• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
hej mam a Peter uz mal mat volno a starat sa o malu,no musi pokracovat na dalsom turnuse tak nebude spat a bude s malou.Je to des
1. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy povozime??
1. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz este nechcem ked mala Barca horucku ale v stredu by nemal byt problem.To bude uz tyzden po ockvani.Len ma stve to pocasie lebo je vonku nadherne.Myslis ze ked je druhy den bez teploty tak s nou mozem von?
1. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz von isla....ale to je na tvojom uvazeni..
1. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sak aj tak mam program na pondelok a utorok.Co tak v stredu?Chodis s malou von aj do obedu?
1. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to jedno, ci doobedu, alebo po.....kludne v stredu aj doobeda..David bude po nocnej, tak sa aspon vyspi a Stefi bude aj tak v skole...a v stredu poobede aj tak nemozem, lebo chodime plavat..minule sa Laura uz potapala.
1. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je sikulka.No Peter bude tiez spat po nocnej tak nech sa vyspi
1. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, takze ked nebude prsat, tak sa uvidime v stredu doobeda..mi napis o ktorej a kde...
1. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus ja kludne pridem k poliklinike aj tak musim pozriet ci su uz schody spravene lebo musim ist na klby
1. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radus a ktoru od hame kupujes?Mam dlemu
1. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BI - od Hami a kupujem vsetky, co sa daju jest do 7 mesiacov.....nam nastastie chutna vsetko..ale zacinala som s kuracim, potom s morcacim a teraz papame aj hovedzie a kralika....
1. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som objednala kuarcie so seleninou od 4 mes.

kokso dnes mi prihoreli zemiaky.Sa zblaznim
1. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jitul z torty nič nezostalo neboj kupime koláčik: Sarka mala 3 roky tak preto tá torta. A zaraň kedy tak ked sa vyspinkáte mi napíš sms a možme ist aj spolu po Sarku alebo prídete potom k nám dom. :dizzy_face:
1. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby
hlasim sa po vikende. Joj u nas bolo tak krasne teplo a svietilo slniecko.
Dnes som uz v praci od pol siedmej :confounded:
2. mar 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

Janja a to si kedy rano vstavala :astonished: ty nebudes mat problem s prckom.Ja som sice vstavala do roboty o 4 rano ale nie pravidelne
2. mar 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes sme vstavali o 3:35, kym sme sa vychystali tak hodina. A cesta od nas do KE trva 2 hodky autom. Ale som si este do pol osmej v praci pospala. Dobre ze tu mame velky gauc :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
2. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to hej ale aj tak take vstavanie.Neviete co mate schovane v brusku?
2. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nie, a uz po tom ani takk moc nepatram. co bude bude, len nech je zdrave.
2. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak.Ani my sme nevedeli a aspon bola sranda lebo som bola rarita v porodnici :grinning:
2. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt??
no ved prave to, ze teraz uz skoro kazda baba vie, co caka.
2. mar 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela vediet,Petrovi to bolo jedno a mala to vyriesila.Stale sa schovala :grinning:
2. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

tak ja som v tehu tiez skoro rano vstavala do prace a teraz sa musim rano premahat :slight_smile:

Laura uz druhy den tak vystraja, ze sme z nej vsetci v koncoch..dokonca aj pes.. cez den vobec nespi a v noci sa budi aj 5 - 6 krat...
2. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och radus, tak to mate perne dni aj noci. :unamused:
2. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus a nerastu je zubaky dalsie?
2. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak to teda mame...."tyranizuje" :grinning:

Bi - je to dost mozne...masirujem dasienka kazdy den, ale stale tam nic nevidno..
2. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej nova foto :slight_smile:
2. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja - cely album :wink:
2. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus ja uz som fotecky videla.Kraaaaaaaaasa

ja som sa prave vratila od zubarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikde som nezohnala masko pre malu tak ma dnes karfiol
2. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus.....zlateeee :wink:
ja som sa prave vratila z obedu. mala som palacinky s cokoladou a so slahackou. Och ale som sa najedla, az mi brusko taha k zemi :grinning:
2. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi - to nikde nemaju maso???

ja som mala na obed ryzovy nakyp..tak velmi ho Stefi chcela, ze som jejho urobila a teraz ho musim dojedat....

no a Laura bude mat zemiacky s mlieckom....cely tyzden jedla masko so zemiakmi a mrkvov, tak dnes ma vegetariansky den...

inac, fotky mi fotil Bardejovcan.....este ich nemam vsetky, tak cakam, co este vymysli...
2. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok