• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
poculi ste o tom mladom chalanovi z RS, co skocil z 11 posch.? :frowning2:
24. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka, co chystas na vikend? opat nejake drevorubacske prace? :grinning:

lili, nepocula, ale je to smutne :pensive: poznala si ho?
24. okt 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak co, tesite sa na wekend? Sice idem zajtra do skoly, ale co ma strasne tesi je zmena casu. Lebo ja straaaasne lubim spinkat :slight_smile: Kuspi tak ako? Budu Vase dvojicky chodit na husle? :grinning: :grinning: :wink: Lili dnes bola sranda s malym Perkom, sa mi paci ako sa uz osmeluje, este nejake 3 -4 mesiace a povie mi aj basnicku :grinning: :grinning: Nika aj teraz pracujes? Vies, ze ci Ta nezabavame :wink:
24. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Lili sorry, Petko :zipper_mouth: :wink:
24. okt 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer kocky :slight_smile:

ta uz kapustu mame natlacenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj kralovnu som kukla a spravach len o financ.krize debatili.....

co mate nove? :slight_smile:
24. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka - budeme povinne chodit k tebe, Petko sa osmeli uplne a na teba sa "cosi" nalepi :wink: .. inak, divocina pokracuje teraz doma, len s tym rozdielom, ze divochov mam teraz dvoch :grinning:

my ideme zajtra na zabijacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nika - neviem, o koho ide :confounded: teda aspon zatial.. ale vekovo je skoro ako ja :fearful: :frowning2:
24. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla Ty si ale sikulka :slight_smile: Prave rozmyslam ze zatra uvarim kapustnicu, len neviem co k nej? Co budes zajtra varit?
24. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, dnes sa uz skoro aj nalepil :grinning: :grinning: :grinning: To by teda aj mna zaujimalo kto to bol. Je to strasne , ved kolko ludi by chcelo zit a nemaju sancu a ti co mozu, si sami zoberu zivot. Aj ked depka je svina, no ale aj tak, ved su moznosti ako sa z toho dostat :unamused:
24. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka - skor polepil :slight_smile: sme prisli domov a cely bol ako z cukru :grinning:

depka je fakt svina.. ale taky koniec?? :cry:
24. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka asi budu kuracie rezne a nieco kapustove bo sa zvysila hlavkova kapusta tak este vymyslim :wink:

normalne nestiham,skypujem s babami.... :grinning:
24. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla - neskypuj :angry: :slight_smile: ale konikuj :grinning:

ten moj chlap ide na pivo :unamused:

mozem tu trcat :grinning:
24. okt 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz sama doma :frowning2: muz isiel na hockey a pride len okolo 1:30 :rolling_eyes:
24. okt 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj neviem kedy dojde :confounded: na pivo siel s cerstvo rozvedenym kamosom, tak ten sa velmi nema kam ponahlat :unamused:

maly uz spi :slight_smile:

a ja googlujem :confounded:

kam siel tvoj na hokej? :confused:
24. okt 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
uz aj ja som tuuu :slight_smile: a asi jedina mam chlapa doma, kresli bungalov :slight_smile:

lili, myslela som si, ze vy ste spokojni s novym bytom. Domcek planujete realne, ci len hypoteticky?

csilla, ta obdivujem, aka si sikovna gazdina :dizzy_face:

ja este netusim, co budem cez vikend varit :fearful:
poradte, co sa da spravit z bravcoveho stehna? :confused: to som kupila, len neviem, co s nim :grinning:
24. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak, vychutnaj si pridanu hodinu spanku v nedelu :sunglasses:
niekto by mohol aj Riske vysvetlit, ze sa posuva cas a ma spinkat dlhsie :slight_smile:

kralovnu som si kukla v tv a keby som mohla, tak si ju pozriem aj na zivo. Zatial som videla iba belgicku kralovnu v KE, tak by sa mi zisla dalsia do zbierky :grinning:

... kriza je sv.na ... uz aj renault a peugeot :frowning2:
24. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, chodis s Petkom robit kulturny program do inkinej prace? :grinning:
24. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, hravaju v LC, lebo v RS im dali horsie podmienky. Nika hypoteky su zase len na 70% z hodnoty nehnutelnosti, vraciame sa dozadu, ktovie ci sa to zmeni zase naspat na 100%. No ale dom je dom, ja si neviem predstavit, ze by som byvala v panelaku. Bravcove ja nejem, ale varim a zo stehna vacsinou segedin, alebo dusene pasiky s kukuricou-konzervova je lepsia ako mrazena, pasiky sunky, sojova omacka a zahustena smotanou. To robim ale castejsie s kuracinky, tu ja mozem kazdy den!
24. okt 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili chodi, musim ju pochvalit :slight_smile: :wink: Aspon sa zasmejeme, vsak :wink: Nika mas pravdu a pomaly uz aj elektrotechnika je v kely. Ale aspon ze schvalili tych 100% ochrany vkladu, ludia sa nebudu tak bat. Mna sa to netika, ja mam na ucte akurat tak vycerpany debet :grinning: Kralovnu ja zase az tak nemusim, Dianu som mala ovela radsej. Ale s tym darcekom ma dojala, fotografia - to uz aky narcis je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak, diki za tip na recept, skusim nieco pokombinovat s pasikmi :slight_smile:
100% hypoteky boli super, skoda, ze skoncili :frowning2:
ty byvas cely zivot v dome?
ja som panelakove dieta a kludne by som si kupila byt v centre KE na vrchnom poschodi (aby mi susedia nedupotali po hlave), ale moj muz mudruje :angry:
24. okt 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkak, poslanci si schvalili tych 100% akurat tak pre seba :confounded: ved kde by si dali vsetky prachy, do pancuch? to by vykupili vsetky obchody na SR :grinning:
diana mi tiez bola velmi sympaticka.
Kralovna podarovala nasim svoju fotku? :confused: to mi nejak uslo
24. okt 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som pracovat ... ale nemam chut ... piatkove tyzdenne spravy neznasam :angry:
24. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja byvam v dome cely zivot a moj muz je panelakove dieta. Kupili sme si starsi domcek, moj muz je straaaaasne sikovny a skoro vsetko v nom urobil sam - aj stale robi :sunglasses: A on by sa uz do panelaku nevratil. Ale niekedy je vyhoda aj ten panelak, nemusis do neho tolko vrazat ako do domu. A Tvoj muz je odkial? Tiez z Kosic?
no zienky.. aku debatu ste tu rozbehli!! a ja trdlo hladam ozdoby na torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. zatial som nic nenasla :frowning2:

nika - s byvanim sme spokojni :dizzy_face: .. len obcas padne slovo "vlastny dom" aj u nas.. ak by sme mali pozemok, mozno uz aj staviame :sweat_smile: .. aaaaaaaaaaleeeeeeeeeeee... to tak skoro nebude, skor si myslim, ze kupime nejaku chatku so zahradou, aby sme mali kam vypadnut :dizzy_face:

inka - kedze chodime do institucie, kde je kooooopec peniazkov, tak by ste nam za ten kulturny program mali platit :grinning: a mozno si nasetrime aj na novy dom :grinning: :grinning:
aj my s muzom sme vyrastali v dome, je to riadna zmena.. ale vravi sa, ze ten co vyrastal v dome, tuzi ist do bytu a naopak :dizzy_face:

tak u nas to plati.. hlavna vec, ze sme vo svojom :slight_smile:

len tu princeznu nechvalte, este budem namyslena :zipper_mouth: :grinning: .. aspon nieco mam s nou spolocne :dizzy_face:
24. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili, ja ze to robis pre mna, a Ty pre peniaze :angry: :grinning: :grinning: Kasu nemam , tak iba ak Ti z pokladnicky s tringeltami nejake drobne vyberiem. :wink: A ta chatka je dobry napad. NIka tak si daj dnes pauzu. No to jasne ze to urobili pre seba a zralokov, ale aspon zabranili odlivu penazi z nasich bank do zahranicia, tam , kde 100% ochranu maju. Dnes bolo v spravach, ze kralovna si velky problem s darcekom nerobila. Darovala prezidentovi fotografiu seba a manzela a jeho zene sperkovnicku, no ale taku, ze sa jej tam mozno 2 pary nausnic zmestia.
24. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka, pozri ked na to mas, tak co by sme nechvalili :grinning: Aj meno je nieco :wink:
24. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka - ooooh.. dakujem! :slight_smile: .. ale tusim bol aj Peter Velky, nie? :sweat_smile: :grinning: .. tak to vyzera, ze my sme akasi "kralovska rodinka" :zipper_mouth: :grinning:

.. inak, Petko zvykne vraviet "peniazky daaaaaaj", ked vidi ako sa hrabem v penazenke :slight_smile: tak ked prideme do banky, poviem mu, ze tu je veeeeeela peniazkov a on ti zaveli "daaaaaaaaaaaaaaaaaaj peniazky!!!" - to len bude jedinecny prepad :grinning:
24. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude ako z Cenkovej deti, pjosim si kojunku... Ale to bola turbo smutna kniha. Vies co rychlo sa porez, ze aka bude krv kvapkat :grinning:
24. okt 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka :frowning2: ja si tu knizku uz nepamatam.. len matne

porezat sa?? co si!!! mne je z krvi na bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nika - pracujes? :angry: :slight_smile:
24. okt 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujem, aspon jednu vec mam hotovu, sa vytesujem sama zo seba :sweat_smile: ... len ten schedule mi stale chyba, musim hrabat v pamati, co som vsetko robila :unamused:

lili, jasne,ze mas krasne meno :sweat_smile:

a aby som tu pri vas nezanikla, tak muzova pra-pra...babka byva v tom osvetlenom domceku pod soroskou :grinning:
24. okt 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok