• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
ešte ja tu zvyknem ohovárať môjho psa :angry: ale len keď ma na....!
ZatiaL seká dobrotu :grinning: :grinning: :grinning:
Bývam v dome s najkrajším psom... už vyššie spomenutým :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ťahať prádlo z práčky a lístky do mecha pchať... :grinning: :grinning: :grinning:
zatiaľ...
13. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a kde je ten dom pridem ti pozriet psa
13. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi.. dnes mas asi skvely den :grinning: to asi z pocasia :wink: Alebo mozno preto, ze ti havo seka dobrotu :grinning:

kuspitka - neviem sice, aky dom ma zuzka, ale pytaj sa na psika s najkrkolomnejsim (ani napisat to neviem :sweat_smile: ) menom.. :grinning: Isto ti poradia :dizzy_face:

kamajka - no no no!!! :slight_smile: chvilku sa neozves a zrazu buuuuuuuuuum.. take novinky!! vraj "novy ocino", "nova svokra".. :sweat_smile: Ja to asi neprezijem :grinning: :wink:

a este zuzi - ake listky? a kam ich pchas?? :sweat_smile: .. nejak mi nedochadza :rolling_eyes:

:slight_smile:
13. okt 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dianka, ani ja neviem o žiadnych lístkoch :sweat_smile:

Jaj no, buuuuum..... Nebolo času sa ozvať, diali sa veľmi zaujímavé veci, tak ale teraz je už všetko v najlepšom poriadku, keď nerátam, že bývalý furt nedá pokoj. :slight_smile:

Už k Vám na koníka snáď zavítam častejšie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - mas kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu fotku v pase :wink: Ani sa ti nedivim, ze mas tolko noviniek, ved kto by ti odolal? :dizzy_face: Drzim palce!! a aj v skole! :wink:

a to dufam, ze sem kuknes castejsie, vies ako si nam tu chybala? :slight_smile:

a prajem skore uzdravenie.. vsetkym!
13. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, presene to som chcela Peti napisat :wink:
snad v druhom zivote budem vyzerat tak perfektne :sweat_smile:
13. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam strasnu smolu na vas, vtedy ked tu ste, tak ja pracujem a ked mam chvilku casu, tak vy ste off :frowning2:
13. okt 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ja som tuuuuuuu :wink: dufam, ze aj ty!
13. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon som pridala nove foto s ujom Dzurindom :grinning: boli sme pozriet kosicky maraton a ani sme nevedeli, ze behal okolo nas. Len muz si ho vsimol pri prezerani fotiek :grinning:
13. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili, ako sa mate po vikende?
ja som total KO :unamused:

ale som aj happy, lebo mame super opatrovatelku k Riske a co je hlavne, Riske sa velmi paci :dizzy_face:
13. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem sa :slight_smile: .. asi zapadol v dave :grinning:
13. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre si ho tam zakruzkovala :grinning: .. mohli sme odfotit radsej Sajfu, toho by som si kukla skor :dizzy_face:
13. okt 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jee díky :slight_smile:) ale je to len fotka keby ste ma videli teraz - katastrofa, tak mi je na nič že ani hovoriť o tom neviem :frowning2: ... ale snad to prejde, je to vraj len nejaka viroza taka trojdnova .....

som trocha driemala a teraz idem dat asi kafčo k netu kym deti spia, "ocino" siel na navstevu k susedovi :rolling_eyes: :grinning: , tak tu tvrdnem pred bookom pozakryvana ... :slight_smile:
13. okt 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, hlavna vec, ze sa tomu tvojmu pacis taka, aka si :wink: ak som to spravne pochopila, teraz byva "ocino" s vami? :sweat_smile: :slight_smile:

aj tu je kosa.. kavu by som si dala, len zatial nemozem.. kym maly spi musim vydrzat, nas kavovar totizto strasne vrci :angry:

tak si tu svoju vychutnaj aj za mna :dizzy_face:
13. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no novy ocino byva s nami............
lili - kavovar? co tak kanvica ? :grinning:
13. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super potom :slight_smile: a co deti, co vravia na tohto "ocinka"? :wink:

kanvica?? nijeeeeeeeeeee... ja zalievanu kavu nemozem ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radsej pockam :grinning:
13. okt 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj taaaak..... decká v poho, páči sa im :slight_smile: aj ocino z nich vylezie sem-tam... ked daco chcú :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj - a nescafé keby si si zaliala ? mlieko, cukor a tak....... hmm?
13. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo.. idu na to celkom dobre :grinning: a kde si nasla takeho chlapa? :sweat_smile: teda ak sa smiem spytat :zipper_mouth: :dizzy_face:

nescafe si dam len vtedy, ked mam uz veeeeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyyyyyyyyyyyyy abstak :grinning: Ale teraz tlacim do hlavy orieskovu cokinu, tak zatial je to poho :wink:
13. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neverila by si, ale v Hnúšti.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

jaj tak takto je to s tebou :slight_smile: ja zase kafe len tureckeee :slight_smile:

sem-tam nesca, ale fakt malo... a to musite dat do opravy alebo ako?

to normalne vydrzis tak dlho bez kavy???
13. okt 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si pokecala s kolegom, nic sme nevyriesili a zabila som hodinu :confounded:

lili, ty si inak narocna na kavu? nechcela by si origos taliansku piccolo? :sweat_smile:
13. okt 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuhaa.. no mala by som asi zajst uz dakedy do hnuste :grinning: najma, ak ma ten moj vytoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

nas kavovar je OK, odjakziva tak hrkoce :grinning: aj my sme si mysleli, ze niekde je chyba, ale vraj je to tym, ze tam vznika velky tlak ci co.. ked sa robi kava :sweat_smile: no ja neviem.. ale uz by som ho nemenila, zvykla som si na tuto chut kavy, hoci obcas chuti ako kakao, podla toho, kolko peny urobi :dizzy_face:

vydrzim este asi hodinku, potom uz maly bude isto hore a ja si ju vychutnam na 100%

tvoje deti este spia?
13. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika aj ja cem origos taliansku piccolo :grinning:

............ aká je to vlastne ? :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - piccolo? eeee... ved do toho si akurat tak namocim jazyk, nie? :sweat_smile:
13. okt 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, nech vam to s novym ocinom klape :wink:
Peti - :grinning: aj ja potrebujem vyklad :grinning:
autor
Lili moji sú už hore, akurát vstali, hrajú sa v izbe zatiaľ. Čakám, kedy vylezú :slight_smile:
autor
díky Nika, pokusime sa :slight_smile:
13. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja presne neviem :grinning: podla mna taka fest silna kava na omocenie jazyka
13. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok