Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
12. nov 2008

halóóó... ste sa mi prepadli...???
Ozaj... dnes mi prišla eurokalkulačka 🙂 ešte som nestihla vyskúšať.

csilla76
12. nov 2008

uff...tak uz som navarila na zajtra....a popratala kuchynu.......konecne oddychujem.........

dala som si s muzikom 3v 1 kavu bo cely den som nemala cas vypit kafe a bolela ma tekvica 😀

este som aj kurila bo svokra je prec a muz tiez dosiel z prace o 18:30 tak som aj kuricka bola.... 😀 😝

idem si vas docitat 🙂

liliandax
12. nov 2008

vitaj csilla 🙂 no mala si toho teda dost

zuzi - ja som na 1 oko stale tu, druhym kukam na maleho na koberci 🙂 aj nam prisla ta kalkulacka, neviem naco mi to bude 😖 Ale petkovi sa paci 😀

zuzkafuny
12. nov 2008

Mišiakovi tiež... 😀
My dnes máme na večeru... čo kto nájde...!!! 😀
Ja som zatial nehľadala... Zuzka našla rožky a Ivo ešte lasagne zo včera 😉 🙂 😀

csilla76
12. nov 2008

nika jupiiiiiiiiiiiii ze Riska zaspala,prajem ti aby sa to uz tak bolo pravidelne 😉

kuspitka kde si bola tak dlho?ja ze si uz po laparke a citam ze nie...a co zuby das si ich urobit? 😉

lili,zuzi vy uz mate eurokalkulacku?aj ja chcem.. 😀

lili Petko ma strasne vela hraciek ako vidim....sa ma s cim hrat 🙂 ááá,nechutila mu vajickova polievka?moj muz zboznuje vsetko co je vajickove 🙂 nestacia sliepky znasat 😀

zuzi tak ako vybaveny orange?Miskovi sa tiez paci pc ako vidim...je na to expertik... 🙂

rimava tak ako podarilo sa to vybavit??? 😉

ostatne zienky inka,kamajka,monkula kdeze ste?chybate nam... 🙂

zuzkafuny
12. nov 2008

fu! Csilla! Nezabudla si na nikoho...??? 😀 😀 😀
Orange nevybavený... 😠

csilla76
12. nov 2008

😀 neviem zuzka zabudla resp.vynechala som niekoho?

no ked vynechala,ale nie naschval 😅

liliandax
12. nov 2008

no csilla - dobry obsah 😉

aky si mala ty den?

csilla76
12. nov 2008

lili celkom dobry...taky pracovny.... 🙂

rano bola riadna kosa...1 stupen....musim vytiahnut teplejsi kabatik 😀

chodite vonku na prechadzky s Petkom alebo do pieskoviska? 😉

liliandax
12. nov 2008

veru, aj tu bola riadna kosa.. 😝 Ale ked sme sli my von, uz bolo lepsie.. chodievame sa prejst do mesta, na piesok uz nie 😉 To si sla skoro rano do roboty? 😕

A ja teplejsi kabat nemam ☹ S muzikom mame v plane ist na big nakup do lucenca, len ci z toho daco bude?! 😠 .. mozno skor zamrzneme ako nieco kupime 😅

jaaaaaaaj.. dnes som porusila svoje pravidlo 😒 ze ziaden cinak! .. lenze inak sa nedalo a len tam som zohnala petkovi zateplene nohavice.. za 99,- Sk!!! to je fakt sila 🙄

csilla76
12. nov 2008

tak to mate fajn lili take prechadzky mestom 😉 🙂

aj ja som si nedavno kupila taky teplejsi kabat obojstranny tak uz mam... 😉

tak dobre nakupte 😉 a co pacia sa ti tie zateplee gate?ta cina je proste vsade..tej sa tak lahko vyhnut ani neda 😀

nika_ke
12. nov 2008

lili, no uz aj sem sa s adresou cinana 😕 😉 zajtra som tam jak na koni za tu cenu 😀 Riska ma jedny este od minulej zimy, ale su jej uzke v pase a dlhe jak tyzden pred vyplatou, tak sa jej zidu nove 😅

zajtra asi skocim k dokine na ockovanie, snad sa Riske zlepsilo hrdielko a zbehla by som aj na nakupy, snad nejake nohavky este budu mat. Najlepsie su tmavomodre, to je super farba na toto spinave obdobie 😅

nika_ke
12. nov 2008

aj som chcela na nieco reagovat, co som si letmo precitala, ale zabudla som 😀

zuzka, moj muz ma tiez hlavu deravu, pije ginko caj, o malilinko sa mu to zlepsilo, ale nic vyrazne 😒 mas dve deti, dvoch psov a ty sa cudujes, ze si roztrzita? aj ja som, to uz ide s vekom 😉

liliandax
12. nov 2008

veru.. cina je vsade 😒 este aj Petkova slovenska knizka bola vytlacena v cine! 😲 ☹

no dufam, ze sa nam podari nakupit daco.. moj muz je antivymetac obchodov 😖 asi ako kazdy chlap 😉

nika_ke
12. nov 2008

esteze ja to mam do roboty na skok a dnes som sla v jesennej bunde, vzdy bezim jak strela, lebo nestiham, takze mi kosa nie je 😀
ale mam jeden novy dobry kozak z KARA-y a v tom mi je na moje velke pocudovanie dost teplo 😨 😅

zuzka, perfektne je to posledne tricko s dinom, perfektna cena. Nohavice su tiez suprove, hlavne podsivka, ktora dobre vyzera, aj ked su gate podhnute. Mala by som ist k tebe na kurz nakupovania na MMB 🙂

nika_ke
12. nov 2008

lili a naco chces trepat muza do obchodu, ked tebe treba kabat? 😕 ved zober mamu, platobnu kartu a chod 😅

liliandax
12. nov 2008

nika - teda dobry trening! 🙂

Riska uz spi?

liliandax
12. nov 2008

mamu??? jeziiiiiiiiiiiiiiis... to by dopadlo!!! 😝 preto muza, lebo kabat potrebuje aj on.. a nie len to, ved vyzera obcas ako houmlesak 😠 😀

nika_ke
12. nov 2008

Riska spinka, muz ju mal preniest do postielky, ale niekde sa cestou zabudol, tipujem ze sa hra hru na mobile 😀

lili, prosiiiiim ta, kde si kupila tie lacne zateplene gate?

csilla76
12. nov 2008

veru-veru tych nasich chlapov nechajme doma..neoplati sa ich brat na nakupy..lebo vkuse hundru.. 😅

nika_ke
12. nov 2008

ty nerada nakupujes s mamou?
ja jedine s nou 🙂 , lebo sama si nic nekupim, pretoze mi je luto minut peniaze no a nakupovanie s muzom a Riskou je vsetko ine, len nie o nakupovani oblecenia pre mna 😒
aj moj muz potrebuje nejaku zimnu bundu, aj nohavice mu treba, lebo jedny rifle rozparal v dielni 😠 ale nie je decko, moze si ist kupit 😀

nika_ke
12. nov 2008

jeeej, csilla, ty si este tu? ja ze uz vegetis s muzikom pred telkou 😉

liliandax
12. nov 2008

nika - v bille, v tom cinskom.. maju tam aj take na traky + bunda za 350,- (alebo 250,-??? 😅 ) ale to my nepotrebujeme.. ale babske som nekukala ☹
kupila som v hnedej farbe

idem ulozit Petka, hned som s5

nika_ke
12. nov 2008

csilla, ako bez svokry?

moj muz dnes volal tej svojej, ani nahodou nepride strazit Risku, kym som v praci 😠
som sa pevne rozhodla,ze jej nic na vianoce kupovat nebudem a basta. Ked muz chce, nech jej kupi, ale ja ani za svet 😝

mam obrovsku radost, lebo sa mi podarilo najst na nete hrnceky, z ktorych Riska pije, uz som sa bala, ze sa nevyrabaju. ma ich uz okusane a ine nechce 😒 Len ta cena ma este odradza od zaslania objednavky...

csilla76
12. nov 2008

ja potrebujem teple topky na zimu..nejake pohodlne ale netusim kedy pojdem na nakupy...kedy stihnem 😀

no este tu brusim kade-tade..pisem aj do mojej temy co mam otvorenu....ale uz som sa na dnes rozlucila bo isiel kazdy mimo netu 😉

csilla76
12. nov 2008

no nika super otazka 😀 ako inac fajn...nebucha nikto pod nami 😀

kolko stoja take hrnceky aby som bola v obraze?

nika_ke
12. nov 2008

csilla, aj mne tereba cizmy, lebo mam len take prastare a odisiel mi na nich zips este minulu zimu.
My s mamou asi skocime pozriet Reikerky v RS v sobotu, ked tam uz budeme.

jooj, este ma napadlo k znackovemu obleceniu. Co som kupovala Riske v HM v budapesti teplakovu supravu hello kitty, tak sa jej zacala parat pod pazuchou 😠 takze neviem aky je rozdiel oproti beznym cinskym veciam 😖

nika_ke
12. nov 2008

bezne okolo 100Sk, asi tolko som dala za uplne novy, ktory nechce 😒
tie jej oblubene 3ks stoja 250Sk

ani pod nami nikto nebucha 😀

nika_ke
12. nov 2008

idem si trochu vylozit nohy, muz ma vyhnal od stolika, snazi sa rozbehat stary komp a nejako mu to nejde 😕

nika_ke
12. nov 2008

lili vdaka, skocim do billy, len tam maju take uzulinke ulicky, to budem musiet ist bez kocika 😒
Riska ma aj teraz tmavohnede zateplene gate. Vsak kuknem a snad nieco vyberiem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre