• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
som spat,ostal tu este niekto? :confused:
12. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nikto :grinning:
12. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika :angry:

si rob srandu :grinning:
12. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak som oddychnuta a konecne mam dobru naladu :sunglasses:

prave som si citala temu, ako baba na materskej s rocnym dietatom nic nestiha a pritom ma na starosti iba seba a malu :frowning2: si zrazu pripadam ako genius :dizzy_face:
12. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam celkom fajn naladu, to bude zas z cokolady :grinning:

no nieco na tom bude.. ze si genius.. fakt klobuk dole :wink: .. ja by som tak fungovat nedokazala :sweat_smile:
12. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj takto navecer supis nalada to je fajn :grinning:
12. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - co je to za poharik pre risku? :confused:
12. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, som vystresovany genius, nic moc kombinacia :unamused: :frowning2:

csilla, dnes nepecies? :confused: :sweat_smile:
12. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika piect? :confused: takto cez tyzden nezvyknem len na vikendy,ked pridem domov o 16hod.sa mi uz nechce staci navarit a popratat kuchynu a hned je 19hod :sweat_smile:
ale na vikend asi urobim kremes,mam listkove cesto v mrazaku...tak urobim... :wink:
12. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, aky princeznovsky :dizzy_face: to je taky nekvapkajuci?

:unamused: Petko z takeho nechcel pit, len mi stale stoji v skrini.. :rolling_eyes:
12. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tak to je cena..za ten poharik..teda.... :angry:
12. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla - aj ty si genius.. taky kuchynsky :dizzy_face:
12. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tam su 3 hrnceky, nie? :confused:
12. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojééé,dakujem lili :dizzy_face:
12. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zac :dizzy_face: ved je to pravda :wink:
12. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, ty vies robit kremes? :confused: aj ja mam v mrazaku listkove, urobis aj nam, ked ti donesiem? :grinning:

ja planujem zajtra robit opat nieco jablkove alebo spravim orechove rozky. Lenze to by som mala asi uz teraz vybrat listkove cesto? ci staci az rano?
csilla, kulinarska geniuska rad :wink:

lili, a mas taky isty? ja si myslim, ze z neho Riska pije len preto, ze ma velmi makky naustok, ved preto ho aj dokusala. Vacsina hrncekov ma dost tvrde naustky. A kvapka z neho riadne, ma jeden vyhradeny naustok na mlieko, do ktoreho sme prepichli vacsie dierky, aby jej rychlejsie tieklo :sweat_smile:
12. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - nie, my mame od MAM, taky iny.. :sweat_smile: ale je to jedno, petko pije z jupik flasky :dizzy_face: ta sa mu paci najviac
12. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano viem nika...rada vam spravim.....

vacsinou zvyknem taky ze dole aj hore listkove cesto a medzitym krem...ale ked su narodky alebo slavnostne chvile tak aj kremes so slahackou....

ja vyberam z mrazaku vzdy vecer aby sa do rana rozmrazilo

inac tie detske hrnceky su prakticke,ale uz nevedia co maju pytat za ne...
12. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny!!! musim off.. dosiel muz :astonished:

nejako skoro :angry: :grinning:

zatial pa :wink:
12. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som minule kupila nehorazne drahu lucku 0,5 l neperlivu s naustkom a tiez lezi odlozena v skrini vedla noveho poharika :confounded:
najnovsie chce Riska pit priamo z pohara, ale velmi jej to nejde.
12. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez lucim na dnes,este idem sprchnut a umyt si haro :wink:

pekny vecer a dobru nocku zelám :pensive: :pensive:
12. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, co ta chcel muz prekvapit? :fearful: :wink:

csilla, ty teda mas co robit, kym si umyjes dlhokanske vlasy :slight_smile:

dobru noc :pensive:
12. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :wink:
Ja som dnes bola venčekovať s Mišiakom...!!! :angry: Nikdy viac...!!! To čo on dorábal bolo neskutočné :cry: ešte aj predavačka si sadla bezmocne a kukala a kukala a kukala a ja som dobre nerevala... Tak som niečo urobila, potom hodinu riadila a potom som sa zúfalá a zničená a unavená pobrala s Mišom napešo domov :sweat_smile: Ale stretla som mamu a pomohla mi s ním až domov :confounded: :grinning:
Teraz už zarezáva :wink: :slight_smile: čerťo môj :wink: :slight_smile:
Včera nám roztrhlo v kúpelke hadicu od teplej vody :grinning: tak o 22hod. som ešte sušila podlahu a dnes som poriadila :confused:
Neviem čo malému navariť... hm... idem si ponamáhať bunky :grinning:
Csilla... ty sa taká zbehlá v kuchyni... Dajú sa upiecť rožky...??? až máš nejaký jednoduchý recept :sweat_smile: tak hoď do mňa... :slight_smile:
13. nov 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:
zuzka :frowning2: Misko mal asi blby den :unamused: ti nezavidim a uplne ta chapem... ale zajtra bude lepsie :wink:
To si chces urobit cesto a tak upiect rozky? ako v pekarni? :confused: tak to by ma v zivote nenapadlo :sweat_smile: netreba na to specialnu ruru? :confused:

ja som doma vyhlasila strajk a nevarim. Muz objednal pizzu, bola ako podrazka, stale po case zabudnem, aku tu robia hnusnu pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: esteze ma Riska v zasobe kupovane masko vo flasi :slight_smile:
13. nov 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ja som teraz skoncila v kuchyni,ako obvykle takto na vecer :grinning:

som robila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami a vyprazané ryby so zemakmy.som myslela ze vcera co som urobila francuzske zemiaky ze bude na 2 dni..no ale som sa mylila...muzovi tak chutilo ako nikdy....takze dnes som musela znova varit nieco......... :grinning: ked o chvilku pride z prace tak bude jest ostosest :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano daju sa upiect zuzi rozky ale to myslis take z kysnuteho cesta alebo take nieco ze naplnis rozky niecim a vyprazis...???ja zvyknem robit z kysnuteho cesta slivkove rozky alebo aj slane-syrove...a tiez aj take rozky z obchodu ..vydlabem prostriedok a naplnim tvarohovym kremom a potom vyprazim..je to fajne ale zriedka to robievam.....

dnes je tu nejak tisko :wink:
13. nov 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla,
ty chystas muzovi teply obed aj teplu veceru? :confused: ty si ho teda inac hyckas :wink:

ja som stihla akurat tak pozehlit, umyt riady, navarit zemiakovu polievku a to musi byt muzovi na obed dost :grinning: ak sa podari, tak zajtra spravim stroganov, ale to je otazne, ci stihnem :fearful:
13. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nika...to som robila na zajtra akoze na obedik...ale on to nevydrzi a zjedol ztoho aj vecer...

no co uz narobim...ked je taky hlados :slight_smile: len co vzdy vymisliet varit..to teda neviem...musim rozmyslat co take...

Riska uz spinka?boli ste na ockovani?ako to zvladla Riska?aj nakup ste stihli?
13. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, ano boli sme sa ockovat, aj ked Riska ma stale zapalene hrdielko, ale dokina skonstatovala,ze je to stale take iste a isto je to zo zubov, lebo inac jej nastastie nic nie je. Takze ju sestricka pichla a najblizsia navsteva az o rok, huraaa :sweat_smile: Riska si samozrejme svoje odrevala, bola podarena, ako si sama chcela obliekat vetrovku, aby z ordinacie co najrychlejsie vypadla :grinning:
aj u cinana sme boli, kupila som cervene zateplene gate, co sa hodia k Riskinej zimnej bunde. Ale boli o 50Sk drahsie. Take lacne, co kupila Lili boli len pre velke deti :unamused:
13. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak to je ok ked uz je po ockovani..tak to ti verim ze chcela stade co najrychlejsie vypadnut... :sweat_smile: bodaj by nie ked ju pichli :sweat_smile:
fiha..tak bude ako cervena karkulka a isto sa to hodi k jej vetrovke :wink: no a tie gate este aj tak v dobrej cene boli aj ked o nieco drahsie...
este idem natukat jeden mail...a potom hodim sprchu a idem spinkat...muzik uz zahlasil vecierku..vraj nech sa ponahlam....no teda.... :grinning:
este som chcela ze lili tu dnes nebola ako to?????? :confused:
tak dobru nocku zelám :pensive:
13. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok