• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
janja po 22 hod.No 15 dni ho moc nevidim.Roby 16-tky takze je to o nicom.A teraz mi je smutno lebo menili turnusi cez vianoce a bol doma 35 dni :dizzy_face:
26. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och to ano, si si uz nanho zvykla, ze je doma. To ti nezavidim. Ja sa na mojho tiez hnevam, ze sme malo spolu a pritom on chodi domov o pol siestej kazdy den. :slight_smile:
26. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde teraz robi?Ze az tak neskoro?Uz ti nie je zle?
26. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on robi stale tam kde aj robil. V KE. Zle mi uz nebyva, uz len ked tak od tlaku, ale inak v pohode. :wink:
26. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vedela ze v KE robil ale ked si pisala ze kazdy den pride domov,tak to fakt kazdy den cestuje?
26. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, on je uz zvyknuty. Ved aj ja pracujem v ke a tiez dochadzam. :slight_smile:
26. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si robis srandu
26. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, som myslela, ze to vies :fearful:
26. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to nie.To musi byt strasne namahave.Nebolo by vam lepsie v KE?
26. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme 9 mesiacov byvali v KE, ale kedze si robime dom, tak je nam lepsie byvat doma. Tym padom aj usetrime, lebo netreba platit drahe najomne.
26. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ale to cestovanie musi byt psycho.Ja som bola na strednej v KE a uplne mi stacilo ked som musela raz do tyzdna tam a spat
26. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si bola na intraku? ja uz som v KE siedmy rok a to cestovanie..... no da sa na to zvyknut. Stale zaspim vo vlaku ked idem domov a bojim sa, aby som nezabudla v Presove prestupit :slight_smile:
26. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bola.Ale ja som chodila autobusom,teda pokial ma Peter necakal pri vlaku.To sme potom ako holubicky slapali 3 km domov a on borak nazad sam :grinning:
26. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och tak to bola romantika :slight_smile: My by sme museli zasa slapat, keby som sla autobusom :grinning: . Ale teraz mi je lepsie ist vlakom, kedze ma moze chytit zvracanie. :sweat_smile:
26. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim.Ale romantika to bola :grinning:
26. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu este chvilu pobudnem a pojdem do mesta. Treba mi kupit nejake tricka.
26. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak ti zavidim ze ste doma.Ja som tu sama ako prst ale teraz chodime kazdy mesiac domov tak je to super.
26. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak prave toto, ja by som sa asi zblaznila. Ja som nerada sama a este k tomu v cudzom meste.... :confounded:
26. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz uvykla.Sme tu 8 rokov takze v poho ale chyba mi rodina cim dalej tym viac
26. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verim, a este k tomu prave teraz, ked by ti bodla pomoc
26. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to celkom zvladam a keby nebolo kona tak mozno este lepsie :grinning: :grinning: :grinning: lebo ja zavislacim
26. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixix, to som aj ja tak bola zavisla na zaciatku. Teraz uz v pohode viem byt bez neho aj par dni :grinning: . Ale dnes som sa nejako rozsupla. No radsej uz padam z prace a idem do toho mesta.
26. jan 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekaj ale pomaly a dobre nakup.A uzivaj si pokial mozes lebo ja ani rozky pomaly nemozem ist kupit.Pokial malu navleciem a vytrpeme sa von tak ma aj chut prejde :grinning:
26. jan 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz doma. Som mrtva. pobehala som celu hlavnu v ke a uz nevladzem. Aj som kupila 2 tricka. Prave pozeram, ze sme zapisali celu stranu. No treba trosku pohnut s tymi prispevkami, lebo inak nedosiahneme nikdy hranicu 10 tis. :wink:
26. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :grinning: som rada ze si dobre nakupila.Ja som ako slon ja mam vlky problem s nakupovanim
26. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte janja už kupuješ tehu vecičky? Jaa by som potrebovala ešte dok=upiť nejaké nohavičky sťahovacie vraj je to super po porode nosiť, že pojde brušenko rýchlo preč. :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak co noveho v BJ?? u mna je polka rodiny chora...Stefi a David..a tak uz nelietam iba okolo Laury, ale aj okolo nich a este aj so psikom po vonku...uz ma celkom bolia nohy.. :grinning:

Bi - tiez mam problem s nakupami...co by som chcela, tak do toho nevojdem a do coho sa zmestim, sa mi az tak velmi nepaci... som pozerala fotky..mala rastie ako z vody :wink: tiez uz budem musiet nejake vyvesit...
27. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte.Tak miy noc o nicm.Mala je vyslovene unavena a nemoze zaspat.Pockam kym mi vyschnu vlasi a idem s nou von.Dufam ze nezacne prsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prave objavila druhy zubok :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok