• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
autor
No Lili tak sme na tom teda fasa :grinning: idem kuk do googlu :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, aku skolu si vlastne robis?
13. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, uz nam nika vysvetlila :slight_smile:
13. okt 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - vraj vylezu! :dizzy_face: ja zvyknem k tomu mojmu zaliezt, ked sa budi :wink:

aj ja vam drzim palce! :dizzy_face:
autor
opatrovatelku Nika
Lili, ja si davam kavu vacsinou doobedu, kym Riska desiatuje. Aspon sa nenudim, pokial cakam 15 minut, kym pochrumka jablko v stolicke :slight_smile:
13. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Diky aj Tebe Dianka :slight_smile: ste zlaté.

Jaj no jasné, vylezú, ked sa uz nebudu chciet hrat. Tvoj asi plače ked vstane čo?
13. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze taku kavu si fakt neprosim :confounded: Spravte prieskum trhu, kde u vas v meste robia najlepsiu kavu, potom pojdeme vyskusat aj my :wink:
13. okt 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ako ti ja zavidiem! dieta co sedi v sedacke!! u nas nehrozi :angry: chvilku posedi a potom uz sa trepe von a ja ho musim nahanat :confounded: .. o nervy niekedy :slight_smile:

Peti - moj neplace (obcas ano), pocujem ho, bud sa este rozprava alebo sa kutre v suflikoch :angry: vtedy k nemu dobehnem a schovame sa pod paplon :dizzy_face:
13. okt 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joooj Lili, v Sobote by som prieskum robiť nechcela, veď by som na psí tridsiatok vyšla :grinning:

Ale v Hnúšti určite robia najlepšiu kávu v Caffe 77 . :slight_smile: aj ked tam na nu nechodim, radsej si dam doma :grinning:
13. okt 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, dobry napad? :wink:

ozaj, uz som si tak priebezne robila planning na najblizsie dva tyzdne a vychadza mi to tak, ze pojdem buduci stvrtok 23.10. do RS pre vigantol. Ale asi nam uz pichne aj poslednu ockovaciu latku v tomto obdobi, tak na stretko asi nebudeme suci :frowning2:
13. okt 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
soooooo? planujete stretko? ako to že o tom nič neviem?
13. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame 1 tip na najlepsie kavu v Hnusti :dizzy_face: v RS neviem, kde robia najlepsiu (podla mna u mna na byte :grinning: ), ale viem, kde robia najhorsiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nika - tak si sprav este jeden planning a vtesnaj tam aj stretko :wink:
13. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - teraz sme zacali planovat :dizzy_face:
autor
dievčatá, ja už padám, už decká vyliezli ........... :slight_smile: majte sa zatial pekne, možno večer sa zastavim. pa
Peti - pa pa pa :slight_smile:
13. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, asi som ta uz nestihla.. kedy planujes dat Milka do skolky? Ved od 2 rokov by mohol ist :confused:

mala technicka vsuvka:
kazdy pressovar huci, lebo ma v sebe kompresor, ktory pretlaci vodu cez kavu pod tlakom 5 barov a viac :grinning:
menej ako 5 barov je smejd
13. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha.. nika, expert na pressovar (dik za opravu).. :slight_smile: tak teda my nemame smejd :wink:
aspon nieco pozitivne je na to vrcani :grinning:
13. okt 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, RIska obsedi len tych 15 minut, zvysok jablka papka uz pri hre. Alebo jej obcas nakrajam ovocie a dam na stolik v kuchyni. Obed papa v stolicke alebo najradsej u ocka na kolenach. Ked chce ist dole, tak ju necham, nech si ide. Nie je to tak davno, co som stresovala, ze malo papa :confounded: :grinning: Ale uz som si zvykla, ked nechce, nemusi jest.
Moja mama ju obcas nahana u nich po byte, ze vraj "daj si este" a vacsinou to skonci na zemi, tak babka musi zmyvat :grinning:
13. okt 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym pressovarom ste mi pripomenuli, ze musim dat dole zo skrine nas prekvapkavac, lebo tu mame zajtra moju mamu. Pride na dva dni k Riske, kym ja budem v robote. Ja tapa som sefom napisala, ze budem robit od 7:00 do 10:00 :angry: zase budem KO.
V taky cas mi je jedno aku kavu pijem, hlavne, ze po nej dokazem existovat :sweat_smile:
13. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je aj u nas s papanim.. u nas funguje este aj to, ze pri jedeni si moze carbat :slight_smile: ma vlastny zosit, voskove ceruzky (mimochodom, uz aj na stene v obyvacke :angry: ) a tak si kresli.. na otazku, co to je, tak vraj kresli auto :grinning:

stoji to za to :wink:

takze pride mamina? no budete mat veselo :sweat_smile: :slight_smile:
13. okt 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne muz sa tesi, lebo moze ist do cizu na bowling
13. okt 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam pojdete dnes poobede s Petkom von?
13. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v sobote je :wink:

teda vraj :grinning:
13. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ciz je blizsie :wink:
13. okt 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska sa prebrala, este som ju uspala vo velkej posteli, tak len dufam, ze sa neskydne
13. okt 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas poobede neexistuje :confounded: u nas je az podvecer :sweat_smile: lebo kym vstane, naje sa.. .. cca o 17:30 ideme von.. :unamused:
Pojdem asi do dracika.. zhaname lego :slight_smile: a zhanali sme aj detsky kocik pre babiky, ale to som dnes vyriesila :dizzy_face:

a vy?
13. okt 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v RS mas nas! :grinning:

spadla ti uz dakedy z postele? :sweat_smile:
13. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre koho si zhanala kocik? pre tie dievcatka od svagra?

Riska vstane okolo 16h, ratam o 16:30 sa vytrepeme von, chystam sa 1x s detskym kociarikom a pojdeme pockat ocka pred robotu o 17:30. Ak bude pekne, tak zostaneme este von.

My uz chodime len pred blok, dalej sa nedostaneme
13. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som ju takto nechala a zostala sediet, len zakricala to svoje "eee". To robi od malicka, ked sa zobudi, vobec neplace :sweat_smile:
spadla iba raz, lebo som robila na serveri surnu robotu :angry:
13. okt 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok