• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
no vsak aj ja ho chcem zmenit, preto pytam radu, ku ktoremu ist. Inak ja som z okresu BJ len 2 mesiace, takze Bardejov zasa az tak nepoznam. :slight_smile:
1. okt 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janja, ja mam Dr. Bernikovu, som s nou velmi spokojna, len u nej je ten problem, ze sa v cakarni dlho nacakas.
1. okt 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ma ordinaciu?
2. okt 2008 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ako tehulky ci mamicky?dufam ze dobre ze vam to neleti tak pomaly ako mne...inak Bianca blahozelam k malej je uzasna....dufam ze budes aj ty coskoro fit..citala som v oktobrovkach ze si to nemala velmi lahke.....tak prajem vsetko len to naj......
2. okt 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky....

Janja - ja som tiez chodila k Bernikovej a Sonoga ma pravdu..niekedy stravis v cakarni aj pol dna. ale inac je dobra :wink:
2. okt 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bernikova ma v budeve Farmakolu, Bezrucova ulica. Je tam lekaren Salus.

adi, ako. Krati sa ti to. este sa necitis na porod. Hlavne daj vediet, ked to na teba pride.
2. okt 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj soni....tak ano blizi blizi...aj ked uz mam pocit ze asi to ani nikdy nepride....tak sa to taha a taha...uz chcem ist rodit hoci aj hned.....bolia ma ale tak sialene klby ze normalne mi trva 10min ked vstavam s postele aby som sa rozhybala a mohla vstat.....inak normalny termin mam 8.10 ale ked ja sa tak bojim aby som nepretahovala....lebo mamka uz pride v pondelok a ja som stale 2in1..vies takze ma to dost stve.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jasne ze dam vediet az to na mna pride neboj.....tak sa drz a pozdrav Katku. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky ako je doma v bj`? ja som uz dlho doma nebola
3. okt 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majsan no treba prist pozriet do rodnej zeme :slight_smile: ale neviem kde si ty no myslim že je ti tam snad aj lepšie. A kde si?
5. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, No ako na to pozeram, tak o chvilu tato tema upadne do zabudnutia. A to by bola skoda. :unamused:
Tak šup šup popísmenkovať. :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

ja by som aj pismenkovala ale nestiham a nevladzem...
6. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

tak som tu konecne zas. od stvrtku som mala zavirovany komp a to tak hnusne, ze mi odisiel cely windows..ale uz to je ok. co tu je nove??? vidim, ze ste toho vela nenapisali :wink:
6. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus no teda.Kosko Laura uz ma 2 mesiace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeme
7. okt 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. tak po dlhom case sa opat hlasim. ja na konika dostanem vacsinou v robote. a kedze je teraz nejaka virusova sezona, tak mam straaaasne vela ludi a nestiham ist ani na WC, nie to este na net. no, mamicky, uzivate si?
adi, tak dnes cakas? tak cakaj cakaj. co myslis, bude to dnes?
8. okt 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni hoj,No tak ja si to fakt uzivam.Mala vystraja pokial nedostane prikrm a ja uz som bezradna.
8. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...

Bi - no strasne rychlo to leti :grinning: nastastie uz ma aspon nejaky rezim, a dokonca uz 3 den spi celu noc. co mamka? este je u teba?
8. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus hoj.A ako to ze nekojite?Ja s tym asi skoro prastim
8. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi, uz 2 tyzdne sme na umelej vyzive...mala bola leniva tahat a ani jej nechutnalo, tak som skusala odsavat, ale ani to jej nestacilo, tak sme stejne prikrmovali..som rada, ze som kojila aspon tu chvilku, lebo v nemocnici bola na prikrmoch...
8. okt 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je to des.Ta nasa je ne cicine i 2 hodiny a bez efektu.V porodnici jej zacali davat bebu tak pokracujeme
8. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to same sme mali aj my....Laura bola prisata aj 2 hod a nevypila nic...asi sa jej tam dobre lezalo.. kedy si zajdeme spolu na prechadzku??? :wink:
8. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj neviem moja.mamka tu je asi na tyzden.o 2 -hej musim ist k jardovi lebo sa mi zle hoji jazva po cisarskom
8. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u jardu vcera ... ak budes mat cas, tak napis sms a dohodneme sa...
8. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe je hej ze si pokojila aspon daco.my sa trapime a trapime.V utorok mame prvu poradnu tak so m zvedava ci ten nas cvrcek daco priberie alebo nist
8. okt 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa zo zaciatku tiez trapili...prve dva tyzdne som ju prikrmovala zo striekacky, tak som jej dala flasku..nebudem ju predsa trapit..no a potom sa mala nejak prisala a zacali sme viac kojit ako dokrmovat..no a potom ju to zas preslo a nepotiahla odo mna nic..tak som ju uz nechala na flaske...
8. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam chodite k lekarke?
8. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my striekackujeme ale bojim ze ju raz z nou poranim

dr.sme nakoniec nasli asi 10 minut pesi od domu
8. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, avent ma take cumliky na flasku, kde je dierka spravena laserom. je taka mini, ze aj z flaske to ide babatku tazko a neodvykne si od kojenia.
8. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw sonoga tak to sa mi možno ešte zijde tak dobre vediet. Inak ako to pokračuje s tou žltačkou v Bj nevieš? Držte sa babenky
8. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
so zltackou neviem. ale s ockovanim uz bude problem, pretoze uz nie su vakciny. naposledy bolo 22 ludi nakazenych zltackou, ale este sa uvidi, ci sa aj u niektorych z tych, ktori boli povinne ockovani, neobjavi zltacka.
8. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dam Stefi zaockovat...len cakam, kedy mi dorazi vakcina z Bj :grinning: u nas uz ziadne niesu poriadne dlho...tak som poverila rodinku, aby mi ju poslali :wink:
9. okt 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok