Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
22. dec 2008

radus ahoj zlato.Ha ze od stvrtka.Vies kedy smeprisli my?Vcera vecer.Cakali sme ako blazni na balik.Des a hruza.Inak cesta v pohode.Mala celu prespala ale vecer nam to spocitala.Chudacik sa nevedela ukludnit

soni kde siiiiiiiiiiiiiiiii.Potrebujem raduuuuuuuu.Ak sem nahodou nakuknes tak mi prosim napis co je pre miminecka najlepsie do nosika.PO ceste tam ma pustatinu.Uplne sa chuda vysusila v aute.Dakujem

sonoga
autor
22. dec 2008

ahojte.
najprv, adi, vsetko naj k dnesnym slovenskym meninam
bianca, pokial nema hlieny, tak staci obycajna morska sol. na slovesnku je bud v kvapkach Libenar, tam mas 15 samostatnych malych"ambuliek". no a spreje Mar Plus, Sterimar, Physiomer, Marimer ... Mar plus je dobry v tom, ze obsahuje aj pantenol na regeneraciu sliznice. a physiomer je zasa dobry v tom, ze ma najviac ml. a pokial to uz je ta taka typicka nadcha, tak potom uz nejake kvapky alebo sprej do nosteka, aby odpuchla sliznica. Pre take male babatka bud kvapky Nasivin, Olynth alebo kvapko-sprej Nasivin Soft, ale ten stoji cca 180Skk.
a stastne a vesele, pokal uz nepridem na kona

bianca
22. dec 2008

soni diky moc.Aj tebe stastne a vesele

raduska2006
25. dec 2008

vsetkym prajem krasne a vesele vianoce a stastny novy rok 🙂

Bi, my pouzivame na nostek sprčej od f. Sterimar...je to tiez iba morska voda..a nam zabral..inac, aj Libenar je dobry...

bianca
25. dec 2008

hoj

Radus tak 30 min.telefonat nestacil 😀 😀 😀

Nakoniec sme kupili ten Mar Plus ale este sme ho neskusali

adkami
27. dec 2008

ahoj soni dakujem za blahozelanie...inak vsetkym prajem stastne a vesele...nemam vobec casu na net takze aspon takto a stastny novy rok 2009 vsetkym a zdravie hlavne ostatne pride samo... 😉 🙂
soni este mam otazku...nevies je mozne u nas zohnat ockovaciu latku proti meningitide??lebo tuna to ockuju ale my akurat ideme o tyzden a pol domov a v tom case by mal maly dostat tu vakcinu a sestra sa mi pytala u detskej lekarky valikinej a ona vravela ze u nas deti proti zapalu mozgovych blan neockuju...tak len som chcela vediet...dakujem velmi pekne za info.... 🙂

sonoga
autor
27. dec 2008

existuje u nas vakcina, ktora stoji cca 1000,- Skk. ale neviem ti povedat, ci sa da aj zohnat. ja som si to pozrela v zozname liekov, ktore su u nas registrovane, ale niekedy aj ked nieco mame zaregistrovane, tak sa to objednat neda. vola sa NeisVac-C a je pre deti od 2 mesiacov a su potrebne minimalne 2 vakciny, a potom este jedna posilnovacia (ktora asi nemusi byt). az v pondelok by som ti vedela povedat, ci sa zohnat da alebo nie. a ako dlho budete doma, lebo to nemusis dat zaockovat presne, mozes aj trochu neskor. tu sa proti tej meningokokovej meningitide neockuje, iba proti tej pneumokokovej (a to tiez nie je zaradene v povinnej ockovacej scheme).

bianca
27. dec 2008

adi tak sa vam to uz blizi.Zrcite sa domov tesis

soni na slovensku je myslim dokonca Prevener zadarmo.Na cechach sa do teraz platilo a od noveho roku by sa to malo zmenit

sonoga
autor
28. dec 2008

ano, prevenar hradi poistovna, pacient doplaca iba 90,- Skk a ja osobne si myslim, ze by ho mali zaradit do povinneho ockovania.
adi, tak sa ozvi, ked budes doma, nie? sice, ja som stale v lekarni alebo pracujem doma pri compe.

adkami
28. dec 2008

ahoj soni dakujem pekne za odpoved...no ano tu sa to ockuje povinne....aj proti jednej aj proti druhej....
my budeme doma 6tyzdnov ale mozno aj viac pokial nevybavim skor rodny list tak budem musiet ostat dlhsie...takze neviem presne...no ak budes mat zaujem napis mi tel. cislo na pokec a ozvem sa....alebo zajdem do lekarne..vy ju mate stale na vinbargu??inak katka je stale v UK???
bianca ano mas pravdu krati sa nam to uz sa velmi tesim aj ked mam trosku strach ako to bude na letisku ale tak verim ze to zvladneme a nebudu ziadne omeskane lety alebo nieco....vidim ze ty chodis na konika casto ze bia??ja nemam vobec casu...akosi mi neostava na net...a ak aj ano tak telefonujem s nasimi takze tak nejak....a ake ste mali sviatky holky??pekne??my celkom hej maly bol poslusny..uz 5noc mi spi od 22.00 do 5.00 😵 😵

janja2502
29. dec 2008

ahooojte
ja som si dala sviatky bez internetu, tak som len teraz prisla vas pozriet. Aj my sme boli na vianoce doma u nasich a teraz sme uz znova doma u nas. 🙂
Prajem vam vsetko dobre do noveho roka. 😉 😵 😵

bianca
29. dec 2008

soni ja si to tiez za to

adi chodim casto iba ked som doma alebo je doma manzel

janja aj Vam vsetko dobre do nov.roku

gabrielkabj
31. dec 2008

ahojte všetko dobre do nového roku 😉

raduska2006
3. jan 2009

ahojky..

bianca
3. jan 2009

ahojte

nestiham.Sa nam vsetko zacina sr.................

raduska2006
4. jan 2009

BI.....co ste vykrocili zlou nohou do noveho roku????? 😉

janja2502
4. jan 2009

ta co sa stalo? dufam, ze mala nie je chora 😖
ja som vcera pocitila prvy kopanec. Je to skoro, ale co uz. Aj manzel to citil. 😉

bianca
5. jan 2009

ahoj nestiham nestiham nestiham

Radus no na Silvestra nam zomrel dedko.No des.

V nedelu sme krstili.Boli sme dohodnuty ze budeme krstit po omsi,sak som ti hovorila preco a sama vies aka je mala hyperaktivna.Vsetko ok az na to ze v sobotu vecer nam nas farar ODKAZAL ze budeme krstit s omsou.Ty kokso.Som ani nedychala .Apropo omsa bola o 7:30.Vsetci sme boli doma na prasky az do rana ale mala nas sokovala.Este pred omsou robila curbes ale ked zacala omsa tak zaspala a nezobudila sa vobec ani ked jej lial tu studenu vodu na hlavu.Cely cas si drzala dudlik a chrapala.Dokonca prespala aj celu hostinu.Nakoniec sme mali 38 ludiiiiiiiii

raduska2006
8. jan 2009

Bi - Laura tiez prespala cely krst.... asi tie mimca vedia, ze v kostole musia byt ticho 😀 😀 kedy chystate navrat do Ostravy????

janja - blahozelaaam 😵 mimco bude asi futbalista, ked tak silno kope......

bianca
8. jan 2009

radus cez vikend by sme mali ist.Musime s malou na kycle.Kedy su tam?V Utorok a stvrtok alebo si to zle pamatam?

raduska2006
8. jan 2009

pametas si to dobre....ale najskor si zisti, ci uz tam spravili na schodoch rampu pre kociare, nech nemusis tahat kociar po schodoch ako ja k vytahu...alebo nech vas Peter odvezie a chod so sedackou....

bianca
8. jan 2009

radus pojdeme urcite autom.Koli tomu sme to naplanovaliked bude doma aby sme nemuseli ist s kocikom

prave sme sa vratili po dlhej prechadzke.Fajne nas vymrazilo

bianca
11. jan 2009

ahojte kde ste?
My sme prave sme docestovali.Bolo to riadne psycho.Od Martina sa zacala budit a rozculovat a v Trinci sme 1x v zivote otestovali ohrievacku do auta a ked sa najedla kludne spala dalej.Navrat domov bol neskutocny.Hned sa vykakala a od vtedy lezi naposteli a keca.Normalne jej na nej vidno ze velmi dobre vie kde je a ze je happy

Soni nebola si nahodou vcera v Hypernove s malou?nebola som si ista na 100% i ked na 99 % hej 😀 no to jedno 1% pochybnosti

raduska2006
12. jan 2009

Cau Bi...ked pojdete zajtra na kycle, vsak sa potom stavte na kafe 😉 len mi pred tym zavolaj, nech este nebeham po byte v pyzame....

bianca
12. jan 2009

radus hoj.neblazni.Ziadne kafe.keby si vedela kolko mam vybavovaciek.Danove priznanie,nakup a ja uz konecne musim ist za obvodackou

raduska2006
12. jan 2009

to som sa chcela spytat...nevies nahodou, ci sa musi danovy domicil davat kazdy rok???alebo staci iba 1 x???jak to robis ty, aby si nemusela platit 2x dane??

bianca
12. jan 2009

radus prave ze neviem.Skusim sa spytat na mzdovke ale pochybujem ze mi ta tava poradi

raduska2006
12. jan 2009

u nas na mzdovke prd vedia..... 😒

bianca
12. jan 2009

sak aj ja tak dopadnem asi

bianca
12. jan 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre