Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
4. feb 2009

skoda, ze tento kon neukazuje, kto je prihlaseny, by som si ta hned vsimla

kocurik16
5. feb 2009

nika aj ja blahoželám,aj ked trochu pozde. šúľance boli fajn,ale na dnes nemám ani zahmlenú predstavu čo variť. neni s tym až tak veľa roboty pre mňa lebo ja väčšinou uvarím zemiaky,ešte tak očistím a potom prichádza na rad mladá garda a to najbabravejšie urobia oni. včera smola pozde došli,tak čo som vymyslela,to som si aj uvarila. 😀

liliandax
5. feb 2009

caute

nika - veru skoda, ze tu neukazuje, kto je online 😒 mohlo by to byt ako na skype... ozaj posles mi tvoj nick? dam si ta medzi kamosov 😉

nika_ke
5. feb 2009

kocurik, dakujem. dnes si co varila?
ja som robila rychlovku, zemiakovu kyslu polievku a palacinky.
lili, ip

liliandax
5. feb 2009

nika - mam ta! 😵

nika_ke
5. feb 2009

tak by si mi aj mohla napisat short message, nech si ta pridam aj ja 😉 ci len ty budes sledovat, kedy mam zapnuty pc? 😀

liliandax
5. feb 2009

vsak si ma potvrd, uz som ti pisala 😕

liliandax
5. feb 2009

baby ..prave som volala do Hnuste - mame vysledky z alerga ☹

tak maly je pozitivny na macaciu srst a vajecny bielok 😖 a vraj mame nizku imunitu! 😲

trafi ma slak 😔

nika_ke
5. feb 2009

lili, asi si ma nedobre nasla, ja mam dve podobne adresy, mne na tuto aktualnu nic neprislo, musis vybrat tu, kde su vsetky moje mena

Petkova alergia je teda dost neprijemna ☹ ved bielok je snad vo vsetkom 😖 bude brat nejake lieky, aby mohol jest aj jedla s bielkom?

moj muz je alergik, ale len na take lahke veci ako plesen, prach a neviem co este. berie lieky, ale ak nevezme 1-2 tabletky, zacne kaslat 😒

liliandax
5. feb 2009

nika - netusim, co dalej.. 17-ho ideme nazad na alergo, tam nam povie, ci budeme brat lieky 😖

mna mrzi ta macka, lebo u nasich je jedna a bude musiet ist prec.. len kde? ☹ A Petko ju ma tak rad, koho bude nahat?? zeby deda? 😕 🙂

.. uz si mozme aj skypeovat 😉

zuzkafuny
5. feb 2009

aj ja si chcem skypovať... ženýýý!!! 🙂
už vám letí IP 😀
som rýchla...

zuzkafuny
5. feb 2009

Lili 😀
teba som našla hneď... 😀 😀 😀

liliandax
5. feb 2009

zuzka - to faaaaaaaaaaaaakt??? a ako?? 😕 😀

kocurik16
6. feb 2009

ahojte, včera bol pstruh na masle,dnes neviem.

lili,aj môjmu synovi určili vlani alergiu,ale na prach cigaretový dym,perie,a púpavu.skoro 16 rokov mu nič nebolo a naraz začal kašľať ale tak,že až vracal.akurát boli dovolenky tak chodil po zastupujúcich lekároch nikde mu nič poriadne nedali,až naša ho poslala na alergo. berie jede lieky a sprey do nosa.dúfam,že Peťkovi zaberie,čo mu dajú

liliandax
9. feb 2009

caute nevernice!

kde sa tulate, ze vas tu nevidno? 😠

kocurik16
9. feb 2009

ja somsem kukla aj cez víkend,ale nikde nikto 😀

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_ke
9. feb 2009

ahojte zienky
u nas dokopy nic nove, az na Riskine vecne "ja chcem, jaaa, jaaaaaaaaaaaa" 😢 😖 ... pomoooc, nie som zvyknuta na to, ze mi dieta reve 3x denne ☹

baby, nemate nahodou niekoho, kto ma strednu prip. vysoku skolu stavebnu? staci aj bez peciatky, potrebujem jeden podpis, na cene by sme sa isto dohodli 😉

kocurik16
10. feb 2009

nika predstav si,že by si mala dvojičky to by kričali stereo 😀 😀

so stavbárom nepômôžem,nepoznám

nika_ke
10. feb 2009

stavbara som konecne po tyzdni zohnala

kocurik, daj pokoj s dvojickami, toto jedno sidlo mi uplne staci. 🙂 zatial vaham aj s druhym babom, ale s nim je to asi ako s prvym, nikdy nebude ten spravny cas 😒

zuzkafuny
10. feb 2009

Nika... tak ste dobrééé... aspoň povie ja chceeem...!!!
Toto moje len eee!!! daaa!!! taaa!!! keď dačo chce... 😅
A to už pomaly aj dva roky budeme mať...

liliandax
10. feb 2009

caute zienky

coze? mat dvojicky???? 😲 by som skoncila niekde v blazninci.. asi 😅 .. ale, ak by boli take pohodacky ako je moj maly, tak mozno ani nie 😀
Ten moj je ine cislo.. a tie jeho hlasky!?!.. niekedy sa cudujem, ze odkial na to chodi 😀

zuzi - neboj, o chvilku zacne recnit o100sest a aj usi vas boliet budu.. tak ako mna 😉

nika - naco ti je ten stavbar? 😕

kocurik - ja som tu cez vikend nebola.. my sme si spravili taky neplanovany vyletik.. a skoncili sme v Thermal parku v Besenovej 😵 .. bolo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!

kocurik16
11. feb 2009

lili,tak to verím

liliandax
11. feb 2009

kocurik - ahoj 🙂 obcas taky vypad niekam prec nezaskodi 😵

co mas dnes na plane?

kocurik16
11. feb 2009

dohromady nič. bola som platiť internet budem variť petržlenové zemiaky s mliekom a pravdu povediac nič sa mi nééééééééééééééééééchce

liliandax
11. feb 2009

tak to sme na tom rovnako.. prave sme prisli z mesta, som utahana ako kon 😝 a ten vietor??? som myslela, ze aj lietat budeme 😒

liliandax
11. feb 2009

zeny!!! 😠

zuzkafuny
11. feb 2009

Liliiii 😀

nika_ke
11. feb 2009

kuki kuk 😎

nika_ke
11. feb 2009

zuzka, uz minule som ti chcela pochvalit krasne nove fotky oboch deticiek 😉
lili, stavbara nam treba kvoli papierovackam na buranie, uz ma nebavi platit dane za nieco, co neexistuje 😒
kocurik, preco neplatis net cez net? 😕 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre