• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
teraz je uz isto macher. :grinning:
No idem ja uz spat, rano treba skoro vstavat. Bru noc
18. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aj Vam
18. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabrielkabj....a to si ako na to prisla? :fearful: Bud mam deravu hlavu, :sweat_smile: alebo som to naozaj niekde spomenula :grinning: Ano, som z Vinabrgu....ta co, susedky sme? Na foteckach ta nevidno, takze netusim... :confounded:
18. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gab....pozeram, ze ty ides z jednej materskej na druhu....alebo medzi tym pracujes??? Len ma zaujima, z coho sa vypocitava druha materska? Berie sa opat do uvahy posledne zamestnanie pred prvou materskou, ak som do zamestnania uz nenastupila??? :confused:
18. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas som tu posledna :unamused: Idem spat, rano skory budicek...uaaaa, tak brunku noc vsetkym, co tu teraz nie ste :grinning:
janja....neboj, s babatkom ti to pojde cubi-dup...aj mna obcas trapili podobne mory, ale vsetko prejde pri prvom pohlade na vonavucke novorodeniatko :grinning: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte tak prave dorazila stolicka na papanie.Uz som sa tesila ko budem montovat a ona dosla poskladana :angry:
19. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, taksom tu len na skok....mam na navsteve mamku, tak tu velmi nechodim....co nove???vidim, ze sa to tu pekne rozbehlo :slight_smile:
19. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no bi... musis sa realizovat v niecom inom :wink:
no radus, tak to ti je teraz fajne, taka pomoc je vzdy vitana :slight_smile:
19. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus mamku mas tu?Ja som ti dnes chcela volat ci nejdete von ked bolo tak krasne ale potom som zacala varit a ...

janja aj budem.malu som chcela prebalit a nez som sa stihla otocit napchala si pod zadok do plienky hrkalky.To matersvo je fakt zabavne
19. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jitka, ja som prezradila, ze byvas na vinbargu. :sweat_smile:
19. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi :grinning: :grinning: a pockaj ked zacne hovorit :grinning:
19. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja no uz teraz sa zacinam bat co na nas nabonzuje :grinning:
19. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, uz teraz jej z oci ciha sibalstvo :grinning:
19. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hovori aj moja mama :grinning:
19. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte áno Jitka Sonička mi to prezradila pri rozhovore , ale to ja som sa jej opýtala. Ano ja som na Grešaka. Nenastúpim hned na druhú mat. lebo Sára ma v Utorok 3 roky a ja sa idem prihlásiť na UP a neviem či mi vznikne narok na nejakú dávku, alebo budem tam evidovaná a le za psí .... :grinning: a na mat.by som mala ísť až začiatkom júna. Veď v Stredu idem po úradoch pobehať tak sa teším jak sviňa :dizzy_face:
19. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi....a ty si take veci nezistujes vopred??? :confused: Mozno sa dalo nieco vyspekulovat!! Mala si zajst na socialku a informovat sa. Alebo si vyhladat info na nete. Ja take veci riesim zavcasu ...dnes co si sama nezistis, nikto neprezradi!!!! :angry:
ja som Svianteka....dole, tam, kde mame z jednej strany este kusok prirody :slight_smile:) Vlastne aj vy na Gresaka....to je hore pri skole, vsak?.......ci? :sweat_smile: Mimochodom, ide sa tam stavat detske ihrisko, bolo na BTV, ze Saleziani dostali dotacie cez projekt a pouziju ich na nove ihrisko - pristupne vsetkym na sidlisku. Vraj do leta bude finito, mame sa na co tesit :slight_smile:
Drz sa na UPcku.... :grinning:
19. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ako barmanka .... odchadzam vzdy posledna. :grinning: Tak dopite, hasim svetla :grinning: Brunku noc :pensive:
19. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeee ranko
jitul aj upratovacky chodia posledne.Ale teraz si fakt robim srandu.Nehnevaj sa :dizzy_face:
20. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caf bi...samo, ze sa neurazim :slight_smile:))...ved niekedy sa aj tak citim. Napr. dnes beham s mopom uz od rana, zeby som zajtra mala klud. Snad mi to muzik vynahradi :grinning:
Dnes je v BJ kraaaaaaaaaaaasne slnecno!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jitus, mas pravdu, len keby to vydrzalo aj zajtra. Ideme do polska kupovat kocik, postielku, a kopec inych veci. Pravdaze ak nebude fujavica.
20. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, ake mile nakupy....sa tesis, co?
20. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano tesim, ale radsej to nepoviem nahlas, lebo to dopadne ako s tou svadbou, co sme nesli :zipper_mouth: :unamused:
nemam ani sajnu aky typ kocika mam pozerat. Asi to urobim tym stylom, ze kuknem a uvidim :grinning:
20. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitul, a co si ucila?
na zakladnej alebo na strednej?
20. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja...pozri si diskusiu o kocikoch..trosku ta to domoce, no musis sa postupne zamerat na jeden - dva druhy a citat o nich co najvaic recenzii. To vies, kolko ludi, tolko nazorov....kazdy chvali to svoje :grinning:
My mame polsky kocik, kupovany tu z BJ, a poviem ti, nikdy viac! :angry: :cry: Na jar ho uz menim. Vyhliadla som si Peg perego, tak snad uz budem spokojnejsia.
Taka mala rada, hlavne nech to ma otocne kolieska vpredu, to ulahci kocikovanie :slight_smile:

ucila som aj na ZS, aj na SS, anglictinu... a ty co robis v KE? Preco tak daleko??? :confused:
20. feb 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa tiez pacia viac s otocnymi kolieskami vpredu. Nepacia sa mi s nafukovacimi a "elektronmi! :grinning: Ale tie ze su dobre v zime ked je sneh. Tak ja uz fakt neviem.

Ja v KE studujem na doktorandskom studiu. Cize som tak trochu tiez ucila studentov. :wink:
20. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa..interne, na fakulte? A co konkretne???
20. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano interne, preto si musim svihnut, lebo o mesiac mam dokoncit pracu a v aprili mam skusky. ach jaj
pracu pisem ohladom najmodornejsich technologii, ktore sa pouzivaju v tuneloch
20. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hram sa s malou, tak velmi nepisem....to mas nacasovane natesno. Ale zvladnes, neboj. Mas dobru motivaciu :slight_smile:)
Takze dalsi odbornik na tunelovanie?? :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von..tak pekny den...pa
20. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano, skusky mam 28. aprila a od 1. maja idem na matersku. Bude zo mna tunelarka :grinning: :grinning:
pekny den aj vam :slight_smile:
20. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok