je v pohode. Mala sice nechce moc papkat, ale to se doladi zmenou kloboucku... 😝 Mala pry cele dny spi, a tak asi muzu pokladat za cest, ze se mala po celou dobu co jsem tam byla projevovala... celkem zive 😀 Udelala jsem par fotek a hodila je na net ke me do albicka. Juknete se 😕 😕 😀 😎 😵

silwietta
3. aug 2008

hufi dakujeme krasne... mala je strasne chutna a ozaj sa predvadzala... prsteky v pusinke... zlatunka je...

pozrela som si aj tvojho Filipka, tiez je to krasny chutnasek 😉

hufina79
3. aug 2008

Diky,

Radus i Filipkovi vse vyridim 😀

bianca
3. aug 2008

Hufi si zlaticko 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre