• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
treba mi tam zavolat a popytat sa na matersku :confounded:
12. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeee
jitulka ved mi sa pozname,vsak?spominas?
a kolko ste boli na stretku?
kto tam taky bol?keby som vedela,prisla by som :frowning2:
12. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Janja ani ty ešte nevieš čo čakáte? Tie naše detičky za nič na svete nechcú ukázať svoju výbavu. :grinning:
12. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja moja nie ale svokra tam robila
13. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi - tak ta teda necakala ani chvilu :confounded:
13. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, no vidis, to je strasne. Normalne som bola smutna, ked to nezistili, ale uz som sa zmierila s tym, ze to zistim az po porode. Ved je to predsa jedno :wink:
13. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete mi poradit dobreho gynekologa-cku v badejove chcem aby teta isla na vysetrenie ale nevieme ktory je taky oki doky :wink:
13. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahoj volám sa Jana a chcem sa k Vám pridať.mám stejný dotaz ako zuzkaprofant,poradíte dobrého gynekologa v BJ?dík
13. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj Jani, no ja ti s tym nepomozem. Ja mam lekara v KE, ale mozno ine baby budu vediet :slight_smile:
13. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj budeme sa sťaovať do BJ,tak neviem ku komu zájsť.Som zBJ preč 7 rokov.
13. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde teraz byvate? ja tu byvam (pri BJ) iba od leta. :slight_smile:
13. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨Bývame na Morave,a je čas sa vrátit domov.
13. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no ako pozeram, tak v CR je vas z Bardejova fakt dost :wink:
13. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som odchádzala za prácou,asi ako vačšina ľudí.Ale ak všetko dobre dopadne,tak budeme mať baby,a preto naspať do BJ. :wink:
13. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super. Vidim, ze si este len na zaciatku. Nie je ti zle?
13. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,zrána,ale nezvraciam,iba mi nechutná jesť,to zvládam až okolo tej 11.A som od začiatku doma,takže nuda a nuda. A ty budeš rodiť v Bj?
13. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam, ze ano. Je to aj blizsie ako do presova a pocula som, ze je tam celkom dobre
13. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak v Bj je naj. lekár Brnušak aj ja ho navštevujem. Je veľmi férovy a všetko ti krásna vysvetlí. :dizzy_face:
13. feb 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam,že je to tam ok.Prešov ma o veľa horšie recenzie ako Bj..aspoň na nete.tak neviem. a čo epidurál,ano?
13. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidim co a ako bude. Zatial som na tom tak, ze ano, ale uvidim aka bude situacia :slight_smile:
13. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila k Bernikovej. je dobra ale dlho sa tam caka v cakarni, kym vas zoberie...pri Bernusakovi som rodila Stefi a bol super.chodia k nemu vsetky kamosky, co mam v Bj. :wink:
na epidural nemozem povedat zle slovo..mne pomohol a hlavne urychlil porod..ale to je u kazdeho ine.
13. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chodíš do práce? mne to hrozne chýba,byť medzi ľuďmi.ale som zdrav.sestra a som od začiatku doma.
:grinning:
13. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, kde na Morave???
13. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šumperk. :slight_smile: ale len do konca marca.
13. feb 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim do prace, ved po porode budem doma, to by bolo na mna dlho, keby som uz od teraz bola doma :slight_smile:
13. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš pravdu,ja som tiež chcela chodiť do ráce,ale DR.mi povedala že nech neblbnem.
Asi ma pravdu,to moje tehotenstvo není na behanie v práci a ťahanie sa s ľudmi.no uvidíme ako bude.
13. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj moja doktorka ma chcela vypisat, ked som je povedala ze dochadzam do prace 65 km. :grinning:
13. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si v dobrá,ja mám furt nejaké nezrovnalosti na USG a vieš u mňa je to asi deformácia z práce,viem presne čo zlé sa može stať.keď to máš denne na očiach/myslím chorých ľudí/.alebo som divná,ale snažili sme sa dlho a som po gyn operaci,takže radšej v kľude . :wink:
13. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano, radsej neriskuj. Ja som si prave citala prispevky od bab, co sa im narodili nedonosene deti......joj normalne sa bojim, nech je vsetko ok.
13. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

janula vitaj as zaroven gratulujem.Ja som mala temin 11.10.2008 a mam pocit ze to bolo uz straaaaaaasne davno.Inak ja mam (teda mala som )spoluziacku v Sumperku zdr.sestru

janja ked mas moznost ist na PN tak chod.Ty tiez neriskuj.Inak ani my sme nevedeli co mame v brusku.Barca sa ako spravna baba dobre schovavala :grinning:
13. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok