Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
26. jan 2009

janja po 22 hod.No 15 dni ho moc nevidim.Roby 16-tky takze je to o nicom.A teraz mi je smutno lebo menili turnusi cez vianoce a bol doma 35 dni 😵

janja2502
26. jan 2009

och to ano, si si uz nanho zvykla, ze je doma. To ti nezavidim. Ja sa na mojho tiez hnevam, ze sme malo spolu a pritom on chodi domov o pol siestej kazdy den. 🙂

bianca
26. jan 2009

a kde teraz robi?Ze az tak neskoro?Uz ti nie je zle?

janja2502
26. jan 2009

no on robi stale tam kde aj robil. V KE. Zle mi uz nebyva, uz len ked tak od tlaku, ale inak v pohode. 😉

bianca
26. jan 2009

no ja som vedela ze v KE robil ale ked si pisala ze kazdy den pride domov,tak to fakt kazdy den cestuje?

janja2502
26. jan 2009

no ano, on je uz zvyknuty. Ved aj ja pracujem v ke a tiez dochadzam. 🙂

bianca
26. jan 2009

to si robis srandu

janja2502
26. jan 2009

ee, som myslela, ze to vies 😨

bianca
26. jan 2009

no tak to nie.To musi byt strasne namahave.Nebolo by vam lepsie v KE?

janja2502
26. jan 2009

my sme 9 mesiacov byvali v KE, ale kedze si robime dom, tak je nam lepsie byvat doma. Tym padom aj usetrime, lebo netreba platit drahe najomne.

bianca
26. jan 2009

juj ale to cestovanie musi byt psycho.Ja som bola na strednej v KE a uplne mi stacilo ked som musela raz do tyzdna tam a spat

janja2502
26. jan 2009

si bola na intraku? ja uz som v KE siedmy rok a to cestovanie..... no da sa na to zvyknut. Stale zaspim vo vlaku ked idem domov a bojim sa, aby som nezabudla v Presove prestupit 🙂

bianca
26. jan 2009

hej bola.Ale ja som chodila autobusom,teda pokial ma Peter necakal pri vlaku.To sme potom ako holubicky slapali 3 km domov a on borak nazad sam 😀

janja2502
26. jan 2009

och tak to bola romantika 🙂 My by sme museli zasa slapat, keby som sla autobusom 😀 . Ale teraz mi je lepsie ist vlakom, kedze ma moze chytit zvracanie. 😅

bianca
26. jan 2009

to ti verim.Ale romantika to bola 😀

janja2502
26. jan 2009

no ja tu este chvilu pobudnem a pojdem do mesta. Treba mi kupit nejake tricka.

bianca
26. jan 2009

aj tak ti zavidim ze ste doma.Ja som tu sama ako prst ale teraz chodime kazdy mesiac domov tak je to super.

janja2502
26. jan 2009

no vsak prave toto, ja by som sa asi zblaznila. Ja som nerada sama a este k tomu v cudzom meste.... 😖

bianca
26. jan 2009

ja som si uz uvykla.Sme tu 8 rokov takze v poho ale chyba mi rodina cim dalej tym viac

janja2502
26. jan 2009

no to ti verim, a este k tomu prave teraz, ked by ti bodla pomoc

bianca
26. jan 2009

ja to celkom zvladam a keby nebolo kona tak mozno este lepsie 😀 😀 😀 lebo ja zavislacim

janja2502
26. jan 2009

xixix, to som aj ja tak bola zavisla na zaciatku. Teraz uz v pohode viem byt bez neho aj par dni 😀 . Ale dnes som sa nejako rozsupla. No radsej uz padam z prace a idem do toho mesta.

bianca
26. jan 2009

utekaj ale pomaly a dobre nakup.A uzivaj si pokial mozes lebo ja ani rozky pomaly nemozem ist kupit.Pokial malu navleciem a vytrpeme sa von tak ma aj chut prejde 😀

janja2502
26. jan 2009

tak ja som uz doma. Som mrtva. pobehala som celu hlavnu v ke a uz nevladzem. Aj som kupila 2 tricka. Prave pozeram, ze sme zapisali celu stranu. No treba trosku pohnut s tymi prispevkami, lebo inak nedosiahneme nikdy hranicu 10 tis. 😉

bianca
26. jan 2009

tak tak 😀 som rada ze si dobre nakupila.Ja som ako slon ja mam vlky problem s nakupovanim

gabrielkabj
26. jan 2009

ahojte janja už kupuješ tehu vecičky? Jaa by som potrebovala ešte dok=upiť nejaké nohavičky sťahovacie vraj je to super po porode nosiť, že pojde brušenko rýchlo preč. 🙂

raduska2006
27. jan 2009

ahojte...tak co noveho v BJ?? u mna je polka rodiny chora...Stefi a David..a tak uz nelietam iba okolo Laury, ale aj okolo nich a este aj so psikom po vonku...uz ma celkom bolia nohy.. 😀

Bi - tiez mam problem s nakupami...co by som chcela, tak do toho nevojdem a do coho sa zmestim, sa mi az tak velmi nepaci... som pozerala fotky..mala rastie ako z vody 😉 tiez uz budem musiet nejake vyvesit...

bianca
27. jan 2009

hojte.Tak miy noc o nicm.Mala je vyslovene unavena a nemoze zaspat.Pockam kym mi vyschnu vlasi a idem s nou von.Dufam ze nezacne prsat 😝

raduska2006
27. jan 2009

som prave objavila druhy zubok 😵 😵

bianca
27. jan 2009

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre