Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

zuzkaprofant
22. okt 2008

bianca aku mas decku dokynu ja som chodila ku novysedlakovej a chcem aby aj moje deticku ku nej az chodili ja som bola snou aj sou max spokojna 😉

sonoga
autor
22. okt 2008

zuzka, moje deti chodia ku doktorke Novysedlakovej a aj ja som s nou spokojna. sice sme z druzby, ale kedze pracujem tu na Vinbargu v lekarni, tak sem chodia deti aj ku doktorke a Mirko aj do skoly.
inac, ada uz ma chlapceka Dominka (adi, dufam, ze som to mohla napisat)

bianca
22. okt 2008

zuzi my mame dr v Ostrave ale teraz sme doma tak sme boli za dr.Inášom.K nemu sme zas my s braskom chodili ked sme boli novorodenci.Strasne dobry doktor

raduska2006
22. okt 2008

Adi - blahozelaaaam 😵 😵 😵

Bi - vy ste uz v Bardejove??? co mala? ako sa jej pacila cesta?

silwietta
22. okt 2008

ahojte, tu som uz fest dlho nebola, nejak si to neviem zadelit, od vsetkeho odbieham a potom pol planovanych veci nespravim... ale nevadi ja si raz spravim rezim 😉

silwietta
22. okt 2008

k Novysedlakovej som chodila aj ja a bola super...

zuzkaprofant
22. okt 2008

bianca ty si kde rodila v bardejove???

Silwietta nestretavali sme sa tam 😀

silwietta
22. okt 2008

zuzi moznoze aj hej 😉

gabrielkabj
22. okt 2008

Ahojte tak aj ja so Sarkou chodime k Novisedlákovej je fajn nemali sme doposial žiadny problem a čo sa tyka Inaša počula som len same chváli na jeho adresu ale on je v Prešove alebo Kapušanoch ak sa nemýlim či nie? Tak a Adke blahoželam samozrejme konečne to ma za sebou.

bianca
23. okt 2008

Zuzi nie.Rodila som v Ostrave

Radus cesta super.Mala sa poriadne zobudila az v prešove a aj to zaspala.Za to teraz je to cert.Sa cely osypala a nechce spat

gab my sme boli za Inasom v Kapusanoch.

adkami
26. okt 2008

ahojte maminky...tak mam to za sebou..viem ze sa ozyvam trosku neskor ale tak mame co robit...maly ma dnes 10dni a je to makacka...malo spinka...po nociach...a ja som hrozne unavena...a stale by len pil a mne sa nestiha dotvarat mliecko.... ☹ ☹ ☹ tak som mu v noci davala aj umele mlieko aby sa nasitil a spal....je toho dost...a este stihat aj vsetko okolo....neviem sa akosi spamatat a najst si cas...ale je krasny...rodila som 17hod. a nakoniec si dala epi...a maly mal 53cm a 3720g....v nemocke schudol na 3670g po 5dnoch a teraz ma 3780 takze sme trosku pribrali naspat....
dufam ze ste vsetky oki a zdravi....Soni jasne ze nevadi ze si to napisala... 😉 😉

etuska
26. okt 2008

ahojte kocky,nepoznate niektora Martinku Hankovsku(rod.Germanovu) z BJ ???V decembri by mala mat termin.Nemam na nu mail.kontakt a rada by som s nou pokecala 🙂 Dakujem 😉

bianca
26. okt 2008

adka velka gratulacia .Viem ako sa citis.Musiem to neako vydrzat 😉

adkami
26. okt 2008

no bianca...to ti poviem ze ano...ale tak tvoja uz ma mesiac co??tak uz to je lepsie...alebo stale rovnako???a ty kojis alebo umele mliecko???jooooj keby uz mal maly aspon pol rocka...to by bolo super...
tak prajem vsetko dobre...
😉

bianca
26. okt 2008

ad mame mesiac ale je to stale rovnako.Strasne malo spinka a je permanentne hladna.Stale este bojujeme s kojenim ale od zaciatku bastime i umelinu

gabrielkabj
26. okt 2008

ahojte adkami som rada že je všetko ok tak držimpršteky maminy treba vydržat a zapajat aj manželov do pomocných prác. pa

sayrus
26. okt 2008

Bardejov 😀 😀 😀
Co ktomu dodat,, je to taka vecsia dedinka.
Ale da sa tu celkom slusne zit ak ste podnikatel a mate peniaze tak je to prevas idealne miesto na kludny zivot.
Je tu vsetko lacne co sa tyka nehnutelnosti atd...
Ale jedna vec co mi tu velmi chyba je slnko a more 😀 😀 😀

sonoga
autor
27. okt 2008

sayrus. to je sranda, co?
a odkial si ty? nebodaj z BJ.

adkami
27. okt 2008

BIANCA A AKO JEJ DAVAS UMELYNKU??NA FLASKU??LEBO JA SOM TIEZ ROZMYSLALA...A CO V NOCI TIEZ MALO SPINKA???VED JA NEVIEM KEDY STIHAT PRATAT PRAT A POD. A V NOCI NESPI A JA SOM STALE HOTOVA...VED SOMUNAVENA AKO SLAK.... ☹ ☹ ☹

bianca
27. okt 2008

ad 3 tyzdne a daco sme krmili so striekackou a to bol des.Tak sme sa na to vybodli a davame flasu,Inak nasa v noci sem tam dobre pospi ale cez den je to hruza

sonoga
autor
27. okt 2008

adi, kasli na upratovanie. a spi stale vtedy, ked spi aj maly. a manzel sa zatial bude musiet postarat o seba sam. 😀

raduska2006
28. okt 2008

Ahojte...

Adka - vykasli sa na nejake upratovanie a uzi si kazdu chvilku, kedy mozes spat 😀

my uz spinkame celu noc. s vynimkou dneska...to bola mala zla ako cert...mam taky pocit, ze zobudila cely barak, ked zacala v noci vrieskat 😀 nastastie sa nikto nestazoval

bianca
28. okt 2008

radus prave sme sa vratili s dlhej prechadzky z biel.lesa.Peter ma chudak roztrasene kolena bo cely cas tlacil kocik a taku turu mal 1x 😀

raduska2006
29. okt 2008

Bi, vy ste v Ostrave?? som si myslela, ze ste este stale v Bardejove???ked budes mat Petra v praci, tak daj vediet a mozme ist zase spolu... 😉

anabell66
29. okt 2008

caute baby, tak uz ste tu vsetky mamicky. Gratulujem adkami, oddychni si a bude lepsie. 😉

bianca
29. okt 2008

anabell66 ahoj

radus Peter zacina v sobotu.Dohodneme sa.Uz sa na vas tesime

raduska2006
29. okt 2008

anabel - ahoj 🙂

Bi - nejako skoro zacina.....my sa tiez tesime..

bianca
29. okt 2008

radus no uz bude prveho

adkami
29. okt 2008

raduska - a ty kojis alebo je na umelynke???moj maly zacina mat asikoliky..este aj to mi chybalo ku stastiu.....
☹ ☹ ☹
Soni nevies nieco odporucit na koliky???dakujem...alebo hocikto z vas....

gabrielkabj
29. okt 2008

ahojte tak Sayrus nám nenapísal okial pochádza. Má s tým asi problém. Hi hi hi 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre