• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
zuzka super ja uz mam kafco za sebou,ale o chvilku za obedikom si spravim dalsiu :wink:

ty este vzdy robis venceky????? :wink: inac co na dnes planujes?
24. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Venčeky až do konca mesiaca :grinning: svätííí sa blííížia :grinning:
práve plánujem niečo vymyslieť na obed :sweat_smile: zatial neúspešne :grinning:
potom s malým von, potom budem volať mojemu ex :grinning: :grinning: :grinning: potom idem na didžinu alkoholické nápoje predávať :grinning:
24. okt 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženyyy... ja som si dnes kúpila voňavku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PUMU...!!! Len tak... :sweat_smile: a príde večer a bude ma mrzieť :confounded:
ale to len vám hovorím :wink: :slight_smile: pssst! :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru-veru svati sa blizia :grinning: ja nekupujem vela,bo vacsinou nasi rodicia kupuju. :grinning:

juj teraz bude vonkovanie super,svieti slniecko tak si to uzite :dizzy_face:

ale-ale mas to pestre :grinning: co za alk.napoje predavas? :grinning: a ta didzina je co? :sweat_smile: :confused:
24. okt 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no discotéééka :grinning:
a ja to v bare straším :grinning:
24. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ale na skok som ako vymleta :sweat_smile:
24. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi niečo robíííš? Alebo zo včerajšieho super zážitku? :slight_smile:
24. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
synkovi cikanie ušlo do postielky :confused: :confused: :confused: tak to sa nám už dááávno nestalo... Hádam aj štyri mesiace :confused:
ale docikal na wééécku :wink: :slight_smile:
24. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasrali ma tie štvornohé hovädá :angry: brízgajú na chudinu poštárku ani nevedia prečo...!!! Tak som ich obliala vodou... no... a je pekne tichúčko :grinning: :grinning: :grinning:
idem... synko hore... paaa
24. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :dizzy_face:

dufam, ze niektora sem nakuknete :wink: a pokecame :dizzy_face:
24. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili,
kukam tu :wink: ale mam robotu :frowning2:
24. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :unamused: chudatka psikovia :unamused: ... neviem preco, ale asi vsetci psi neznasaju postarov :fearful:
ako vonia puma? tu nepoznam.

ja mam teraz riadnu zasobu vonaviek tusim z avonu od mamy.
vyzera to tak, ze muz pojde na sluzobku este do vianoc, tesiiim sa... on mi vzdy donesie nejaku novinku z pariza a potom sa rehoceme na fann-ku, ked o pol roka neskor vyvesi reklamy na novu vonu :grinning:
sef sa ma snazil presvedcit, nech idem tiez ... tak ma kaaare :dizzy_face: ale neviem si predstavit byt niekolko dni bez malej :frowning2:

kuspi, ako bolo v arene? ja som v nej este nebola, odkedy ju postavili :unamused:
24. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pustila som si druhu polovicu ordinacie ako podmaz :sweat_smile:
24. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - tu som, aby si nemusela kecat sama :sweat_smile:

mne prisla vzorka Pumy, je to len taka navonana pohladnica :angry: .. ale moze byt.. mozno by mi mohol doniest Jezisko :grinning: Alebo este skor - Mikulas :wink: .. a este budem mat aj narodky.. ale pssst :grinning:

aj ja by som do Pariza isla :pensive: .. ale tiez si neviem predstavit, cestovat bez Petka :confounded:
24. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seka mi ordinaciu :angry:

ahoj lili, aspon ty si taka solidarna :slight_smile:
odkial ti prisla ta vzorka? aj ja chceeem
24. okt 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus toto http://www.puma-fragrances.com/sk/index.php a tam napravo je ORDER NOW :slight_smile:
24. okt 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefunguje mi to :confounded: musim pockat na muza, asi nemam vsetky somarinky nainstalovane na novom notebooku
24. okt 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, dosla ti oplatka na tortu? :confused:
24. okt 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom neviem.. :unamused:

cez vikend ste v Tornali? :slight_smile:

my ideme az v nedelu na tu oslavu, dnes som ich stretla v meste.. mala je na ATB :frowning2: a aj sa stihla z nich vysypat, tak bola samy flak :pensive: .. a starsi ma stale nejakeho HEMO.. a KOKA.. (neviem co za bacily) :stuck_out_tongue_closed_eyes: v nose a nevedia sa ich zbavit :confounded:
A to mu idu vyberat nosne mandle v BB a potom operovat na srdce v BA.. a ma len 4 roky :frowning2:
24. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dokvitla... toto moje sa dnes len mece ako pod prúdom a všetko hádže o zem... aj seba :sweat_smile:
von som bola len chvíľu... ani sedieť, ani behať... tak čo?!?!?!
24. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, to je smutne s vasim bratrancekom :frowning2:
24. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde sa v RS dajú kúpiť topky za dobrú cenu...??? Okrem číny... tam asi aj tak zakotvím :frowning2:
24. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - cauky :slight_smile: topanky ti neporadim, cela RS chodi na nakupy topanok do LC :confounded: pre koho ich chces?

nika - :frowning2:
ale ten maly je aj tak riadny divoch.. ked si predstavim, ze take besnenie ma caka?? :sweat_smile: .. ani maly Misko na neho nema :grinning:
24. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... no pre mňaaa :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tento vikend sme doma. Muz ide do roboty, ja by som chcela popratat byt a ak sa podari, tak aj doumyvat okna.

zuzka, co si dala Misiacikovi dive huby na obed? :fearful: :grinning: :frowning2:
skus riekerky oproti kostolu, alebo oproti otp banke
24. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - :grinning:

no neviem, ci pochodis.. ja som si tiez zhanala.. ale nekupila som nist :confounded: asi som narocna? alebo coooo?? :angry:

asi skor nie.. len si neviem vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ale aspon malemu som vybrat vedela :grinning:
24. okt 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - upratovat?? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ja som mala vcera cely byt tip top.. a dnes??? horsie ako po vybuchu :frowning2:

tak sa to vobec oplati? :sweat_smile: :confounded:
24. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zienky.. ja padam :unamused:

volal muz, vraj je na ceste domov :fearful:

.. tak aby ma nenasiel na konovi, este by ziarlil :grinning: .. tak idem kuk maleho.. a asi ho aj zobudim, spachtosa :wink:
24. okt 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, mne treba pozehlit (to snad stihnem teraz, ak muz zabavi malu) a potom take klasicke vikendovske upratovanie - kupelna, vysavanie a tak
roztahane hracky nepokladam za bordel :grinning:
24. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som trosku norme ...
len na kus som sem prisla
24. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok