Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
8. feb 2012

@janulabj ja som Jani od teba datum necitala.Jedine ze sa to zasa niekde stratilo.Danka mi hovorila ze 8 meho ale ze si nieje ista a ja som si myslela ze ked su stretka v po a stv tak sa pomylila a ze to bude 9 teho.Co uz

janulabj
8. feb 2012

@bianca tak chybička se vloudila...lebo som pisala stale že prveho, a potom že o tyžden posunuli... ☹

bianca
8. feb 2012

@janulabj sak tak.Skoda ze si my to nepripomenula.Musela som ist stopit masku lebo mala sa stale pyta ked uz pojdeme na ,,kanevalt,,

janulabj
9. feb 2012

@bianca tak to je mi Barborky ľuto teda že sa stala taka chyba ☹

mamkakatka
9. feb 2012

Baby, chcem dat urobit fotky mojich bab u profesionala, robi to u nas niekto?

janulabj
9. feb 2012

@mamkakatka och aj ja chcem, už od kedy je na svete 🙂
viem len o http://www.facebook.com/pages/Pavol-Delej-PHOTO... ten je od BJ, a potom ešte http://www.facebook.com/pages/Pavol-Delej-PHOTO...

možno ich je tu viac, no neviem. potom napiš ake maju ceny ano? dik

bianca
9. feb 2012

@mamkakatka robi ich viac ale strasne malo ich ma atelier.Foto Lumier foti v atelier a iny asi len k tebe domov dojdu.Najviac sa mi pacia fotky Pala Deleja ale dam ti este dva linky

http://www.macekphoto.com/

http://vdphoto.sk/

ikuza
9. feb 2012
mamkakatka
9. feb 2012

@janulabj
@bianca
@ikuza ďakujem 😉 😉 😉

janulabj
9. feb 2012

@ikuza no na neho som zabudla....hej hej aj on 🙂

mamkakatka
9. feb 2012

baby, som oboznamila s mojim navrhom aj priatela a ten mi povedal, aby som chvilu vydrzala, lebo ako hlavny architekt preraba budovu, v ktorej bude profi foto studio 😀 😀 😀 😀 ... jaka pecka, som ani netusila 🙂 🙂

jarus8
9. feb 2012

@mamkakatka neprerába náhodou budovu na Stocklovej ulici, lebo tam bude veľký ateliér

bianca
9. feb 2012

@mamkakatka no aky pozorny 😀 my sme po uz po svadbe boli rozhodnuti ze ak budem tehotna tak a pojdeme dat nafotit do foto lumier lebo nam fotili svadbu a super atmosfera a krasne fotky.Hm co dodat.Bora ma uz 3 roky a este sme neboli 🙂

mamkakatka
9. feb 2012

@jarus8 ano

mamkakatka
9. feb 2012

@bianca ja chcem ist ked bude mat Nina 1 rok, ale priatel sa smeje, ze este rok bude trvat stavba, takze asi skocime k nim do Gorlic 😀

bianca
9. feb 2012

@mamkakatka prave pozeram na krasne cisla v tvojom pase.Kika 9 rokov a Ninka 9 mesiacov 😵 a priatel je z Gorlic ci som to zle pochopila?

mamkakatka
9. feb 2012

@bianca no, a na buduci mesiac to bude Kika 10 rokov a Nina 10 mesiacov 😀 😀 😀 .... nie, nie, on je Blavak 😎 , ale ti, co otvoria studio tu na Stocklovej maju jedno uz v Gorliciach http://studio.vision-polska.com/index.php/portf...

bianca
9. feb 2012

@mamkakatka no este lepsie :D ale nie.mam vela kamosov v Blave a su celkom normalni 😀 samozrejme si robim srandu.Ako ste sa zoznamili ak to nieje tajomstvo?BA a BJ kus z ruky tak len preto ma to zaujima

mamkakatka
9. feb 2012

@bianca ja si tiez z neho robim srandu, koly tomu, ze je Blavak 😀 😀 , no a to ja som dokonca zo Sabinova 😀 😀 😀 ....ale poporiadku: som v BJ studovala na strednej, tu som sa zoznamila s manzelom, po rozvode som ostala byvat aj s Kikou v BJ a v tom case ked ja som sa rozvadzala sa Miro rozhodol, ze sa prestahuje z BA do BJ, kedze jeho rodicia tak urobili uz par rokov skor ( oni su povodom z BJ, ale vsetky deti sa im narodili v BA), tu sme sa spoznali, pomohol mi v case, ked som to nemala lahke a ostal somnou az doteraz, a mame spolocne dieta Ninu 😀 😀 😀 takze asi tak v skratke

bianca
9. feb 2012

@mamkakatka wow jaka story.Ale hlavna vec ze s dobrym koncim.Co dobrym.Najlepsim.

janulabj
9. feb 2012

@ikuza ahoj aj ty si bardejovčanka? občas k nám napíšeš, tak sa pýtam, človek je tvor zvedavý 😀 😀 😀 😀

ikuza
9. feb 2012

@janulabj jasne, inak by som nepisala 🙂. Zijem, ale vo Francuzsku, takze castejcie nastevujem skupinu "mamicky vo Francuzsku". Dufam, ze neprekaza, ze k Vam pisem 😒 .

janulabj
9. feb 2012

@ikuza jasné že nie.....inak waw že vo Francúzku 🙂

theo
9. feb 2012

@ikuza Ivka, pekne svadobne fotky ....kedy cakate babatko? 😀 planujete zostat vo Francuzsku?

jarus8
10. feb 2012

@mamkakatka tak neviem čo ti mám na ten dom povedať 😢
Mm ho odmietol robiť, lebo chceli doňho robiť veľké zásahy, s ktorými on nesúhlasil. Tak si našli iného, ktorý to urobil bez mihnutia oka. Ten dom je zo 17. storočia a z vnútra je už úplne vykuchaný. Otec tam minule bol a skoro plakal. ☹

Ale aj tak vyzerá architektúra v historickom centre mesta, ktoré je v UNESCO.
No, nič v zlom, aj architekti musia z niečoho žiť.

mamkakatka
10. feb 2012

@jarus8 Neviem v akom stave bola budova, ked to ponukli tvojmu manzelovi, ale ked tam dosiel Miro budova uz bola ako vravis " vykuchana " a po druhe ten dom nieje zo 17. stor. ale 18.-steho stor. aj to len nadstavba, len spodok je z 14. alebo 15. stor. Pri nadstavbe zmenili fasadu prednu aj zadnu a strecha je po poziari z 20. stor.

jarus8
10. feb 2012

@mamkakatka keďže ten dom bol náš a aj ja som sa v ňom "narodila", tak ešte pred predajom.

Ale nechajme to tak.

janulabj
10. feb 2012

Baby baby, boli ste neiktorá vo welnese v BK?
inak ja už začínam dúfať že sa počasie umudruje 😉

ikuza
10. feb 2012

@theo ahojky 🙂, drobcek sa narodi april\maj. Cez leto sme doma na SK 🙂

ellenie
10. feb 2012

@jarus8
@mamkakatka
co to citam? v Bj bude nejaký velky fotoatelier? Lebo chcela som dat pofotit malu a uvazovala som nad Pavlom Delejom, lebo ten robi krasne fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre