Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
1. okt 2008

no vsak aj ja ho chcem zmenit, preto pytam radu, ku ktoremu ist. Inak ja som z okresu BJ len 2 mesiace, takze Bardejov zasa az tak nepoznam. 🙂

sonoga
autor
1. okt 2008

janja, ja mam Dr. Bernikovu, som s nou velmi spokojna, len u nej je ten problem, ze sa v cakarni dlho nacakas.

janja2502
2. okt 2008

a kde ma ordinaciu?

adkami
2. okt 2008

Ahojte tak ako tehulky ci mamicky?dufam ze dobre ze vam to neleti tak pomaly ako mne...inak Bianca blahozelam k malej je uzasna....dufam ze budes aj ty coskoro fit..citala som v oktobrovkach ze si to nemala velmi lahke.....tak prajem vsetko len to naj......

raduska2006
2. okt 2008

Ahojky....

Janja - ja som tiez chodila k Bernikovej a Sonoga ma pravdu..niekedy stravis v cakarni aj pol dna. ale inac je dobra 😉

sonoga
autor
2. okt 2008

Bernikova ma v budeve Farmakolu, Bezrucova ulica. Je tam lekaren Salus.

adi, ako. Krati sa ti to. este sa necitis na porod. Hlavne daj vediet, ked to na teba pride.

adkami
3. okt 2008

ahoj soni....tak ano blizi blizi...aj ked uz mam pocit ze asi to ani nikdy nepride....tak sa to taha a taha...uz chcem ist rodit hoci aj hned.....bolia ma ale tak sialene klby ze normalne mi trva 10min ked vstavam s postele aby som sa rozhybala a mohla vstat.....inak normalny termin mam 8.10 ale ked ja sa tak bojim aby som nepretahovala....lebo mamka uz pride v pondelok a ja som stale 2in1..vies takze ma to dost stve.... ☹ ☹ ☹ Jasne ze dam vediet az to na mna pride neboj.....tak sa drz a pozdrav Katku. 😵 😵

majsan
3. okt 2008

ahojte mamicky ako je doma v bj`? ja som uz dlho doma nebola

gabrielkabj
5. okt 2008

majsan no treba prist pozriet do rodnej zeme 🙂 ale neviem kde si ty no myslim že je ti tam snad aj lepšie. A kde si?

janja2502
6. okt 2008

caute baby, No ako na to pozeram, tak o chvilu tato tema upadne do zabudnutia. A to by bola skoda. 😒
Tak šup šup popísmenkovať. 😵 😵

bianca
6. okt 2008

ahojky

ja by som aj pismenkovala ale nestiham a nevladzem...

raduska2006
6. okt 2008

ahojte....

tak som tu konecne zas. od stvrtku som mala zavirovany komp a to tak hnusne, ze mi odisiel cely windows..ale uz to je ok. co tu je nove??? vidim, ze ste toho vela nenapisali 😉

bianca
7. okt 2008

radus no teda.Kosko Laura uz ma 2 mesiace 😵 😵 😵 gratulujeme

sonoga
autor
8. okt 2008

ahojte. tak po dlhom case sa opat hlasim. ja na konika dostanem vacsinou v robote. a kedze je teraz nejaka virusova sezona, tak mam straaaasne vela ludi a nestiham ist ani na WC, nie to este na net. no, mamicky, uzivate si?
adi, tak dnes cakas? tak cakaj cakaj. co myslis, bude to dnes?

bianca
8. okt 2008

soni hoj,No tak ja si to fakt uzivam.Mala vystraja pokial nedostane prikrm a ja uz som bezradna.

raduska2006
8. okt 2008

Ahojky...

Bi - no strasne rychlo to leti 😀 nastastie uz ma aspon nejaky rezim, a dokonca uz 3 den spi celu noc. co mamka? este je u teba?

bianca
8. okt 2008

radus hoj.A ako to ze nekojite?Ja s tym asi skoro prastim

raduska2006
8. okt 2008

Bi, uz 2 tyzdne sme na umelej vyzive...mala bola leniva tahat a ani jej nechutnalo, tak som skusala odsavat, ale ani to jej nestacilo, tak sme stejne prikrmovali..som rada, ze som kojila aspon tu chvilku, lebo v nemocnici bola na prikrmoch...

bianca
8. okt 2008

no u nas je to des.Ta nasa je ne cicine i 2 hodiny a bez efektu.V porodnici jej zacali davat bebu tak pokracujeme

raduska2006
8. okt 2008

tak to same sme mali aj my....Laura bola prisata aj 2 hod a nevypila nic...asi sa jej tam dobre lezalo.. kedy si zajdeme spolu na prechadzku??? 😉

bianca
8. okt 2008

joj neviem moja.mamka tu je asi na tyzden.o 2 -hej musim ist k jardovi lebo sa mi zle hoji jazva po cisarskom

raduska2006
8. okt 2008

ja som bola u jardu vcera ... ak budes mat cas, tak napis sms a dohodneme sa...

bianca
8. okt 2008

tebe je hej ze si pokojila aspon daco.my sa trapime a trapime.V utorok mame prvu poradnu tak so m zvedava ci ten nas cvrcek daco priberie alebo nist

raduska2006
8. okt 2008

no my sme sa zo zaciatku tiez trapili...prve dva tyzdne som ju prikrmovala zo striekacky, tak som jej dala flasku..nebudem ju predsa trapit..no a potom sa mala nejak prisala a zacali sme viac kojit ako dokrmovat..no a potom ju to zas preslo a nepotiahla odo mna nic..tak som ju uz nechala na flaske...

raduska2006
8. okt 2008

kam chodite k lekarke?

bianca
8. okt 2008

no my striekackujeme ale bojim ze ju raz z nou poranim

dr.sme nakoniec nasli asi 10 minut pesi od domu

sonoga
autor
8. okt 2008

baby, avent ma take cumliky na flasku, kde je dierka spravena laserom. je taka mini, ze aj z flaske to ide babatku tazko a neodvykne si od kojenia.

gabrielkabj
8. okt 2008

waw sonoga tak to sa mi možno ešte zijde tak dobre vediet. Inak ako to pokračuje s tou žltačkou v Bj nevieš? Držte sa babenky

sonoga
autor
8. okt 2008

so zltackou neviem. ale s ockovanim uz bude problem, pretoze uz nie su vakciny. naposledy bolo 22 ludi nakazenych zltackou, ale este sa uvidi, ci sa aj u niektorych z tych, ktori boli povinne ockovani, neobjavi zltacka.

raduska2006
9. okt 2008

tak ja dam Stefi zaockovat...len cakam, kedy mi dorazi vakcina z Bj 😀 u nas uz ziadne niesu poriadne dlho...tak som poverila rodinku, aby mi ju poslali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre