Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
22. feb 2009

neviem moja.Podla pocasia.Uz mi s toho pocasia drbe.Neznasam zimu.V utoroko mam volat koli ockovanie a v stredu ideme na tu kalmetizaciu a na socku 🙄

janja2502
22. feb 2009

ahojte, my sme sa prave vratili z prechadzky, bolo fajne, ale uz prituhovalo. Skoda ze som si nevzala slnecne okuliare 😎

bianca
22. feb 2009

janja tisko zavdim

janja2502
22. feb 2009

co porabas bi?
ja si idem dat troska kolaca, ale iba kusok, lebo zajtra idem na testy na cukor 😒

bianca
22. feb 2009

janja ja nic.Kukam na telku a datlujem.Uvarila som si coldex preventivne a cakam kym sa mala zobudi

janja2502
22. feb 2009

aj na teba to lezie?
dala som do albumu kocik, co sme vcera kupili 🙂

bianca
22. feb 2009

jeeeej krasne faro.

ja mam iba 37,21°C ale to ja mam vzdy tak si dam len preventivne

janja2502
22. feb 2009

aj ja mavam len take nizke teploty, ale take su najhorsie

bianca
22. feb 2009

a co nechas sa vypisat?

janja2502
22. feb 2009

ale iba od maja. 😉
lebo ja idem do prace asi len tak tri dni do tyzdna. Ked mi je zle, alebo sa mi nechce, tak nejdem. Nastastie si to mozem dovolit.

bianca
22. feb 2009

tak to mas super ale aj tak to dochadzanie je sialene

janja2502
22. feb 2009

to ano, ale ja si vzdy vo vlaku pospim 😔

bianca
22. feb 2009

juj ale to prestupovanie v PO v takej zime.Dufam ze mas aspon dobre pripoje 😀 😀 😀

janja2502
22. feb 2009

ano pripoje su v pohode a mam aj CG-cka 😀

bianca
22. feb 2009

tak to musis byt sexi 😀 😀 😀

janja2502
22. feb 2009

och joj, keby si ma videla 😀
ale zato nie som prechladnuta 🙂 Aj moj dodo na mna krici ked si ich nahodou nedam. furt kontroluje a aj ciapku musim nosit 😒

bianca
22. feb 2009

sak to je spravne.Ze mu udelujem pochvalu 😀

janja2502
22. feb 2009

ved ja viem, ale ani ucesat sa poriadne neviem, lebo furt ma otravuje s tou ciapkou. 😀
bi, kolko mi treba kupit flias? stacia dve alebo radsej tri?

bianca
22. feb 2009

podla toho ako bude.Ja som nemala ani jednu 😀 som nepocitala ze porodim skor a bola som presvetcena ze budem plne kojit

janja2502
22. feb 2009

tak to ja sa na to vobec nespolieham. 🙂

bianca
22. feb 2009

my sme mali flasku Aventacku v balicku co sme dostali od poistovne ale flasky sme zacali pouzivat az neskor.No sterilizator som vlastne kupeny mala 😀

janja2502
22. feb 2009

to sa od poistovne dostavaju flase? to som nevedela

bianca
22. feb 2009

no v porodke som dostala par balickov a i na poistovni mi dali balicek-taky kufrik.Neviem ako na Slovensku.Uvidis ked pojdes drobca prihlasit

janja2502
22. feb 2009

aha, no dobre vediet. 😉
idem pomaly pozerat spinave prachy. mam nervy na ten serial ale pozeram ho

bianca
22. feb 2009

to fakt???Nasi si kupili v piatok novu telku a uz sa tesim domov na obrovsku obrazovkuuuuuuuuu

jitulkabj
22. feb 2009

Ajojte...vidim, ze nelenite....tooolko som musela citat 😉

Och, vikend - krasne pocko! Janja...ja som mala okuliare a super sa zisli, chichi...ale mrazi poriadne, sa nezda, slniecko zvadza, ale zubiska ma riadne!!! 😎
janja....a kraaaaasny kociarik ste kupili. Uz len babatko a sup ho na prechadzky. Okolo Tople odporucam. Tam som prejazdila cele leto a vyzerala som ako od mora 😀

gabi....Si si ma pekne zadelila do rozvrhu, hech! Co uz s tebou. Sa prisposobim. Ale rada 😀 😀 😝 Ved este popiseme tu na konikovi a dojedname detaily. Zatial nemam nic v plane, tak streco by malo vyjst. 😵

bi....u nas take bezne balicky nie su. Na poistovni urcite nie, a z nemocky som dostala len preto, ze som mala nadstandardnu izbu. Inak bezni smrtelnici nic....za vsetko si musis dnes zaplatit!!! 😖

raduska...pozdravujeeem 🙂

bianca
22. feb 2009

jitul to faaaaaaaakt?Ja som v porodke dostala asi 3 kufre a 3 tasky.Boli tam pracie prasky,plienky,obrusky,dudlik,lyzicky a dokoca aj domestos.No kopa toho bolo.Sice najviac reklam.letakov ale co uz.Potesilo

a janja nie okolo Tople ale supky dupky ku nam 3 km cez kopec bo my sme cezpolne 😀 Dame zraz a pojdeme do prirody

jitulkabj
22. feb 2009

och, ma muzik vyhana od compu, dnes ma dajake papierovacky, tak musim miznut....skodaaaa...som mala chut pisat.tak zajtra.cavinel! ☹

bianca
22. feb 2009

ahoj Jitus

gabrielkabj
22. feb 2009

Ahojte tak janja ak chceš vedieť infošky tak pozri si str paragrafy tu na koňovi alebo skus sa popýtať nejakého ekonoma ohľadom seba lebo tažko sa radí veď každý máme iný prípad niekto pracuje niekto je na PN-ke a tak...
neviem tvoj príbeh tak ti neviem poradiť alebo chod na str porada.sk a Jitul jasan že to dojednáme tak pa a brú noc babenky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre