Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
9. sep 2008

soni to je teda.Si riadna celebrita 🙂

silwietta
10. sep 2008

soni tak teda gratulujem 😀

bianca
10. sep 2008

dobre ranko

raduska2006
10. sep 2008

Ahojte..

Silwi, sexik je najucinnejsi, ale pozor 😀 😀 mne zacala odtekat voda asi 30min po sexe a bola to poriadne blba volba, lebo bolesti neboli a tak som si polezala v porodke... ale skus to...snad dopadnes lepsie 😉 😉

Soni - ono to na rodickach tak byva, ze sa zvycajne navrhne jeden a ostatni ho odhlasuju, nech to nemusia byt oni...co Mirko, ako sa mu paci v skole??

zajtra idem do Bardejova 😵 😵

bianca
10. sep 2008

radus super.A mas malu napisanu v pase?

raduska2006
10. sep 2008

Bi - nemam, lebo mam slovensky pas a do toho mi ju napisat nemozu...boli sme v centre dat jej urobit vlastny, ale este ho nema, tak to len tak riskneme...som sa dozvedela, ze vraj po mne podedila aj slovenske obcianstvo...takze snad nebude problem... 😉

bianca
10. sep 2008

radus no prave.Aj my asi budeme riskovat lebo vybavenie slov.rod. listu trva cca 4 mesiace ☹

raduska2006
10. sep 2008

tak to my mame cesky rodny list...slovensky nepotrebujem, ale ked pojdem pre seba a Stefi vybavovat dvojite obcianstvo tak sa rovno spytam aj na nu...aj tak si myslim, ze je zbytocne nosit sebou pas na slovensko..vsak budem mat pri sebe rodny list a obcanku a dokonca mozem tvrdit, ze idem z cadce na vylet s navstevou do bj 😀 😀 😀 keby nas zsatavili po ceste...no snad nas nikto stavat nebude

bianca
10. sep 2008

to jej jasne ze nebude.
Inak mne bolo povedane ze ten cesky rodny list je iba formalita ale oficialne musis co najskor upresnit obcianstvo.Ja sa chystam na abasadu.Kazdy 3 stvrtok v mesiaci chodia do Ostravy 😵 Inak od kial budes brat porodne?

raduska2006
10. sep 2008

tak to som nevedela, ze chodia aj tu. kde presne tu chodia...alebo mi posli odkaz, kde si to nasla. som myslela, ze treba ist do Brna...porodne som dostala tu...robi to 13.000

bianca
10. sep 2008

http://www.slovakemb.cz/index.php3?act=30a

hej chodia a ja som haapy lebo si nedoakzem predstavit ako by sme bludili po brne 😀

raduska2006
10. sep 2008

Bi - dakujem...urcite si tam zajdem...tiez sa mi do brna velmi nechce. aj ked som tam zatial este nebola 😀

bianca
10. sep 2008

ja som bola raz 🙄 a aj to iba cestou na iletisko

raduska2006
10. sep 2008

idete este tento mesiac do Bj??? alebo uz nebudes riskovat a ostanete v Ostrave?

bianca
10. sep 2008

hej ideme.Musim si ist pre ten pas aby mi mali prcka kam napisat

raduska2006
10. sep 2008

e nebudete mu davat robit vlastny pas????

silwietta
10. sep 2008

radus tak prijemnu cestu prajem 😉

silwietta
10. sep 2008

a ten sexik skusime 😎

sonoga
autor
10. sep 2008

bianca, preco vybavenie rodneho listu slovenskeho trva tak dlho? akoze ze ste v zahranici, preto?

bianca
10. sep 2008

radus nie.Je to iba na rok a v pasu ho mozem mat ja myslim 5 rokov

soni asi hej lebo to ambasada musi poslat na matriku do BA a oni potom nas5.Podla mna je to uplne na hlavu lebo snad jeden papier nemusia tlacit 4 mesiace a urcite sa nikde v zahranici nerodi miliarda malych slovacikov denne 🙄 no hold urady

sonoga
autor
10. sep 2008

ku nam do lekarne chodi jedna mamicka,ktorej maly sa narodil asi niekde v anglicku a uz ma asi 8 mesiacov a nema este rodny list, takze vsetku zdravotnu starostlivost si plati sama. zo zaciatku jej to bolo jedno, ale raz prisli nejake drahe antibiotika ap ovedali sme jej, ze toto nech si da preplatit v poistovni dodatocne. tak sme jej zacali vracat opeciatkovane recepty (my sme si skopcili) s blockom, nech si to odklada. lebo ona uz zije v BJ.

bianca
10. sep 2008

je to des tie papierovacky.Ja teraz zistujem ako to bude s porodnym.Som zvedafson

bianca
11. sep 2008

dovolila som si daco okopirovat

Silwi dnes porodila Miska, 3700g a 51 cm

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gabrielkabj
12. sep 2008

jane aj ja gratulujem aj mojej kamoške sa dnes narodil chlapček ale ona to určite sem zverejní tak zatial pa

bianca
12. sep 2008

aj kamoske gratulujeme 😵

raduska2006
12. sep 2008

ahojte..

Silwi - gratulujem k Miskovi...tak uz ho mas pri sebe 😵 😵 😵 😵

Gabi - blahozelam aj kamoske 🙂

my sme uz na slovensku..zajtra ma mala krstiny..no na Slovensko sme sli iba s rodnym listom, tak som celu dobu trpla, ci nas niekto nezastavi...no mali sme stastie, ale cesta bola hrozna..sli sme asi o hodinu dlhsie, lebo sme chytli par kolon - na slovensku je teraz asi tyzden prerabania ciest. nebol okres, kde by nemali obchadzku...a dokonca som prisla na to ze niektori slovaci jazdia jak hoveda a nepoznaju pravidla 😠 no des a hruza...snad cesta domo bude lepsia..

Bi, úporodne ti vyplatia aj v cechach, len usis ist na socialku po nejake formulare..nezabudni sa ty, alebo manza vyzbrojit dobrymi nervami 😉 😉

bianca
13. sep 2008

radus hojky.Ja chcem vybavit porodne na slovensku lebo je ovela vyssie ako v CR.
Inak co sa tyka tych ciest tak to je hruza.Uz sa tesim na buducu nedelu.Dnes mate krstiny?Tak to gratulujem.Pokrstia ti Lauru i s ces.rod.listom?

raduska2006
13. sep 2008

Bi, pokrstil nam ju bez problemov, len sa divil, preco som ju nedala krstit v Ostrave... aj v Ov je taka kosa ako tu??? v noci bol uz aj prvy mraz 😠

bianca
13. sep 2008

radus tu je strasna kosa.Cely den lezim pod perinou a uzivam si to.Mraz sice nebol ale inak bolo v noci 6 stupnov a to je na sidlisko strasne malo

janja2502
14. sep 2008

caute baby, kedze uz aj ja som z BJ tak som sem nakukla. Odporucila mi to bianca, ze vraj su tu super baby. Tak sa tesim na pokec. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre