Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
2. feb 2012

@daniku nakoniec sme nešli do billy len centrum, no a potom domov, ale dalo sa...ten otecko jeden vravel že kolko ...-16 že bolo? Oliver asi 2 x povedal zima, inak v poho. och ale dobre sa zrazili dnes :D 😀 😀

daniku
2. feb 2012

@janulabj vidis a ja zabudla na tu billu sme mohli zbehnut tolko .... nabuduce, ci uz si bola?
myslis jak utekali? 😀

janja2502
3. feb 2012

Ahojte, tak som k vam opat zavitala.
@bianca
@janulabj
co mate nove?

chantal21
3. feb 2012

@bianca Prstienok dnes dorazil,je krasny,sice nie je identicky s tym ktory ponukali na predaj,no nevadi.ja som spokojna

bianca
3. feb 2012

@janja2502 no vitaj draha vitaj.Ako sa vam byva?

@chantal21 je krasny.Vazne.Len mi je luto ze zavadzaju.Ja cakam nad tie ceckodzky a mozno aj mne dorazili no na VNB sa zasadne baliky nenosia a nikto sa ani zazvonit neobtazuje.

chantal21
3. feb 2012

@bianca Ako to ,ze vam nenosia baliky.To je nejake divne,takze chodis az na postu ked si nieco objednas?Hruza

janulabj
3. feb 2012

@chantal21 krásny je, a nemysli si že nam baliky nosia, poštarka ani nezazvoni, kdeže....a to bývam ale blizučko pošty, zas netahala by to neviem že daleko nejak...aj dnes som mala zažitok z pošty, teta na mna kukala jak puk, a aj tak mi nepomohla.ja neviem či tam robia špecialne nejake vyberove konania ludi čo nechapu čo po nich chceš či ako, no mne to tak príííde 🙂 abo som naročna?
a ked sme byvali na dedine, to mi nosila, alebo auto doviezlo, ta ja toto ja akože fakt nepochopim jak to majú

@janja2502 ahooooooooj 🙂

vi3ka
3. feb 2012

@janulabj
@chantal21
@bianca čaute kočky, na tému balíky....mne prišli doteraz všetky balíky domov. väčšie nosí poobede kuriér z pošty, menšie ráno poštárka. ale ked nás nezastihnú tak klasika na pošte. mimochodom, mne už dnes prišli tie podprdy, nemožem ich otvoriť, lebo je to darček pre mamu k sviatku. krabička normálne originál ah bra, uvidíme o mesiac aké budú (v marci má mama sviatok).
ako prežívate tie mrazy? chodíte vôbec vonku? ja maximálne do obchodu a keď niečo vzdialenejšie tak autom fujazdím. inak ani nos nevystrkujem, šak to je masaker tie teploty. dnes som ani balkónové dvere nemohla otvoriť, také boli primrznuté. doniesli sme sánky od našich, že pôjdeme vonku, ale tera sa nedá. už nech je jar jar jar....

janulabj
3. feb 2012

@vi3ka tak ja som doma, ona kravka poštarka ide, nezazvoní, a hned potom najdem listok...ta nechapem, a mini veci hej, teraz čakam 2 tak som zvedava....malemu mikinu, čo bude maly balik, a druhý by tu už mal byt na pošte, no teta jak som pisala nem chapala čo ja po nej chcem, tak počkáááám 🙂

chantal21
4. feb 2012

@janulabj Asi vela zalezi,od postarky.Nasa je zlata,balicek stale donesie,ci uz objednavam nieco vacsie ci mensie.Pokial to neni moc tazky balik.Stalo sa mi raz ze som sedela cely den doma(piatok) a nasla som papierik v sobotu v schranke,no to ju zastupoval vysokoskolak,a on asi nemal moc casu,coz sa mi nepacilo,lebo som si to mohla vybrat az v pondelok,a ja som sa uz nemohla dockat,balicka.(zanadavala som poriadne). No pokial by mi to nenosili domov,tak by som sa asi sla na postu a riadne sa tam vykricala na veduceho.Ved on presne vie kto ma aku adresu na starosti.

bianca
4. feb 2012

@chantal21
@vi3ka mne baliky na dedine nosila v pohode postarka ale tu vam len drbnu papierik do schranky a napise nezastihnuty aj ked som bola celodenne doma s chorym deckom.Barbora na jesen 40 tky teploty a ja som musela na postu bo by ich asi polamalo keby zazvonili

bianca
4. feb 2012

a este tie mrazy.Nezvladam.Som sa zazimovala doma.Mala neznasa na sebe akekolvek oblecenie tak temu oteplovaky a bunda doma ani nezacinam.Ked ideme do obchodu tak ju naham od 8 rana aby sa dala obliect a vylezieme tak okolo 15 tej konecne.U nas doma sa totiz chodi na Evu.Uz aspon tie gate si necha inak moze bytv izbe kludne 12 stupnov a mala bude behat hola.

janja2502
4. feb 2012

@bianca heh, ved deti najradsej behaju hole 😀
Nam sa tu byva fajne, v aprili to uz bude rok co sme tu. Este nam treba urobit fasadu a bolo by to ok. Dnes tu strasne snezi, vonku sa teda ani my nechystame.
@janulabj aj vy uz byvate v meste? predsa ste nakoniec kupili byt?

bianca
4. feb 2012

@janja2502 hej sak som bola minule okukovat domcek ale nie cielene neboj sa 🙂 na fasadu casu dost.Ale prepokladam ze uz mate vsetko pripavene a cakate az sneh opadnu co?

theo
4. feb 2012

@janulabj nam to postarka tiez robi..Kazdy mesiac mi pride priblizne jeden balik, postarka len da listok ,ze mam ist na postu a je to vybavene. Neunuva sa mi to doniest..A ani nezazvoni,lebo my sme stale doma. velakrat napise ,ze nikto nebol doma,alebo balik bol prilis velky. 😠 Zase snezi 😒 Uz sa nemozem dockat leta. Ved ani vonku nemozem s malym v takej kose vyjst a pokial z moliterky vyjdem do mesta, tak mi maly zamrzne..brrrrrr

janja2502
4. feb 2012

@bianca no vies, chceme este urobit vzadu garaz a tak dat naraz fasadu. Firmu mame objednanu na jun. Skor by sa aj tak nedalo, budeme mat aj tak rusny rok. O chvilu ma caka porod, tak mame co robit.
A co si sa neohlasila ked si isla okolo?

janulabj
4. feb 2012

@janja2502 jééééj porod? to nevieme :D blahoželám 🙂 to už takú dlhu dobu sme nepisali? waaw
hej hej kupili sme byt, všetkymi sme boli nepochopení a zatracovaní koli cene, no snad naša vec. byva sa mi super, no malý zo začiatku velmi vystrajal, nechcel tu byt, cele noci plakal, utekal, nejedol , nepil mlieko, hold trucoval....no už fajne, som velmi rada že som v meste, už mi chýbalo 🙂

inak dnes sme šli z Po, kokos aké zaveje, hrozné.....inak vonku chodime na chvilku, vačšinou nakup či cesta do a z centra. ako zima je, ale ta chvilka nas nezabije, zase by ma šlahlo sediet 2 tyždne či kolko doma.

v pondelok čakam poštarku, teda ak zastihnem, a opytam sa ako to vlastne je, lebo naisto mi pride zas len listok.mam na ceste 2 baliky už sa teším na cestu na poštu.

inak sa odplienkovavame, a ide nam to :D juchuuuu 😉

bianca
4. feb 2012

@janja2502 no pekne pekne.Sa nepriznas ze si tehu a ani ta nikto nenabonzoval.To si na hurke vybavim 😀 ze gatulujem mamina a samozrejme aj Dodovi.Co to bude a kedy?Pis pis prehanaj.Cakam

jarus8
4. feb 2012

Ahojte, tak my sme v podnájme a pani poštárka to hneď pochopila a všetko mi nosí. Len raz mi nečakane prišiel balík a nemohla som ho zaplatiť v hotovosti, tak som musela ísť na AB. A tam som mala veľký problém, lebo adresa na OP nesedela so zásielkou a ešte mi aj tvrdili, že na OP nie som ja. Posťažovala som sa našej poštárke ako ma cvičili a všetko mi teraz nosí až pred dvere, aby sa ani náhodou nestalo, že musím ísť na AB.

Inak na OP sa vážne nepodobám, ale to len preto, že tam mám rozpustené vlasy a nemám okuliare, lebo tete na polícii vždy tienili rámy. Takže ak sa mi stane, že budem musieť ísť na AB, tak len v rozpustených vlasoch a bez okuliarov. 😅

@janulabj my sa chystáme na odplienkovanie od budúceho týždňa, len zajtra musím ušiť viac teplákov, aby sme mali čo prezliekať. 😕

janulabj
4. feb 2012

@jarus8 ja ani neidem podla toho tyždenneho planu, ale musim si to preštudovat,aspon pre informaciu,a nejak moc ani neprezliekame,ved to na radiatore raz dva suche , no na nočnik nesadne ani pana...velký zachod jedine 🙂 a ani neoddržiavame to že sa nikam nesmie, takže na cesty von plienku mame, ale ved ešte sme len v začiatkoch .

janja2502
4. feb 2012

@janulabj tak to je super, ked mate uz svoj vysnivany byt. A kde ste kupili, v centre? Chlapci sa plienok zbavuju trosku dlhsie, tak len to vydrzte a bude fajn. Saska uz davno nema, tak sa z nej tesim. Uz je velka, ved spi sama v detskej celu noc.

@bianca no vidis a ja som si myslela, ze to isto budes vediet. Rodit by som mala na konci aprila, takze uz mam dost pekne brucho. Ale si predstav, ze teraz mi vobec nebolo zle. No a pohlavie? Zatial mi dvaja doktori potvrdili, ze to bude chlapec, takze Saska bude mat braceka. Lenze ona nechce ani braceka ani sestricku, ona chce babatko 😀 Len aby ho nezadusila 😀

bianca
4. feb 2012

@janja2502 furt lepsie jak Barbora.Ta chce radsej kabelku Hello Kitty.A kde budes rodit?Pojdes do PO ci zmenis na BJ?Tatko sa tesi co?

janja2502
4. feb 2012

@bianca 😀 tak to vies, kabelka jej nebude brat hracky. 😀 😀
Rodit budem zasa v PO pri tom istom dr. Dodo sa tesi, len este musime vybrat nejake meno. On zatial ine nepripusti len to jeho. Tak uvidime. A vy neplanujete druhe? Peto este stale chodi na tyzdnovky?

bianca
4. feb 2012

@janja2502 no prave som dovolala s Petrom takze tiez gratuluje.A akurat ste mu padli do rany bo zazina mat uz aj on take poznamky ale teda zatial neplanujeme 😉 sice som uz stara ale este par rokov musime pockat.Pozicka nepusti a ja musim nastupit do roboty aby sa Peter mohol vratit na Slovensko.Dva slabe prijm lepsie ako jeden na hranici zvladnutelnosti

bianca
4. feb 2012

@jarus8 ja sa stale chytnem najme s kurierom.Furt chodi len jeden a stale piska ze mi nesedi adresa na OP a ja mu ze vazene?Ukazte.tak blbo sa zarehoce,da balik a ide do haja.Teraz zasa dosiel s krbom a zasa ze ta adresa.Tak som sa nanho glupo kukla a vpalila mu ze ne ze tu nebyvam len som dosla zaplatit 120 € za balik.No debil.Prechodny pobyt mu nic nehovori ale co uz.10 rokov nikto nic nepovedal a to sme boli v CR so slov.OP v podnajme a bolo im to jedno bo cislo opisali a boli v pohode a tu ma vo vlastnom byte bude sedlak cepovat koli adrese

janulabj
4. feb 2012

@bianca FAKT ŤA tak zlosti kurier? mna teda nie,bože on už sa smeje ked ide zase k nam,a mne už trapne, bol tu milion krat a o DL ani nehovorim, všeky spotrebiče, postel malemu, všetko...ale ku mne chodi taky zlatý.....nehovorím že pekný 😀
@janja2502 hej hej my to odplienkovanie zvladneme, mohla som skor zača, no popravde som bola lenivá, bala som sa no není to nič hrozne, teda klop klop zatial. a aj moj malý spí vo velkej posteli vo vlastnej izbe 😉 a mne j eza ním smutnooo.

bianca
4. feb 2012

@janulabj hej ale len ten s posty.UPS abo ine nie.Tym to je jedno.Ale ten s posty jak debo.A tie smsky co posielaju no konec.Akoze dobre vediet ze dojdu ale ta dve sms a este potom vola ze uz je to a zasadne medzi 7 az 8:30.Na porazenie.Pride sms a za chvilku vola ze uz je na ceste.No nepochopis

janulabj
4. feb 2012

@bianca hej hej i ked to len raz bol u mna, ale tiež tak skoro, akože som nechapala.....zas mne vačšinou tí z UPC či DHL nevolajú .

bianca
4. feb 2012

@janulabj vazne?MNe sa este nestalo ze by mi nezavolali.Minimalne jeden den do predu a potom tesne pred dorucenim

janulabj
4. feb 2012

@bianca nie, važne, ved den predtým pride email že odoslané,a aj ak som bola vačšinou doma, nikdy nebol problem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre