Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
15. feb 2009

radus no vidis to aky je sikovny. 😵

raduska2006
15. feb 2009

Bi, som sa sama divila, ze co sa stalo.... a aby toho nebolo malo, tak dnes navaril obed.

bianca
15. feb 2009

radus tak sme dnes skusili mrkvu.No bola sranda bo mala vobec nechapala co po nej chceme

gabrielkabj
15. feb 2009

No je pravda že porodnica je na jednotku. 😀

bianca
15. feb 2009

gabi ale asi jedina 😀

jitulkabj
15. feb 2009

ajojte....je tu niekto? Ci ste vsetci pomrzli?? 😀 Dnes vazne tuhne. Aj mesto vymrete...sme boli na kavu a kolacik, a skoro nikoho nikde ! 😲

jitulkabj
15. feb 2009

dlhy vikend....ten Valentin ma skolil. 😀 ..vypinam...idem uz spat...netradicne skor 😉 Tak zajtra....snad sa tu niekto stavi v rovnakom case 😵

bianca
16. feb 2009

jitul mna skolil vikend tiez.Co sme sa vratili ,takod stredy kazdy den sme behali po obhodoch

dnes zacala manzelicek svoju pracovnu tutu tak tu budem zasa do konca mesiaca sama s malou

janja2502
16. feb 2009

bi, aspon budes mat viac casu na nas 😀

raduska2006
16. feb 2009

Ahojte...

bi a chutnala jej???

jitul, aj by som sa stavila ale o takom case mam ja uz tuhu noc 😀 😀

zajtra by k nam mala dorazit mamka z Bj...pokial nebude nejaka kalamita a pojde autobus...

bianca
16. feb 2009

janja no asi nie lebo tak mi neskutocne pomahal a ja som mohola datlovat.Teraz som na vsetko sama

raduska2006
16. feb 2009

no to ja ked mam Davida doma (co je napr. dnes), tak sa skoro pobijeme, kto sadne k pocitacu 😀

bianca
16. feb 2009

radus 😀 😀 😀

bianca
16. feb 2009

pridala som nove fotky z nasej prvej mrkvicky.Uz sa bojim co bude dnes

janja2502
16. feb 2009

no vidim, ze jej ta mrkva isla az cez nos 😀 😀

bianca
16. feb 2009

janja to ja som taka sikovna a mala prilis aktivna 😀

raduska2006
16. feb 2009

hlavne, ze jej chutnalo....

bianca
16. feb 2009

radus no prave ze nie.Skoncili sme s revom a dnes detto

raduska2006
16. feb 2009

a varila si, alebo si kupovala??? nam nastastie chutna vsetko...a hlavne zemiacky s Hami s kuracim mesom

bianca
16. feb 2009

kupovala.Asi skusim inu znacku

gabrielkabj
16. feb 2009

alebo skús uvariť 😀

jitulkabj
16. feb 2009

bi...s tym reznom si ma rozosmiala, pekne fotecky.
Vy fakt jedlo kupujete hotove???? Moja Lori ma vzdy vsetko cerstvo varene. Mozno ma ukamenujte, ale ja neschvalujem polotovary. Hlavne ak ide o stravu pre male deticky. Zatial ju zdaleka obchadzam....ved to musi byt sama chemia!!!!

bianca
16. feb 2009

jitul kupujem lebo ked vidim tu mrkvu s ciny tak mam dost.Nema kazdy moznost mat domacu

jitulkabj
16. feb 2009

ja viem, uz ani cerstva zelenina a ovocie z obchodov nie su, ako kedysi byvali. Ale vzdy lepsie obvarit tie, ako ked je nieco pomlete na kasicku a netusis, co vsetko do toho zamiesali! 😖 Moj nazor....no respektujem kazdeho volbu 🙂

bianca
17. feb 2009

jitul ja som si tie decke vyzivky riadne preklepla neboj.Su na to neskutocne naroky a atesty.

sonoga
autor
17. feb 2009

jitka, ta strava pre deti vobec nie je sama chemia. to viac chemie je v zelenine kupovanej v obchode. vies, ked si to sama nevypestujes, tak si nemozes byt ista, co vsetko tam je. ale rozpravala som sa s jednou mikrobilogickou, ktora pracuje v oblasti potravinarstva a prave v oblasti detskej vyzivy a hovorila, ze prave na tu detsku sa dava velky pozor, aby to neobsahovalo nic skodlive, su na nu robene hociake skusky atd. a hlavne pokial tam capnu nalepku bio, tak mozes verit, ze to bio aj je. ale inac, celkovo je na detsku vyzivu u nas na Slovensku robena dobra kontrola. ved ked sa prevalilo, ze v cine je v mlieku melanin, tak hned k nam do lekarne nabehla kontrola z hygieny a prezreli nam vsetky mlieka a kase, ci nemame z Ciny.

raduska2006
17. feb 2009

Jitul, ja napr aj varim aj kupujem....uvarim zemiaky a k tomu jej dam nejake to rozmixovane mesko so zeleninou, ktore kupim 😉

bianca
17. feb 2009

radus aj u vas je tak nadherne?ja som bola s malou von na 30 minut lebo som potrebovala kupit zemiaky ale certila sa ako koza

jitulkabj
17. feb 2009

soni, ked ty povies.... 😀 😀 .... a ja sa trapim jak sprosta, zeby vsetko bolo tip-top po domacky 🙂)
Mozno sa dame presvedcit a obcas nieco skusime...len aby som potom nezlenivela 😀 😲 😀

raduska2006
17. feb 2009

jitul, usetri ti to cas a nemusis varit kazdy den ine mesko...staci len, ked otvoris sklicko a zmiesas to so zemiakmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre