• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
janja2502 sikulka.Vitaj :dizzy_face:
14. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny uprsany den, Co porabate?
15. sep 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja2502 fuj to je ale hnusny den :angry: :angry: :angry: U nas je 10 stupnov.Kolko mate doma?

Radus kedy sa vraciate do OV?
15. sep 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no ani u nas nie je viac. Cely den nie je co robit. Len pozerame telku a aj karty sme hrali. Zajtra uz do prace treba ist. Normalne sa tesim. :dizzy_face:
15. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. tak my sme si urobili predlzeny vikend a zasli sme do tatier, na Strbske pleso. v sobotu sme isli lanovkou hore na Solisko ale ked tam nebolo -10 stupnov, tak neviem kolko. sice bolo pekne, svietilo slnko (ved nas aj pripieklo na ksichte, kto by to cakal, ze?) ale kosaaaaa. a vcera sme isli na Spissky hrad. a dnes domov.

Silvi, blahozelam k Misiakovi.

janja, ahoj
15. sep 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz ma normalne nebavi to pocasie. Treba mi ist kupit topanky, ale ani sa mi nechce. :unamused:
16. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja2502 verim ti ze sa ti nechce.Tu je stasne pocasie a na vychode to bude este horsie

soni no teda.Tisko zavidim.Ja chcem ist do tatier uz asi 100 rokov prehovaram polovicku ale asi tam budem musiet ist sama
16. sep 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali ist v nedelu do Tatier, lenze bola taka kosa, ze sme si to rozmysleli a radsej sme sli do Ziliny na pizzu. :slight_smile:
16. sep 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Ziliny?Trosku z ruky :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, spravili sme si taky maly vyletik. Bolo nam fajn. :dizzy_face:
16. sep 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystame domov este tak tiez bude vyletik.Som zvedava ale co fakt pojdeme
16. sep 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako pozeram, tak uz sa ti blizi termin. Nebojis sa cestovat?
17. sep 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.Nam vcera v teme pribudli 2 babatka a mozno aj tri ale nemame info.Vraj bol spln

janja nebojim i ked vcera terorista tak vyvadzal ze neviem neviem ci sa odhodlame
17. sep 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budete mat chlapceka?
17. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer ..
chcete zapojiť foto svojich ratolestí alebo svoje tehufoto do súťaže... ja som zapojila fotečku našej malej.. hlasujte ak sa Vám foto páči ..nájdete u na tejto adrese......... http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=2
foto ma názov Naša okaňa...
vďaka...papa
17. sep 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja neviem co to bude ale pracovny nazov je potvora :grinning:

huncut jasan :wink:
18. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
dakujem za blahozelania... predvcerom poobede nas pustili z nemocky, vcera som bola na vyberanie stehov po sekcii a dnes by mal dojst pediater...

spravila som album a pridala par fotociek...kuk http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=205472
18. sep 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej.Ahoj mamina.Miško je kuzelny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia ty uz nechodis na skype? :confused:
18. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovi chodim ale neni moc casu.Konecne dostava nas byt 1+1 konecnu tvar :angry: :angry: :angry:
18. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mate roboty vyse hlavy. Nas to vsetko este len caka :slight_smile: .
19. sep 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tak konecne mi znova ide internet..nejak mi to v poslednom case blbne..asi budem musiet zmenit firmu :angry: my sme doma od pondelka.sme dostali od babky fusak a deku na zimu, malu som dala pokrstit a sli sme spet do Ov,.

janja - vitaj

Bi - uz ste v Bardejove? ta obdivuje, ja by som sa uz bala cestovat.
19. sep 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silwi - Misko je zlatucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krasne vlasaty :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule :dizzy_face:
21. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silwi blahozelam k syncekovi Miskovi.....je krasny...to je super ze uz to mas za sebou..ja by som uz tiez brala....tak vam prajem vela zdravia a trpezlivosti....a nech je vsetko take ako ma byt..... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkami dakujem :wink:
neboj aj ty sa dockas... uz len chvilka :wink:
22. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, tak ako si zvykas?
Kristian mi zaviril comp :angry: Musim si ho naformatovat, ale nechce sa mi, lebo sa bojim, ze nemam vsetko zalohovane. a potom vecer ked sedi pri pocitaci Kristian, tak nadava, ze hnusny comp, pomaly a tie nedavky ani radsej nenapisem. tak najprv ho dodrbe a potom tu nadava. to ja by som mala nadavat. ja som v tom nevinne a musim tu nervovat pri tom pocitaci. a isla by som na net v lekarni, ale ako sa ochladio, tak sa to odzrkadlilo aj na pacientoch. makam jak fretka. sa ani nezastavim.
Mirko mal dnes prirodovedu (za nasich cias to bola prvouka) a povedal mi, ze vedel najviac ked sa rozpravali o chrbtici, lebo ma knihu Ludske telo a DVD-cka Bol raz jeden zivot. ta parada. :grinning:
22. sep 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni, nam pravidelne zaviruje Stefi - hraje online hry :angry: ... 2 tyzdne mi comp blbol a nakoniec sme zistili, ze mame pokazenu zasuvku so signalom (mame to cez kabelovku) a teraz uz je konecne super :grinning:
23. sep 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, no neviem ci ho aj ja nemam zavireny v praci. Nejako mi uz ide pomaly :unamused: .Co porabate?
23. sep 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak ja mam dnes tvorivy den...idem skusat pliest z papiera kosiky.. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853 tak snad sa mi to podari.
23. sep 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok