Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
csilla76
24. okt 2008
zuzka super ja uz mam kafco za sebou,ale o chvilku za obedikom si spravim dalsiu 😉

ty este vzdy robis venceky????? 😉 inac co na dnes planujes?
zuzkafuny
24. okt 2008
Venčeky až do konca mesiaca 😃 svätííí sa blííížia 😃
práve plánujem niečo vymyslieť na obed :-N zatial neúspešne 😃
potom s malým von, potom budem volať mojemu ex 😃 😃 😃 potom idem na didžinu alkoholické nápoje predávať 😃
zuzkafuny
24. okt 2008
ženyyy... ja som si dnes kúpila voňavku x-) x-) x-)
PUMU...!!! Len tak... :-N a príde večer a bude ma mrzieť :-S
ale to len vám hovorím 😉 🙂 pssst! 😃 😃 😃
csilla76
24. okt 2008
veru-veru svati sa blizia 😃 ja nekupujem vela,bo vacsinou nasi rodicia kupuju. 😃

juj teraz bude vonkovanie super,svieti slniecko tak si to uzite x-)

ale-ale mas to pestre 😃 co za alk.napoje predavas? 😃 a ta didzina je co? :-N =-)
zuzkafuny
24. okt 2008
no discotéééka 😃
a ja to v bare straším 😃
kuspitka
24. okt 2008
som tu ale na skok som ako vymleta :-N
zuzkafuny
24. okt 2008
Kuspi niečo robíííš? Alebo zo včerajšieho super zážitku? 🙂
zuzkafuny
24. okt 2008
synkovi cikanie ušlo do postielky =-) =-) =-) tak to sa nám už dááávno nestalo... Hádam aj štyri mesiace =-)
ale docikal na wééécku 😉 🙂
zuzkafuny
24. okt 2008
a nasrali ma tie štvornohé hovädá ]-( brízgajú na chudinu poštárku ani nevedia prečo...!!! Tak som ich obliala vodou... no... a je pekne tichúčko 😃 😃 😃
idem... synko hore... paaa
liliandax
24. okt 2008
cafte x-)

dufam, ze niektora sem nakuknete 😉 a pokecame x-)
nika_ke
24. okt 2008
ahoj lili,
kukam tu 😉 ale mam robotu 😞
nika_ke
24. okt 2008
zuzka :-| chudatka psikovia :-| ... neviem preco, ale asi vsetci psi neznasaju postarov 😕
ako vonia puma? tu nepoznam.

ja mam teraz riadnu zasobu vonaviek tusim z avonu od mamy.
vyzera to tak, ze muz pojde na sluzobku este do vianoc, tesiiim sa... on mi vzdy donesie nejaku novinku z pariza a potom sa rehoceme na fann-ku, ked o pol roka neskor vyvesi reklamy na novu vonu 😃
sef sa ma snazil presvedcit, nech idem tiez ... tak ma kaaare x-) ale neviem si predstavit byt niekolko dni bez malej 😞

kuspi, ako bolo v arene? ja som v nej este nebola, odkedy ju postavili :-|
nika_ke
24. okt 2008
pustila som si druhu polovicu ordinacie ako podmaz :-N
liliandax
24. okt 2008
nika - tu som, aby si nemusela kecat sama :-N

mne prisla vzorka Pumy, je to len taka navonana pohladnica ]-( .. ale moze byt.. mozno by mi mohol doniest Jezisko 😃 Alebo este skor - Mikulas 😉 .. a este budem mat aj narodky.. ale pssst 😃

aj ja by som do Pariza isla |-| .. ale tiez si neviem predstavit, cestovat bez Petka :-S
nika_ke
24. okt 2008
seka mi ordinaciu ]-(

ahoj lili, aspon ty si taka solidarna 🙂
odkial ti prisla ta vzorka? aj ja chceeem
liliandax
24. okt 2008
skus toto http://www.puma-fragrances.com/sk/index.php a tam napravo je ORDER NOW 🙂
nika_ke
24. okt 2008
nefunguje mi to :-S musim pockat na muza, asi nemam vsetky somarinky nainstalovane na novom notebooku
nika_ke
24. okt 2008
lili, dosla ti oplatka na tortu? =-)
liliandax
24. okt 2008
tak potom neviem.. :-|

cez vikend ste v Tornali? 🙂

my ideme az v nedelu na tu oslavu, dnes som ich stretla v meste.. mala je na ATB 😞 a aj sa stihla z nich vysypat, tak bola samy flak |-| .. a starsi ma stale nejakeho HEMO.. a KOKA.. (neviem co za bacily) :-p v nose a nevedia sa ich zbavit :-S
A to mu idu vyberat nosne mandle v BB a potom operovat na srdce v BA.. a ma len 4 roky 😞
zuzkafuny
24. okt 2008
aj ja som dokvitla... toto moje sa dnes len mece ako pod prúdom a všetko hádže o zem... aj seba :-N
von som bola len chvíľu... ani sedieť, ani behať... tak čo?!?!?!
nika_ke
24. okt 2008
lili, to je smutne s vasim bratrancekom 😞
zuzkafuny
24. okt 2008
Kde sa v RS dajú kúpiť topky za dobrú cenu...??? Okrem číny... tam asi aj tak zakotvím 😞
liliandax
24. okt 2008
zuzi - cauky 🙂 topanky ti neporadim, cela RS chodi na nakupy topanok do LC :-S pre koho ich chces?

nika - 😞
ale ten maly je aj tak riadny divoch.. ked si predstavim, ze take besnenie ma caka?? :-N .. ani maly Misko na neho nema 😃
zuzkafuny
24. okt 2008
Lili... no pre mňaaa 😃 😃 😃
nika_ke
24. okt 2008
ano, tento vikend sme doma. Muz ide do roboty, ja by som chcela popratat byt a ak sa podari, tak aj doumyvat okna.

zuzka, co si dala Misiacikovi dive huby na obed? 😕 😃 😞
skus riekerky oproti kostolu, alebo oproti otp banke
liliandax
24. okt 2008
zuzi - 😃

no neviem, ci pochodis.. ja som si tiez zhanala.. ale nekupila som nist :-S asi som narocna? alebo coooo?? ]-(

asi skor nie.. len si neviem vybrat :-p .. ale aspon malemu som vybrat vedela 😃
liliandax
24. okt 2008
nika - upratovat?? ]-( :-p .. ja som mala vcera cely byt tip top.. a dnes??? horsie ako po vybuchu 😞

tak sa to vobec oplati? :-N :-S
liliandax
24. okt 2008
no zienky.. ja padam :-|

volal muz, vraj je na ceste domov 😕

.. tak aby ma nenasiel na konovi, este by ziarlil 😃 .. tak idem kuk maleho.. a asi ho aj zobudim, spachtosa 😉
nika_ke
24. okt 2008
lili, mne treba pozehlit (to snad stihnem teraz, ak muz zabavi malu) a potom take klasicke vikendovske upratovanie - kupelna, vysavanie a tak
roztahane hracky nepokladam za bordel 😃
kuspitka
24. okt 2008
no uz som trosku norme ...
len na kus som sem prisla