Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
22. jan 2008

😠 a marš na prvú...!!!

zuzkafuny
22. jan 2008

😀

zuzkafuny
22. jan 2008

nooo... takto sa mi to páči...
Ale to sa asi budem musieť vyprávať sama so sebou ☹

zuzkafuny
22. jan 2008

Peťka ty už za rána po obchodoch beháš... 🙂
Som si išla trošku popracovať a videla som ťa 😀

nika_ke
22. jan 2008

Zuzka, mohla si nam nieco pekne napisat 😉
ja by som mala tiez pracovat, ale taaak sa mi nechce, no musim sa prekonat popri pozerani serialu.

Malej som dnes dala prvykrat ryzovu nemliecnu kasu Sunarku, cez den sa mi podarilo odstriekat 120ml mlieka. Som zvedava, ako bude spat.

Stihla som dnes dat tiez inzerat na kupu bytu do gemerskych zvesti, tak som zvedava, ci sa niekto ozve. V sobotu som dala aj na web, ale zatial ziadna odozva.

Kamajka, minule si spominala, ze v BA by si mohol tvoj muz brat obedy z domu. My tak fungujeme druhy tyzden a nie je to nic moc - varit kazdy vecer 😖 Aj teraz mam este francuzske v rure, len aby mi pri pracovani na konikovi neprihoreli 😀

zuzkafuny
22. jan 2008

Tak mne by sa isto variť nechcelo... však ani neviem. Toť môj cicino zas prifajknutý... csss
Ale už mu je aj zle 😀
och! najlepšia radosť-škodoradosť!

nika_ke
22. jan 2008

Zuzi, nie si nahodou skorpion? oni byvaju skodoradostny 😀
Inac, ja som tiez rada, ak je mojmu zle, ked sa obcas po nociach flaka. Potom ma dost na par tyzdnov 😀

Zuzka, aky ste mali den? My umrncany ... Mala zatial spinka, kebyze aspon do druhej 🙂

zuzkafuny
22. jan 2008

Tak noc bola katastrofa...! Som sa chválila. Tak mi treba... 😀
Ale cez deň pohoda. Dnes malého hľadám že kde je a on si sedí v sprche a hrá sa s hadicou. Tak ho teraz zvyknum sprchovať po sediačky... sa mu to ráta.
Ja som LEV... neverím na horoskopy a keby som aj verila, tak z leva na mňa takmer nič nepasuje... Asi som kus iná odroda 😀 taká švácnutá 😀

nika_ke
22. jan 2008

Aj ja som si vsimla, ze ked mi niekto vychvali malu, tak sa to hned zmeni o 180° 😝
Misko musi byt podareny v sprche 😅
Nasa bambula zistila, ze by sa mohla aj premiestnovat plazenim, nie len lezat, ale zatial jej to nejde. Zrejme to ju dnes rozculovalo, lebo ona je po ockovi, ked nieco chce, tak to musi mat hned.

Lev je super znamenie. Chcela som, aby mala bola lev, ale nepodarilo sa.

Teraz pozeram, ze Misko uz ma 9 mesiacov, nepostrehla som presne datum 😖 Blahozelam k tristvrtrocku 😵

a uz bezim do postele, drahy na mna caka, taky je zlaty, ze ma tu nenecha samu v obyvacke ... dobru noc

monkula
22. jan 2008

Ahojte Soboťanky, ako sa majkáte? 😀 😀 😀

zuzkafuny
22. jan 2008

Ahoj MONKULA... Sa aj celkom máme... len málo násmálo nás 😀
Práve som čítala inzerát že: Predám suseda aj s koňmi. Neviem koľko ich má, ale smrdia ak keby ich tam mal aspoň päť. Len seriózny záujem 😀 😀 😀

zuzkafuny
22. jan 2008

NIKA...uži si 😀 😀 😀

kamajka
autor
23. jan 2008

Zuizi a kdeže si ma videla? ............
Ja to ráno tak behám, lebo ked nosím malu do školky, tak jednou cestou už aj nakupim, nech sa nemusim trepat potom s malym znova.... Leniva som v poslednej dobe 😒 nič sa mi nechce, aj jedna kamoška ma stale vola, aby som prišla na navštevu, ale ja sa neviem donutiť..... Ked som mala len viku, tak som stale dakde behala, ona bola take navštevne dieťa 😀 , ale teraz... neviem sa prinutiť proste... doma mi je fajne, verim, periem, žehlím.... kuknem telku a tak kym maly spinka.... a samozrejme surfujem na nete 😝

Aj ja som LEVICA 😅

Nika čo je na levoch take fajn?
Na mna to celkom pasuje, že som tvrdohlava a chcem byt vodcom 🙂 (ale nejde mi to)
no a ked sa rozčulim tak amen - tma....

hehe, a čo sa mi stalo, som bola kuk na hnuštanskej stranke, a čo nevidím!
moja malá aj s ostatnymi detmi vycapene na internete ! fotky z takeho maleho posedenia pre starych rodičov.... tak som pridala komentar, že pekny članok, ale že ma zaraža fakt, že sa ma nikto neopýtal, či súhlasím s tým, aby fotky mojho dieťaťa boli zverejnene na internete..... O tri dni na to mi dala učitelka podpisat papier či suhlasim alebo nie 😀 😀 😀 normalne som sa rehotala 😅
a napisala som nie... Asi budem jedina kto tak napisal 😅 , no ale ostatni rodičia asi nepoznaju hrozby internetu...hmmm... 😕 😖 😉

Monkula pekne od teba že si nas prišla kuknuť tu....... ako piše Zuzka veru - malo nas....
neviem prečo tak malo ludi z tohto okresu nechodi na tietostranky... lebo na podiv, už celkom pekna hrstka maminiek aj inych ludi ma doma internet. ked idem platit fakturu, vždy tam, sedi niekto novy kto spisuje zmluvu.....

🙂
pekny dnik

nika_ke
23. jan 2008

joj, tato mrcina, doobedu mi nevzalo prispevok a este aj 2x napisalo, ze uzivatel nika_ke este nie je vytvoreny 😠
tiez mam inzerat: vymenim tohoto splaseneho kona za sikovneho 😀

nika_ke
23. jan 2008

aaa, Monkula, ahoj, my sa mame premenlivo jasno-oblacno. Ty sa pochval 😉

Zuzka, my v posteli uz iba seriozne spime, odkedy sme zobudili dvojmesacne babo 😔

este mam jeden inzerat: Predam susedov, ktory dupocu jak kone - 4ks. Zn.lacno 😀

nika_ke
23. jan 2008

kamajka, co starnes, ze takto lenivies? mne ten moj chlap minule zahlasil, ze dozrievam - cim starsia, tym lepsia 😀
Kukla som tvoju Viki na nete, take je zlata 😅 aj ten prispevok je pekne spraveny. Ale mas pravdu, dnes clovek nevie, co na neho na nete ciha ... 😕

Levy su podla mna silne, hrde, energicke, vznesene, elegantne. Moja mama je levica, vzdy vsetko zvladne, vsetko super zorganizuje, aj v praci sa celkom dobre vypracovala ... taky moj vzor. Malej chybaju 3dni do leva, takze je racica 😢 Svokra je rak, no a to je kapitola sama o sebe, radsej no comment 😖

zuzkafuny
23. jan 2008

Nika ja mám sestru račicu...! Výbušná to povaha ale moja segra je inak super. Ozaj ja mám ešte jednu sestru a tá sa narodila presne v ten deň keď ja, len o tri roky pozdejšie... no a už keď všetkých spomínam, mám aj brata 😀
Peťka myslíš že by sa jej mohlo niečo stať len preto že je na internete?
fuuu najedlka som sa ako vždy... granadír maršmôj drahý urobil. Čo ja by som bez neho robila... 😒
No nič... ja na dnes končím a idem si k nemu hačať ku telke...

nika_ke
23. jan 2008

Zuzka, vy ste pekna rozvetvena rodinka a aspon spolu so sestrou oslavujete 😵
Ja som planovala mat 3 deti, ale neviem ako to nakoniec bude ...
... a neprovokuj s kucharom 😠 lebo si k tebe po neho pojdem 😀

Mna moj chlapisko dnes totalne nastval. Ja mu vcera vyvaram francuzske zemiaky a on ich nezjedol, lebo isiel s nejakym francuzom do restiky na obed. Vraj francuz jak francuz. Tak sme mali chvilu tichu domacnost, ale o 5minut dobehol s francuzskym dezertom, tak som mu odpustila 😉

zuzkafuny
23. jan 2008

NIKA... môj tak rád varí, že až by si prišla aj teraz a bola by si hladná, tak vymyslí takú super špecialitu, že by sa ti ešte aj snívalo 😀 😀 😀 ozaj, ozaj, ozaj...
Ja som tiež vždy snívala o troch dietkach... Chcela som ich zaradom. Ale vtedy môj manžel nechcel a potom tento môj priateľ nechcel, lebo už má svoje roky... Ale na Mišiačika sme sa nakoniec dohodli a nedá ho zanič... zo všade sa teraz domov ponáhľa..."de ši mój šííín" volá furt 😀
no ale čo čert nechcel... ku mne sa nejako rusom nechce prísť 😒
On nešťastný a ja by som aj celkom rada... hmmm

nika_ke
24. jan 2008

Zuzi, 2minuty citam ... rusom, hmm ... rusom, akym rusom? ... a az potom mikonecne doslo, ze cervenym 😨 😀

My sme dnes mali najprisernejsiu noc od kedy sa mala narodila, od 23h do 02h pyzamova party 😠 a o siestej nas zobudil muz, ktory pred par dnami o dusu sluboval, ze tak skoro vstavat nebude, aby sme sa mohli vyspat.

A to som dnes chcela piect, zehlit kopu plienok, preprat v ruku malej veci ... som zvedava co z toho spravim s ocami pomlckami ... 😔

zuzkafuny
24. jan 2008

NIKA... pomoooc! Prepadli ma! Práve dnes skoro po2 týždňovom čakaní 😒
Tak môžem začať s tabletkami 😖
tak si idem teda psíka hľadať
Toto moje čudo si zmyslelo, že budíčkovať bude o pol šiestej... csss! Ale ja som mamisko a bachla som ho do postielky, zúril a po chvíľke to vzdal a drichmal skoro do siedmej 😉 Som mu len dobre chcela... že to tie dietky nevedia pochopiť 😖 😀
Nika robota ti neujde... ja som včera začala šúchať kefkou na zuby špáry na dlažbe. A pokračovať budem dnes... aj to až sa mi bude chcieť 😀 😀 😀 ale hádam hej

nika_ke
24. jan 2008

Zuzi, rusi + zubna kefka, co mas vojenske manevre? 😀

Moje pistadlo sa nedalo nahovorit na dlhsie spanie, hlavne ze uz si sucha oci. No dnes jej nedovolim spat cez den tak vela, jedna nocna party za tyzden jej musi stacit. 😀

To musi byt super, ked mas muzicka kuchara. Ked som bola mala (do 15r.), tak som kazdemu vykladala, ze budem mat sluzku a preto neviem varit, prat, zehlit... Vies si predstavit ako sa na mna za sociku ludia pozerali 😎

zuzkafuny
24. jan 2008

On nie je vyučený kuchár... ale jeho mama vraví, že už keď mal 6 rokov, tak machroval pri šporáku a keď mal 10 urobil komplet obed pre rodinu... 😀
Inak stavia kozuby a robí tie úžasné veci z dreva... Teraz začal strúhať Miškovi drevenú ládu na hračky. Potom keď bude finito hodím foto 😀 on je proste taký umelec.
Ja kým som bola sama so Zuz, tak som si podala inzerát (len tak) že: hľadám....bla, bla a musí vedieť dobre a rád variť! Ja nevarím!
Čo myslíš... koľko sa mi ich ozvalo??? Cssssss! Banda lenivá nevariaca! Ani jeden!
Nešúcham... nechce sa mi. Ale idem na večeru variť bôb. To zvládnem 😀 😀 😀

nika_ke
24. jan 2008

stihla som jedine upiect hokus-pokus podla receptu z kalendara, vysledok o nicom, uz druhykrat sa mi to stalo, ked som piekla z toho kalendara, tie recepty tam davala asi taka kucharka ako ja. Cesta bolo malo, len do pol pekaca a ani sa nezdvihlo 😝 ale chutovo fajne, len musim vymysliet nejaku plnku a dam dva platy na seba 😀

som zvedava na novu krabicu na hracky, urcite bude uzasna, ked bude taka ako stoliky. Ked sa raz dostaneme k stavaniu nasho domu, tak dam muzovi tip na kozubara, lebo on stale spekuluje nieco ohladom vykurovania. Najnovsie by chcel vymenik nad kozub ... a hodinky s vodotryskom 😎

Myslela si si, ze sa ti na taky inzerat aj niekto ozve? 😀 jaaj, napadol ma taky chlap, brat mojho muza, on je kuchar, vari aj doma, svokra ani prstom nepohne ... Ale hlavne,ze si takeho napokon nasla.

zuzkafuny
25. jan 2008

😀 😀 😀
Včera som predsa len trošku šúchala... a ku bôbu som sa nedostala, lebo milý prišiel skôr domov ako ja a urobil hríbovku 😀
Peťke sa asi pokazil net... tak to vidím 😉
Idem hľadať psíka... namiesto šúchania. Pošúcham keď dám malého druhý razspať. Vtedy spí dlhšie...

nika_ke
25. jan 2008

No co Zuzi, uz sa ti kachlicky blistia? 😉
Som zvedava, kde ja budem hladat malu, ked sa nauci liezt. Zatial sa len rozculuje. Chcela by sa posadit, ale este jej to celkom nejde. Oprie sa o laket, zdvyhne asi 15cm a sup, skotula sa na brucho a mrnci. Obvykle sa vie prevratit aj z bruska na chrbat, ale v takejto chvili sa bude radsej nervovat akoby to mala skusit este raz. Malej najnovsia najoblubenejsia zabava je prekotulat sa na bok alebo brucho na prebalovacom pulte a ukradnut mi nieco z jej kozmetiky. Ked sa jej to podari, tak sa rehoce jak saso 😀 Uz ju asi budem musiet prezliekat na posteli, ach moj chrbat ...
Inac, ja som napoly mrtva po vcerajsku a dnesku ☹ musim robit kopec veci do roboty v riadnom casovom strese, stihla som dnes opat piect a konecne sa kolac vydaril, aj som malej poprala a neviem co este vsetko, ale ked bude aj tuto noc mala buntosit, asi sa ani nezobudim, taka som unavena. 😔
Dam si rozok s maslom a idem spat. Mne moj muzik veceru nenavari 😖 ale dnes aspon prisiel skor - o 19:10. Vcera to bolo 20:15 😠

Zajtra rano vyrazame na vylet k nasim do KE na 4 dni, jupiiii, aspon nieco pozitivne predo mnou 😵

zuzkafuny
25. jan 2008

NIKA uži si výlet a poriadne si oddýchni aby si vládala 😀 😀 😀 písať s nami.
Mne dnes ten môj zas navaril... pečené kuriatko a ryža a šalátik z čínskej kapusty...
Ja som dnes tiež ako zbitý pes... ozaj mi už cikáme na nočníku a máme 4 zúbky. No vykaká sa len do plienky 😖
ale On sa nepýta... to ja ho dávam. Ale myslím, že už mu pomaly asi začína dochádzať že kde sa má cikať. Aj keď nám občas ujde 😉

Asi by som chcela ešte chodiť do školy... tomu môjmu sa môj nápad nepáči ☹
hmmmm.... to len tak uvažujem 🙂

a psíka som ešte nenašla 😒

nika_ke
25. jan 2008

este tu matozim,

psika myslis ozajstneho psa? alebo lezuceho Mysiacika? vies, mne to uz nejak nepali ...

Tiez planujem davat malu na nocnik, ked bude sama pekne sedie. Uz ju caka pod postielkou, dostala ho na vianoce a presne jej sedi k vanicke 😉

Aku skolu by si si chcela spravit? mne by sa uz zrejme nechcelo ucit, ale anglinu musim pobiflit, lebo slovicka mi nejdu, ficim na slovniku 😖

...a uz ozaj padam do postele, bruu noc

zuzkafuny
25. jan 2008

Myslím ozajstného psíka...ja som mala krásnu čínsku chocholáčku, ale musela som ju dať preč, lebo sa neznášala s mojím chlapom a mala z neho panický strach... a on ju tiež nenávidel a tak dokola... ale je pri super ľuďoch a sme v kontakte 🙂 ale je mi za ňou hrozne smutno. Mala som ju 6 rokov 😢 a veľmi mi chýba pes ku šťastiu 😅

Kynológiu v Košiciach... tento ročník už asi nestihnem... musím si to poriadne pozrieť na internete...
Dobrú noc a zajtra šťastnú cestu 😉
papa

zuzkafuny
26. jan 2008

😉 🙂 😅 😀 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre