Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
27. jan 2008

caute kocky, clovek si odbehne do KE a tu ticho 🤐

Riska vcera spinkala celu cestu, islo sa nam super. Nespoznala babku, lebo ju mesiac nevidela, tak sa jej akosi nepozdavalo, ked ju nosila, ale po par hodinach si opat zvykla. Vooobec, sa mi nechce vratit do RS 😖 a v KE je momentalne snehova fujavica.

Zuzka, kynologia je pekny odbor, ja psov milujem. To je SS alebo VS? Obdivujem ta, ze si sa dokazala vzdat svojho psika, svojho chlapa musis mat velmi rada. My sme mali papieroveho jazvecika fenku, chodila aj na polovacky a zostal nam po nej psik. No aj ten uz bude mat v marci 14 rokov a momentalne je dost chory, bral antibiotika 😢

co je s Petkou? odkedy vyprevadila muza do roboty, tak jej tu niet. Zabudla sa pri pozerani filmov 😀

zuzkafuny
27. jan 2008

no... neviem kde sa nachádza. Som ju dlhu ani nevidela pobehovať po meste...
ako si sa mala?
To je len dáka trojročná... som sa k tomu dostala náhodou minulý mesiac a je to aj nový odbor na veterine a otvára sa už druhý ročník... 😀

ja psíkov mám tiež hrozne rada a sledujem aj útulky. Tento môj je už zo mňa chorý 😖 no a potom nemôžem spať ☹
My chodíme raz do týždňa ku svokrovcom a malý ich tiež po týždni nepoznáva... 😉

nika_ke
28. jan 2008

my sme doobedu s malou same doma, pracujuci lud v KE poctivo maka 😀 drahy siel na alergo a vybavovat veci okolo zahrady, takze tiez ho cely den neuvidime.

cela nasa rodina dava kazdy rok 2% na kosicky utulok, snad im tie drobne aspon trosku pomozu.

Skolu by si studovala dialkovo? cudujes sa muzovi, ze ta nechce pustit? ty sa budes po vikendoch bavit s mladymi zobakmi a on strazit deti 😅

zuzkafuny
28. jan 2008

Dialkovo... Môj sa hádam z toho nezblázni. Jeho pajedí to, že sa neuživím s tou školou pri mojej povahe a bude musieť cvakať ešte aj môj koníček ☹ a nie lacný 😀
Zatial je to v štádiu rozmýšľania... dúfam nebudem dlho 😀
Tak ty si ešte v KE a ja som myslela že si len povíkenduješ... ale si medzi svojimi 😀
ozaj ani LILI tu už dlho nebola...

nika_ke
28. jan 2008

Zuzi, co by si s tou kynologiou vlastne mohla robit? Nejake vycviky pre psov? Alebo si urobite psi hotel ci salon?

dnes sme este doma, ale zajtra sa uz vraciame do RS. Ja nechceeeem 😢 sama medzi 4 stenami ☹
Inac, ja som taka pipi: konecne som vyplatila cely leasing na auto, vybavila papiere z leasingovky, nabehnem dnes poobede na policiu a zistila som, ze mi treba aj maly technicak a ten zostal v RS aj s mojim auto, lebo som si pomyslela, naco mi budu papiere, ked neberem auto. Takze nabuduce mozem ist znova ... 😖

muz mi zobral dieta a niekde sa vyparili, isto pozeraju telku. Prisla aj mamka z jogy, tak ideme hodit este par slov, lebo zajtra sa uz asi nestretneme ☹

Lili asi nechodi casto k rodicom, alebo tam nema cas kuknut na kona.

zuzkafuny
28. jan 2008

NIKA... tak sa vyber do Hnúšte. Čo sa budeš nudiťmedzi štyrmi stenami...hm? Nahovorím aj Peťku až ju stretnem.
Dnes som čítala, že externé štúdium veteriny a kynológie sa bude pre tento rok pohybovať od 90.000-150.000,-
som nevedela že už sa platí...
Vraj sú to najdrahšie štúdijné odbory na Slovensku... a neviem nájsť tú super stránku o tej škole v KE.

nika_ke
29. jan 2008

musim kuknut na mape, ako daleko je Hnusta. Od jari ked bude teplejsie planujem chodit s malou na vylety. Som zvedava, ako sa s nou bude dat potom cestovat. Za chvilku nam "vylezie" z vajicka a bude musiet byt sama na zadnom sedadle. Bude si musiet zvyknut.

cena za skolu je riadna palka. ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccd z nnnnnn

?,,,,,,,,,,,

nika_ke
29. jan 2008

moje technicke dieta sa tiez chce zapojit do debaty 😀 Stihla mi tu pootvarat nejake divne okna v textovom editore 😕 Radsej som ju dala na postel.

skolne som tipovala 10-20.000. S takou cenou by ma moj muz poslal do teplych krajin 😲

ozaj Zuzka, nasla si svojho psika? Nasmu pomohli antibiotika, uz je relativne zdravy.

Idem balit, nieco som stihla uz rano, zostalo mi len oblecenie pre malu, ale toho som zobrala kopec - pre istotu 😅 Joj, tak sa mi nechce...

zuzkafuny
29. jan 2008

Našla...ale uvidím aká bude cena ☹
ja by som aj z útulku ale ten môj povedal, že dospelý z útulku môže byť agresívny, kadečo prežil a tak...
Faraóna 🙂
alebo pudla 😀

nika_ke
29. jan 2008

hlasim prichod do RS ☹ 😢 😀
z utulku by som zobrala iba malinke steniatko, ktore tam doniesli namiesto utratenia. Dospely pes, ktory bol tyrany moze byt nevyspytatelny ☹ pri malom babatku je to podla mna nebezpecne.
Ja malu nedavam ani k tomu nasmu jazvecikovi, je to tiez riadny nezbednik. Davnejsie pokusal 5-rocneho chlapceka, tak nechcem riskovat 😖

pudel je cirkusovy pes a faraona nepoznam, musim niekde kuknut

ideme kukat a potom ma caka volny vecer pri serialy 😵

zuzkafuny
29. jan 2008

Tak vitaj v RS 😉 a sleduj seriál... ja mám len tri programy... tak toho veľa nenavyberám ☹

nika_ke
29. jan 2008

namiesto kukat som chcela napisat kuPat malu 😉

my mame milion programov, ale pozeram len spravy na markize a obcas na stv a poistovnu stastia v utorok a vo stvrtok, to je momentalne cele moje kulturne vyzitie.

zuzkafuny
29. jan 2008

poisťovňa...! Letím aj ja! pa!

nika_ke
29. jan 2008

moj drahy mi spravil zlepsovak - natiahol kabel z telky na sluchatka k PC a mam to ako rozhlasovu hru, popri tom stiham surfovat, kuknut na obraz mi staci raz za cas, kym mi natiahne stranku - aspon na nieco su chlapi dobri 😀

nika_ke
29. jan 2008

tak dnes bola dobra cast poistovne, tu mladu blondatu zasranu by som riadne vyplieskala na mieste manzelky ... to je moja nocna mora 😒

kamajka
autor
30. jan 2008

čaute baby, tak už som tu, mala som problemy s PC, ale už som ho dala dokopy.
fuu, ale bola to fuška............ 😝

zuzkafuny
30. jan 2008

Peťka... ahoj 🙂
sme si mysleli že si podala demisiu...
Nika... fackami by sa asi nič nevyriešilo... urobila by som presne to, čo Tomášovi radila jeho sekretárka...

zuzkafuny
30. jan 2008

aaaaaaaaaa šup...!

nika_ke
30. jan 2008

ja som dnes totalne vyzmykana ☹ cely den makam, skype-ujem so sefmi, mala uz chcela rozlamat sluchatka od nervov, lebo som sa jej nevenovala. Zajtra by som mala ist na cele poobedie do roboty a sef (francuz) sa cudoval, ako to ze nemam opatrovatelku. No ja fakt neviem preco...hmm?

mam jednu novinku: na 90% sa stahujeme do Tornale, mozno este vo februari. Len neviem, ci sa mam tesit alebo plakat. V RS som doteraz nenasla ziaden vhodny byt, tak pojdeme do firemneho. Ale nebojte sa Hnustanky, nezbavite sa ma 😀

Zuzi, co radila sekretarka? Nejak som to prepocula, lebo muz do mna hucal.

Petka, konecne si spat, chybala si nam 😉

nika_ke
30. jan 2008

babenky, napiste aky ste vy mali prijemny den, aby ste ma trosku povzbudili, nech idem spat s lepsiou naladou 😵

nika_ke
31. jan 2008

ahojte, vynimocne som tu takto z rana. Noc bola o nicom, resp. o mrncani malej. Dnes sa chystame do poradne,ale vobec sa mi nechce ist do tej clapkanice. Aj u vas nasnezilo? Riske doslo zelezo, tak som zvedava, ci jej doktorka automaticky predpise dalsie, alebo vezme krv na testy. Rano mi tiez doslo, ze ked sa prestahujeme do tej Tornale, budem musiet dochadzat k lekarke... co uz.
Ideme sa chystat... pekny den

zuzkafuny
31. jan 2008

Ahoj Nika včerajší deň oki... malý mal ručný deň. Na rukách bol od rána až kým nešiel spať s výnimkou keď som musela na wc a niečo urobiť... Ale dnes keď vstal, tak sa mi zdal iný... taký rozumnejší. Aj sa správa tak trošku inak... tak rozumne... Takúto zmenu som videla aj na Zuzke 🙂
Normálne sa nestíham čudovať....
Nika v práci ti držím palce... ozaj ty vieš po francúzsky?
K tomu psíkovi čo som mala vyhliadnutého... booože! ten je tak drahý! 20.000,-

nika_ke
31. jan 2008

ten kon dnes exceluje 😀

Zuzi, deti sa tak zmenia z nicoho-nic? To musim sledovat aj u malej, i ked ona je vydrbkana od narodenia, ale aj tak je uzasna 😵
Stastie v praci budem teda riadne potrebovat a opatrovatelku tiez. Po francuzsky neviem, len par slovicok, ktore pouzivame v robote. Trosku "spikujem" ale je to taka skomolenina medzi anglinou a francuzstinou, lebo sef nevie dobre po anglicky a cudovala by si sa kolko slovenskych slov pochadza z francuzstiny. Kedysi som rozpravala celkom dobre, ale tu som sa takto pokazila. Najviac sa mi pacia clanky v casopisoch,kde radia zenam na materskej spravit si nejaky kurz. Ja by som si rada vzala anglicku konverzaciu. Lenze nikde nepisu, kto za ten cas postrazi dieta. 😖 Moj muz by malu aj postrazil, ak by bol kurz o osmej vecer 😀

Ty si vzdy vyhliadnes taku drahu zabavku? Ten psik ma aj zlaty obojok? 😀 No ale mas pravdu, ked uz nieco robis, tak nech to stoji za to.

nika_ke
31. jan 2008

Kamajka, pekny novy pas 😉

nika_ke
1. feb 2008

...ked uz si tu takmer sama sebe pisem, tak vam aspon poprajem prijemny den.
vlastne, vy mi pomahate, aby som nekecala na koni, ale pracovala, ibaze ja som tvor lenivy a vzdy si najdem nieco zaujimavejsie ako je robota 😅

Po navsteve v poradni vazi malicka 6670g a meria 66cm - taky nas maly drobcek. Dnes ma nejaky gymnasticky den, kotula sa za hrackami hore-dole.Dufam, ze jej dobra nalada vydrzi aspon do obeda.

nika_ke
1. feb 2008

malicka sa kotula do prava a do lava, salta este nevie 😀

kamajka
autor
1. feb 2008

ahojky, ten pas musim zrušit 😀
ono ked je to velka fotka, tak vyzera fajn ale takto zmenšene je to nejak na prdky...
len som nakukla, mam strašne vela roboty, počitač mi umiera každy druhy den,
učim sa programovat, pritom deti obriadit, nachovat, všetko možne,
ešte pamäť na pc musim dat rozširiť tak to už vobec nebudem mat ani doma pc ani neviem ako dlho, či na počkanie mi to spravia alebo si pc nechaju v predajni, iba inštalujem ako imbecil v kuse a prd z toho, stale je nejaka chyba, automaticke aktualizacie si sami inštaluju blbe ovladače, ma ide z toho šlak trafit,
tak sa majte krasne zatim
teraz momentalne som už 5.krat doinštalovala WIn tak idem už konečne varit kym mi spi drobča.

papaaaaaaa

kamajka
autor
1. feb 2008

NIKA aj ja som tvor lenivy a veeeeeelmi....
šak aj take ženy musia byt...keby si videla čo ja mam doma...
by si sa pozvracala.... už aj mne je z toho zle 😀
no neviem či do smiechu je to či do plaču.... 😖 😀

paaaaaaaaaaaaa

zuzkafuny
1. feb 2008

Peťka...Prídi ku mne a uvidíš...! Isto by som vyhrala 😀
Nika... keď mne sa aj taký vlkodav. Do neho som zaľúbená od decka. Ale môjmu sa nepáči... tak hľadáme spoločne... Ale jedno viem naisto. CHCEM PSA a BASTA!
😀

kamajka
autor
1. feb 2008

Zuzka, ked už sme pri tom, tak sa ponuknem na navštevu, dobre? 😀
Ešte kym nemaš psika 🙂 lebo mne sa akože pačia, ale velmi nemusim... 🙂
Ja sa ich bojím.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre