Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

csilla76
14. nov 2008

Ahojte 🙂

ta co to dnes tu nikto nebol? 😕

idem zasiat cesnak...potom vecer sa mozno niekto ukaze 🙂

liliandax
14. nov 2008

cafte zienky, tak tu ma mate 😉

som vam chybala, ze? 😀

jaaaaaaaaj.. vcera sme boli s muzom v LC na nakupy.. kupili sme takmer NIC, ale co uz.. 5 hodin zabitych 😒 .. ale aspon sme mali vylet 😀
A vecer sa mi uz strasne nechcelo sadat za PC, nohy a chrbat ma boleli ako svinu 😠

a som nasrata! dostala som kramy 🙄 a to sme chceli ist s family na nejaky predlzeny vikendik.. sme sa chceli trochu rozmaznat.. a ja dostanem mrchu.. no chapete to??? 😝 😀

asi od noveho roka sa pridam k snazilkam 😅 😉 .. kedze mi moje dni lezu max. na nervy! 😖

nika_ke
14. nov 2008

ahojte,
od siestej rana som si konecne sadla s kavou a delisou 🙂

csilla, to by si nebola ty, ze by si nieco nerobila 😉 Ako sa sadi cesnak? aj ja by som si, tak daj navod, prosim Ta. Zasadis celu hlavicku a vyrastu ti dve, alebo ako to funguje? 😕 ja som v tomto analfabet

lili, veruze si chybala, ale myslela som si, ze ste niekde s muzikom, len som to tipovala na vylet na traktore 😅 a co, bundy ste nekupili? 😨
muz ti konecne schvalil snazikovanie? drzim prsty 😉
priroda to s kramami ozaj nedomyslela 😝 ked som bola tehu, tak som ich nemala 14 mesiacov (ak neratam sestonedelie), to bola taka pohoda 🙂

dnes mi volal sef, ci ozaj ideme zajtra na ples, a Riska mi popri tom vysypala vsetky drobne z penazenky na chodnik 😖 😀

aj strajkovat som prestala, jeden den zabral na toho mojho hundrosa 😅 vcera zobral Risku do obchodu peso po tme, mala zazitok ... dnes som po robote stihla este aj stroganov uvarit, Riska zaspala dost skoro, takze mam popratane a uz len cakam na nasich 😎

rozmyslam, ze by sme v nedelu sli na nejaky vylet do okolia. Nemate niekto tip? Ak ma nic nenapadne, tak skoncime asi v agteleku na hombalkach 😉

liliandax
14. nov 2008

ahoj nika 🙂

na obed mas delisu? 😉 ja som mala kavu s kakaovymi rezmi - milujem ich 😀 a druhy obed bude, ked petko vstane

bundy sme kupili a hned 2! a obidve pre mna 😀 Muz dovtedy vymyslal, az nekupil nic 😖 ach jaaaaaj...
a snazilkovanie schvalil.. s tym, ze musime vela trenovat 🤐 😀 .. ale ako nas poznam, dlhy trening to teda nebude 😅

teda v com ides na ples? nejako mam sklerozu (opat) a nepamatam sa 😒 ze co si spominala..

a co je "agteleku na hombalkach?" ... ja som z toho tak mimo.. fnuk

a tiez neviem, ako sa sadi cesnak.. ale zjem ho celkom rada, ale radsej cibulu 😀 .. v tom je maly po mne 😅

csilla76
14. nov 2008

no uz sa to tu hybe jupiiiiiiiii 🙂

lili ach tak ste moc nenakupili?ale asi nieco predsa no nie?ked ste vazili taku cestu....a kde v akych obchodikoch ste boli? 🙂
nika uz mam posadeny ten cesnak,trosku som upravila zeminu v zahrade a vedla seba som davala po strucikoch asi tak na vzdialenost 10cm od seba.1x sadim,tak uvidim co z toho 😅 zatial som kupovala vzdy,ale teraz som dostala semiacka od susedy ta reku ich posadim....a mozno dam aj do crepnika...ci to tam vyjde netusim... 😅
juj..ale si dnes rychla nika 🙂 ten stroganov sa ako robi? 😉

aky vyletik myslis nika?inac jaskyna domica je vraj super,chceme tam aj mi ist sa kuknut..teraz boli z dediny a velmi sa im pacilo aj filmik som videla o tom...je to tam krasne a z druhej strany Aggtelek tiez....

alebo este aj termalne jaskynovske kupko v Miskoltapolca-je super mi sme tam uz boli viackrat a len doporucit to mozem...nie je to lacne ale stoji to za to!!! 😵 a maju aj vyhradenu cast pre malinke deti,aj pre novorodeniatka tam usporiadavaju plavanie...-keby ze sa v pondelok niekam chystate alebo v nedelu.. 😉

a vasi kedy pridu?az vecer?juj ked sa Riska zobudi uz tam bude mat babku s dedkom sa bude vytesovat 😵

csilla76
14. nov 2008

no dam si aj ja kafe... 😉

liliandax
14. nov 2008

csilla - pobehali sme cely LC a nakoniec si muz kupil take sluzno - bezne nohavice 🙂 Kedze on nema rad obleky a veci s tym suvisiace, kupujeme skor taky sportovejsi styl + k tomu sako a ides.. a teraz sa vraj chysta dalsie mecheche (ale na to uz idem aj ja, aj keby som mala byt vterka 😀 ) tak potrebuje na seba veci.
Ja som si nakoniec kupila bundy v Nju jorkeri (zuzi to mam od teba 😀 ) a hotovo! mam pokoj, aspon chvilu.. este zohnat boty a som happy clovek 😀

o tom kupku v Miskoltapolci som uz pocula, neboli sme a teraz ani nepojdeme.. ved teraz ja nemozem... fakt ma porazi, kazdu chvilu chodim na zachod 😖

ako tak citam, asi mate velku zahradu, to mate nejako so svokrou podelene? 😕 🙂

csilla76
14. nov 2008

to ani moj muz nemusi oblek,len zriedka...tiez radsej ten sportovejsi styl.... 😉

no aspon ze bundy si kupila,este zozenies aj topky a bude.topky aj ja musim na zimu nejake 😉

tak uz mam kafco....svokra dosla domov,tak som jej bola odniest postu a eurokalkulacku a chlieb... 😉

mame velku zahradu asi tak pol hektarovu,a je rozdelena na 2 casti-kazdy sadi co chce takze mame vtom poriadky 😀

liliandax
14. nov 2008

csilla - vidim, ze u vas je praca pekne podelena 😉

zienky.. mna tak napadlo.. aky budete mat na vianoce stromcek? aj co sa farieb tyka? 😕 Lebo my sme doteraz nemali samostatne vianoce, takze musim vsetko zhanat 🙂 tak sup sup sem s nejakymi super infami a napadmi 😵

csilla76
14. nov 2008

veru tak podelene lili...aj ovocne stromy mame-ale tie nie su podelene,zavaracky robievame spolocne,hoci svokra pre seba uz moc nie bo ma cukrovku tak nesmie 😉

no ved vianoce sa blizia,ja tiez este neviem akej farby bude nas stromcek,mame umely takze ho oprasim a este dovtedy uvidim aky bude.take ozajstne by to bolo keby sme mali uz babo,takto je to ine a naujma tie nase teraz sa budu tocit o inom....ale samozrejme darceky a priprava ,vyzdoba bytu,balkonu bude-ked postiham.

aj navsteva isto bude,mi sme tak zvyknuty ze so susedmi chodime k sebe vinsovat a pozyvame sa na obed alebo veceru...oni maju 3 deti ale tie su uz samostatne takze s nimi nechodia(18,13,12rocny)takze vsetko ukaze cas ze ako bude 🙂 inac stymito susedmi chodime aj na dovolenky toto leto sme boli 5 dni v Mezőkövesde a tiez tento rok na velku noc sme si zaplatili welnes v Dudinciach na 4 dni-predlzeny vikend.no bolo fajne 🙂

liliandax
14. nov 2008

ahojte, je tu niekto? 😕

🙂

liliandax
14. nov 2008

no vidim, ze asi nie.. tak dobru noc! 😔

csilla76
15. nov 2008

Ahojte pekny vikend 😵

zuzkafuny
15. nov 2008

čauky čauky...!!! 😉 🙂

liliandax
15. nov 2008

cafte, pekny vikend vsetkym a nike dobru zabavu prajem 😵

zuzkafuny
15. nov 2008

veru Nika... ja som skoro na teba zabudla... no... nič nové pri mne 😀
uži si zábavu...!!! 😉 🙂
Lili 🙂

csilla76
15. nov 2008

prijemne sa bavte nika 🙂

co robkate zienky? 🙂

nika_ke
15. nov 2008

ahojte kocky,
dakujeeeem 🙂
vlasy mam vyfukane kadernickou, saty nachystane, uz len aby bambula zaspala co najskor 😵

my sme dnes dokopy nic nerobili, v RS sa mama prechadzala s malou a kupila jej cizmy, to sa sli zohriat do obuvi 😀 poobede bola zase babka kocikovat, lebo Riske sa nechcelo spinkat v postielke 😖 a potom sme ju nemohli zobudit 😒
... teraz nas caka do vecera iba hranie sa 🙂

stromcek my mavame zeleny 😀 snad sa nam podari kupit nejaky pekny umely, lebo do teraz sme mali zivy. Ozdoby mam vacsinou zdedene od babky, starkej a mojej mamy. K tomu zvyknem kazdy rok dokupit nieco zaujimave. Na viditelnu prednu cast vesiam zervene ozdoby a dozadu zvysok.
Mne sa pacia farebne stromceky iba v obchodoch. Doma mam rada klasiku.

csilla76
15. nov 2008

nika tak dufam Riska skoro zaspi a mozete ist plesovat 🙂

potom das vediet ako bolo 🙂

kamajka
autor
16. nov 2008

Bryyy večer... Zdravím Vás zasa po dlhšom čase......... 🙂 🙂 🙂

nika_ke
16. nov 2008

caute zienky,
takze suma sumarum, urobila som dobre, ze som si nekupovala plesove saty, cierna sukna s cierno-striebornym topom a bolerko z bieleho zajaca uuuuplne stacili na firemnu zabavu. Zdrzali sme sa 3 hodinky, vypoculi si rockovu kapelu, najedli sa, zatancovali lambadu a sli sme domov o polnoci 🙂 Riska kludne spinkala a my s muzom sme si konecne po 2 rokoch povyrazili. Urcite si to este niekedy v blizkej dobe zopakujeme na lepsej akcii.
... a samozrejme som ani jednej pesnicke nerozumela, lebo aj zahranicne pesnicky sli v madarcine 😠 ... ako za sociku 😖

poobede som si pospala s malou, tak dobre mi to padlo.

aj u vas ostatnych je tak skaredo?, hnusna hmla, poobede sme ani vonku nesli 😒

nika_ke
16. nov 2008

kamajka, ako skola?

zuzkafuny
16. nov 2008

Nika... ahoooj!!! Aj ja by som si išla niekam zaplesať 😵 😵 😵
Aj tu je hmla a včera ráno keď som išla z roboty tak bola taká hmla, že som si netrúfla ísť rýchlejšie ako 40 😅
Drahý išiel kus von 🙂 ačo ja...??? No predsa mihók 😀 😀 😀 a idem kuk talenty 😅

liliandax
16. nov 2008

cafte zenusky

nika - no super, ked ste si fajn zatrsali 🙂 obcas tak vypadnut nezaskodi

zuzi - veru, aj tu bola riadna hmla a kosa.. boli sme v kauflande na nakup a vratili sme sa ako snehuliaci - take sme mali vsetci cervene nosy 😀

kamajka - veru, ako sa dari? nielen v skole? 😉

a vcera som mala nanic den 😖 neviem ci ma chytala nejaka depka ci co.. ale aj maly bol ako z divych vajec ☹ Este nikdy som nezazila, aby cely den len knucal, pytal sa na ruky, v jednom kuse mrncal ani jest nechcel.. jaaaaaaaaj.. aj nervy mi praskli 😢

.. idem aj ja kuk talenty 😵

csilla76
16. nov 2008

Ahojte 🙂

nika tak ste sa fajn zabavili,vypli trosku 🙂 ale nie dlho ste sa zdrzali?

inac aj tu je skaredo,kosa ,hmla...a hlasia zrazky snehove od bud.vikendu uz....

som umyla dnes 2 okna v spalni a kuchyni,zajtra dalsie 2 a budem mat porobene 😉 inac som sa rozhodla dat opat hore zaves v spalni ktory uz roky bol odlozeny v skrini. 😀 no dost bola babracka kym som ho dala hore,ale paci sa mi 😀

inac zajtra by som mala aj cosi upiect,uz muzik povedal ...ta nieco vymislim 😀

csilla76
17. nov 2008

Ahojte 🙂

tak dnes ma vytocili skoro rano 😠 zbuntosil nas muzikov sef.....vyzvanal-vypiskoval ..som sa divila co sa mu robi....to su mi teda veci v sviatok a takto otravovat 😠

a este ktomu to nestacilo,sef odisiel....a zacal mne vyvolavat muzikovy kolega...dvakrat som stlacila...ale bol otrasny a nadalej otravoval tak som zdvihla a riadne mu povedala s...jeden co si mysli.... 😠 🤐

inac umyvam okna...este 2 mam tu na obyvacke a bude hotovo 😉

zuzkafuny
17. nov 2008

Csilla... ty si ekšn 😀
ja som si kus vyriadila dvor...
a tiež som vytočená 😠 to moje oranžové ušaté a pažravé mi ukradlo čokoládu...!!! Zožral mi ju a potom mi z okna zobral aj druhú celú... Tak som ho naháňala dovtedy, kým nepustil...!!! A teraz už si na nej pochutnávam 😀 😀 😀
Aj mne by bolo okná umyť...!!! ☹ Cez jedno už ledva vidím... ale ešte kým vidím tak je dobre... nie...??? 😀

liliandax
17. nov 2008

cafte

ako vidim, dnes je vytacavy den 😠 .. ten moj zacal uz vcera vecer, ked Petko cirkusoval so spanim.. zeny, ja som take divadlo este nezazila! ☹ Petko len kvilil a medzi placom opakoval.. ocinooooooooooooo.. na rukyyyyyyyyyyyy... pritom sme vsetci lezali 😖 a nepomahalo ziadne utisovanie, v kuse opakoval, ze spat nejde..
no neviem, ci sa niecoho bal, ci co.. ale ked poobede vstal, tak volal ocka "nakladat seno" 😀 Taky este nezobudeny chytil muza za ruku a vraj "pod nakladat".. a potom v spalni Petko hladal seno 😅 Taky bol z toho vyhukany, ze seno ani trava na posteli nie je... no bohvie, co sa mu snivalo 😀

jaaaj.. okna!!! tie ani nespominajte.. aj tie ma vytacaju! 😠 Nie je jeden den, co by sme nemali zarosene okna ☹ Skusali sme vsetko, vetrame, mame aj pohlcovac vlhkosti.. a nic.. a co je najhorsie, uz aj steny v rohoch mame mokre 😒

asi ma drbne...

😀

zuzkafuny
17. nov 2008

Lil... vrchol...!!! 😠
Idem prádlo z práčky vybrať... no skade inde...??? nie? 😀

liliandax
17. nov 2008

zuzi - 😀 no ak by ti pomahal cerby.. tak neviem neviem.. ci z pracky 😅 😀

a prave ma vytocil muz.. siel s malym von a ja mu volam, kde su, ved uz su dlho prec a vonku dost fuka.. a on, ze "v teplucku u svokry!".. mna fakt drbne.. a pytam sa ho, ci dal cikat Petka, ze: ... jaaaaaaaaaj.. nie!!! 😠 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre