Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
14. máj 2008

palomett mne to hovor.Mi budeme pravidelne cestovat Ostrava Bardejov a musim povedat ze kociar vyberame hlavne podla velkosti
inak co sa neprihlasi aj manzelka?

raduska2006
14. máj 2008

Zaba je super....maju dobre pivo 😉 dokonca naj v BJ...skoda ze teraz nemozem ☹

palomett
14. máj 2008

no a samozrejme kazdy rok koncom augusta chodime na bardejovsky jarmok. aj ked uz to nie je to co byvalo( chodim dost pravidelne do BJ uz asi 6 rokov) a tie prve jarmoky sa mi pacili viac

palomett
14. máj 2008

manzelka nema teraz internet, lebo prerabam dom a museli sme ist do podnajmu. ale o par mesiacov, ked to dokoncim tak sa zaregistruje aj ona 🙂

bianca
14. máj 2008

no tohorocny jarmok bude zaujimavy.To uz budem mat riadny bubon 😀

bianca
14. máj 2008

palo tak to je super.Som citala ze budete mat dievcatko.Super.Uz mate meno?

palomett
14. máj 2008

😀 no mozno si tam date bruskate stretko pri kolotococh 😀

palomett
14. máj 2008

no manzelke sa paci meno Alica, ja som za meno Anna. no zatial vyhrava manzelka. ona si dost casto presadi svoje 😀

bianca
14. máj 2008

radus a vy pojdete na jarmok?To uz bude mat mimco skoro 2 mes nie?

palomett
14. máj 2008

svekra byva na stefanikovej pri kongu v tych starych bytovkach. ked som prvykrat prisiel do BJ som nechapal tie plechove garaze 🙂 ale sa mi paci to original riesienie. to som este v inom meste nevidel. ale svagor vravi ze BJ je stat v state 🙂

raduska2006
14. máj 2008

no chystame sa....neviem ako sa mi tam bude chodit s kociarom, ale nieco vymyslim 😉 inac suhlasim, ze jarmok je kazdym rokom horsi...skoda..

palo - aj moj chcel Annu, a nevyhral 😀

palomett
14. máj 2008

ze tam platia ine zakonitosti a tak 🙂, hlavne mestska rada je samy lekar a tak..

bianca
14. máj 2008

palo Bardejov je super az na tie dni ked sa vyplacaju socialne davky 😀 😀 😀

bianca
14. máj 2008

radus sak bude super.Ked budem moct tak pojdeme urcite aj mi a dame niekde po pivku

palomett
14. máj 2008

raduska, takze mate Stevku, no vidis. Manzelka sa hneva, ze potom ju budu volat Hanca z valala co... mozno to poznate 😀

bianca
14. máj 2008

palo nepoznam 😕

raduska2006
14. máj 2008

palo - keby si tam byval, tak by si si zvykol 😀 😀

palomett
14. máj 2008

mne sa pacia hlavne vylety po okoli. BJ kupele, na kalvariu, potom raz sme boli pesi aj tam hore na tom kopci co je ten hotel Belevue (myslim, ze sa to tam vola na lajne ci ako 🙂 ) no toto leto som chcel ist pozriet Zborovsky hrad, ale som pocul, ze je tam kopec Otikov (OTO - osoba trvale opalena 😀 ) takze neviem

bianca
14. máj 2008

palo tm je aj znacka pozor chodci a moj manzel to premenoval na pozor OTO 😀 oni su tam uplne vsade ako huby v lese

raduska2006
14. máj 2008

na Zborovkom OTO kopci som este nebola a to som tam zila 24 rokov 😀 😀 to som teda bardejvcan....

palo - a kde byvate?

bianca
14. máj 2008

radus mi sme teraz sli do Svidnika za kamosom a musim povedat ze ta cesta ma stala aspon rok zivota lebo sa to tetelilo po ceste a bolo im jedno ze ide auto

palomett
14. máj 2008

myslis v BJ ? no vtedy sme u svokry (myslim, ze sa to tam vola sidlisko za rajom) ma tam taky starsi 2izbovy bytik.

palomett
14. máj 2008

no ja som tym smerom este zatial nesiel, tak dik za upozornenie 🙂

bianca
14. máj 2008

palo bud rad

raduska2006
14. máj 2008

palo nie v BJ...

Bi - mi ked ideme na Slovensko cez Spis, tak po nas hadzu kukuricu a inu sezonnu zeleninu ci ovocie...

bianca
14. máj 2008

radus to fakt 😀 😀 😀 normalne sa smejem az mi brucho nadskakuje

raduska2006
14. máj 2008

no fakt....a hlavne ked stoja u krajnice a predavaju huby 😀

raduska2006
14. máj 2008

David uz chcel par krat zastavit a vynadat im, ale nastastie som ho presvedcila, nech radsej prida 😀 😀 potom by sme uz asi nedosli.

bianca
14. máj 2008

radus mi smer Branisko a tam to tiez nei je nic moc.Halvne tam uje celocezonne na poli uviazany chudak pes a strazi urodu.Sa divim ze ho este nezjedli

raduska2006
14. máj 2008

no aby si nebola prekvapena, ze tam teraz nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre