Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
zuzkafuny
13. okt 2008
ešte ja tu zvyknem ohovárať môjho psa ]-( ale len keď ma na....!
ZatiaL seká dobrotu 😃 😃 😃
Bývam v dome s najkrajším psom... už vyššie spomenutým 😃 😃 😃
zuzkafuny
13. okt 2008
idem ťahať prádlo z práčky a lístky do mecha pchať... 😃 😃 😃
zatiaľ...
kuspitka
13. okt 2008
zuzka a kde je ten dom pridem ti pozriet psa
liliandax
13. okt 2008
no zuzi.. dnes mas asi skvely den 😃 to asi z pocasia 😉 Alebo mozno preto, ze ti havo seka dobrotu 😃

kuspitka - neviem sice, aky dom ma zuzka, ale pytaj sa na psika s najkrkolomnejsim (ani napisat to neviem :-N ) menom.. 😃 Isto ti poradia x-)

kamajka - no no no!!! 🙂 chvilku sa neozves a zrazu buuuuuuuuuum.. take novinky!! vraj "novy ocino", "nova svokra".. :-N Ja to asi neprezijem 😃 😉

a este zuzi - ake listky? a kam ich pchas?? :-N .. nejak mi nedochadza 8-(

🙂
kamajkaautor
13. okt 2008
Dianka, ani ja neviem o žiadnych lístkoch :-N

Jaj no, buuuuum..... Nebolo času sa ozvať, diali sa veľmi zaujímavé veci, tak ale teraz je už všetko v najlepšom poriadku, keď nerátam, že bývalý furt nedá pokoj. 🙂

Už k Vám na koníka snáď zavítam častejšie. 🙂 🙂 🙂
liliandax
13. okt 2008
Peti - mas kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu fotku v pase 😉 Ani sa ti nedivim, ze mas tolko noviniek, ved kto by ti odolal? x-) Drzim palce!! a aj v skole! 😉

a to dufam, ze sem kuknes castejsie, vies ako si nam tu chybala? 🙂

a prajem skore uzdravenie.. vsetkym!
nika_ke
13. okt 2008
lili, presene to som chcela Peti napisat 😉
snad v druhom zivote budem vyzerat tak perfektne :-N
nika_ke
13. okt 2008
ja mam strasnu smolu na vas, vtedy ked tu ste, tak ja pracujem a ked mam chvilku casu, tak vy ste off 😞
liliandax
13. okt 2008
nika - ja som tuuuuuuu 😉 dufam, ze aj ty!
nika_ke
13. okt 2008
aspon som pridala nove foto s ujom Dzurindom 😃 boli sme pozriet kosicky maraton a ani sme nevedeli, ze behal okolo nas. Len muz si ho vsimol pri prezerani fotiek 😃
nika_ke
13. okt 2008
ahoj lili, ako sa mate po vikende?
ja som total KO :-|

ale som aj happy, lebo mame super opatrovatelku k Riske a co je hlavne, Riske sa velmi paci x-)
liliandax
13. okt 2008
kuknem sa 🙂 .. asi zapadol v dave 😃
liliandax
13. okt 2008
no dobre si ho tam zakruzkovala 😃 .. mohli sme odfotit radsej Sajfu, toho by som si kukla skor x-)
kamajkaautor
13. okt 2008
jee díky 🙂) ale je to len fotka keby ste ma videli teraz - katastrofa, tak mi je na nič že ani hovoriť o tom neviem 😞 ... ale snad to prejde, je to vraj len nejaka viroza taka trojdnova .....

som trocha driemala a teraz idem dat asi kafčo k netu kym deti spia, "ocino" siel na navstevu k susedovi 8-( 😃 , tak tu tvrdnem pred bookom pozakryvana ... 🙂
liliandax
13. okt 2008
Peti, hlavna vec, ze sa tomu tvojmu pacis taka, aka si 😉 ak som to spravne pochopila, teraz byva "ocino" s vami? :-N 🙂

aj tu je kosa.. kavu by som si dala, len zatial nemozem.. kym maly spi musim vydrzat, nas kavovar totizto strasne vrci ]-(

tak si tu svoju vychutnaj aj za mna x-)
kamajkaautor
13. okt 2008
no novy ocino byva s nami............
lili - kavovar? co tak kanvica ? 😃
liliandax
13. okt 2008
tak super potom 🙂 a co deti, co vravia na tohto "ocinka"? 😉

kanvica?? nijeeeeeeeeeee... ja zalievanu kavu nemozem ani citit :-p to radsej pockam 😃
kamajkaautor
13. okt 2008
jaj taaaak..... decká v poho, páči sa im 🙂 aj ocino z nich vylezie sem-tam... ked daco chcú 😃 😃 😃
kamajkaautor
13. okt 2008
ozaj - a nescafé keby si si zaliala ? mlieko, cukor a tak....... hmm?
liliandax
13. okt 2008
noooo.. idu na to celkom dobre 😃 a kde si nasla takeho chlapa? :-N teda ak sa smiem spytat :-x x-)

nescafe si dam len vtedy, ked mam uz veeeeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyyyyyyyyyyyyy abstak 😃 Ale teraz tlacim do hlavy orieskovu cokinu, tak zatial je to poho 😉
kamajkaautor
13. okt 2008
no neverila by si, ale v Hnúšti.... 🙂 🙂 🙂 😃

jaj tak takto je to s tebou 🙂 ja zase kafe len tureckeee 🙂

sem-tam nesca, ale fakt malo... a to musite dat do opravy alebo ako?

to normalne vydrzis tak dlho bez kavy???
nika_ke
13. okt 2008
tak som si pokecala s kolegom, nic sme nevyriesili a zabila som hodinu :-S

lili, ty si inak narocna na kavu? nechcela by si origos taliansku piccolo? :-N
liliandax
13. okt 2008
fuhaa.. no mala by som asi zajst uz dakedy do hnuste 😃 najma, ak ma ten moj vytoci :-p ]-(

nas kavovar je OK, odjakziva tak hrkoce 😃 aj my sme si mysleli, ze niekde je chyba, ale vraj je to tym, ze tam vznika velky tlak ci co.. ked sa robi kava :-N no ja neviem.. ale uz by som ho nemenila, zvykla som si na tuto chut kavy, hoci obcas chuti ako kakao, podla toho, kolko peny urobi x-)

vydrzim este asi hodinku, potom uz maly bude isto hore a ja si ju vychutnam na 100%

tvoje deti este spia?
kamajkaautor
13. okt 2008
Nika aj ja cem origos taliansku piccolo 😃

............ aká je to vlastne ? 😃 😃 😃
liliandax
13. okt 2008
nika - piccolo? eeee... ved do toho si akurat tak namocim jazyk, nie? :-N
nika_ke
13. okt 2008
peti, nech vam to s novym ocinom klape 😉
liliandax
13. okt 2008
Peti - 😃 aj ja potrebujem vyklad 😃
kamajkaautor
13. okt 2008
Lili moji sú už hore, akurát vstali, hrajú sa v izbe zatiaľ. Čakám, kedy vylezú 🙂
kamajkaautor
13. okt 2008
díky Nika, pokusime sa 🙂
nika_ke
13. okt 2008
ani ja presne neviem 😃 podla mna taka fest silna kava na omocenie jazyka

Začni písať odpoveď...

Odošli