• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
janja.... Vdaka za uvitanie v klube :slight_smile:
Urcite sa picha...za 4000Sk. Ja som rodila minuly rok v maji, prvorodicka, bez epiduralky a prezila som :slight_smile: Da sa to vydrzat...sustred sa na babatko a bolest pominie,ani nevies ako:slight_smile:))
Bianca ... s tymi zubarmi je to tak...za par korun ti ich spravia na figu a zas tie prehnane peniaze, co niektori pytaju, to je tiez na zamyslenie! No ale zdravie je prvorade....bolest zubov je asi fakt to najhorsie!!
2. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitulkabj co 4000.-To je riadna palka za 5 minut roboty
2. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je fakt dost. No ale ved uvidime ci ju pouzijem. Ale aspon budem mat lepsi pocit, ze je to mozne. :slight_smile:
2. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas stoji 1000 kc a aj to sa mi zda vela
2. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram Tv, tak pisem medzi reklamami:slight_smile:...

Noo, 4tis je dost. Bianca..1000KC?? tak to je fakt neporovnatelne!!

janja...ver tomu, ze hoci sa aj budes radit so zenami, ci rodit s epi alebo bez, nedockas sa jednoznacnej odpovede. Tie, ktore skusili, odporucaju, tie, ktore v pohodke rodili bez epi, ti povedia, ze su to zbytocne vyhodene peniaze. Rozhodnut sa musis sama. Moj nazor je, najprv skusit normalny porod, a ak budes mat zlu skusenost, ze sa budes veeeelmi dlho trapit v bolestiach, tak pri druhom babatku si das epi. A hotovo:slight_smile:)

Moja skusesnot...napriek bolestiam, hoci porod bol rychly, do dvoch hodiek, by som asi opat isla na normalny porod. je to zazitok!!!!!ved manzel dako pomoze :slight_smile:))
2. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a treba pamatat na to ze ked niekto povie ze ,, v dnesnej dobe sa neda epiduralom nic pokazit,, tak je to blbost.Ja sama mam problem sice po spinale ale ono to je nakoniec jedno.Ja mam daco odpichane-teda odasistovane a sama by som si epidural nikdy nedala.No pri cisarskom sa ma na nazor nikto nepytal a mne to bolo po 3 dnoch bolesti uplne jedno
2. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca...ty znies ako sestricka od fachu :slight_smile:
Uplne s tebou suhlasim. Nic nie je bez moznych komplikacii...a este, ze sa to vraj picha do miechy.... To je fakt na zvazenie!! Ale na druhej strane, zeny zvyknu komentovat: Dnes sa uz picha ako na pase, doktori to zvladnu aj poslepiacky...:slight_smile:
2. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitu ja som sestra na ARE takze poznam pro i proti :grinning: Ja idem v stredu na neurolku lebo ma drahy kolega pichol zle a to nerobi od rana do vecera nic ine len picha spinaly,epiduraly a sem tam akutak uspi.Teraz si necitim polku stehna a ani mu nejdem na oci lebo by som mu asi jednu dala do nosu
2. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca...sa mi paci, ze pises, ako sa naozaj veci maju. Uff, porod je fuska...ale kolke zeny si to uz pretrpeli a su tu!! Vid ja :slight_smile:)
2. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak.Niekedy sa rodilo v milion x horsich podmienkach ako teraz.

epidural rozhodne ale urychli porod
2. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi staci na tu temu, ze?.-) Idem spinkat...tak bru noc vsetkym, aj tym, co ste tu dnes neboli:slight_smile: vidime sa...papa
2. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar,Mam naladu na bode mrazu.Auto v servise na prehliadke pred STK a nutna oprava 8.500 kc na nove brzdy.Aspon viem kam pojde porodne
3. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... vitam Jitulku :slight_smile:

ja som Lauru rodila s epiduralom a porod mi to dost ulahcilo a hlavne urychlilo - som tam stravila 24 hod kym som ju vytlacila.. zase Stefi som mala bez epi...to snad v tej dobe este ani v Bj nedavali.ked som si pred 9 rokmi pytala nieco od bolesti, tak ma vysmiali, ze vraj nie sme v Amerike :confounded:

Bi - som si vsimla, ze sa vam to auto kazi vzdy ked mate ist domov.... ze by nejake znamenie :grinning: :grinning: ked sa vratite, tak sa ozvi, mam pre teba nieco :wink:

Gabi, ktora segra je v nemecku?? Jozka, alebo Marcela ?
3. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky
bi aj ja mam naladu na bode mrazu. Dnes som ani nesla do prace, taka som chora. Hlava ma boli, hrdlo, z nosa mi tecie a neviem ci nemam aj teplotu. OOOOch, to je des. :rolling_eyes: :angry:
3. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduska...Vitaaam, vitaaam, dakujem:slight_smile:)
Sledujem, ze tu sa niektore zenusky poznaju aj osobne...hm?:slight_smile:)

Bi...auto je zrac penazi. Stale musis ratat s nepredvitatelnymi investiciami.:frowning2:(

janja..ty sa len daj dokopy. Kazde nachladnutie je pre tehotnu zataz. Sup-sup do postielky a rychlo sa potit. Drzim prsteky pri skorom uzdraveni:slight_smile:

U mna nic nove...dnes len flakacka doma po byte...Mala bola minuly tyzden nachladena, tak doliecujeme sopliky, kasliky:slight_smile:)
3. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte.Tak konecne auto hotove.Celkova suma 10 600 kc :confounded:

janja tak pekne pod perinu a horuci caj a urcite k doktorovi

radus nam sa nepokazilo len ten moj maniak s nim musi stale do servisu a oni furt daco najdu
3. feb 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Raduš tav v Nemecku je Marcela. Jožka býva s rodičmi v Dome,ale maju svoj vchod aj celý byt su v podkroví. Tak som sa dnes popýtala kámošky ako je to s tým centrom pre deti, tak je to každý utorok od 14.-16 hod. Ale vraj sa tam ten program opakuje tak tam stačí zájsť asi raz za mesiac :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sa tu držte a liečte sa. :wink:
3. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa liecim ako diva. Ale nejako mi neprestava. No ved nachladnutiu treba 5 dni, tak este musim 3 vydrzat.
to mas tak bi.. ze auto vela zerie. My sme pred vcerom kupili nove, takze aj nam treba kopec penazi na prihlasenie, dialnicnu znamku, potahy....
4. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, bi kde sa tulas???
stale si tu a teraz ked aj ja mam cas, tak teba niet. :wink:
4. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabrielka...o tom centre pre deti, ktore je vraj v hoteli Topla, nic nevies? Nebola ste tam nahodou niektora???? Strazia tam aj deti za poplatok, pokial si ich potrebujete na chvilu "odlozit". :confounded: Nerobia ziadne aktivity pre matky na MD???
4. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

janja no dnes som bola konecne s na neurologii koli tej mojej nohe bolavej od porodu a mam akurat kopec vitaminov a ked nezaberu tak za dva mes na podrobne vys

inak zajtra sa chystame domov a Peter je s autom zasa v servise lebo sme dnes sli zatazit tie nove brzdy a trosku smrdkaju.Som zvedafson co s toho bude lebo ked tam volal,tak mu chlap povedal nech s autom hned pride.To zas bude zajtra cesta.Budem trpnut az domov

kocky a tenprogram pre deticky je od kolko mesiacov?Na nasu este asi skoro co?
4. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa ti necudujem, taku dlhu cestu a este s malym dietatom.
4. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja my jazdime pravidelne uz od 3 tyzdnov malej kazdy mesiac :grinning:
4. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si bola aj s malou u lekara?
4. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mylis dnes?Nie.Peter bol s nou doma.Oni su zohrani
4. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja som myslela, ze on stale robi denne. :slight_smile:
4. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie uz ma volno
4. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam je fajne, aj moj dodo pride uz o 40 minut. sa tesiiiim
4. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake uticko ste si kupili?Dufam ze rodinne.Nam je aj Fabia kratka :grinning:
4. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noneviem či aj na topli niečo je asi iba skládka na deti ale pre mamičky asi nič. A bi to asi ešte nebude nič pre vás. :zipper_mouth:
4. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok