• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
toto bude treti vikend, co sme doma, mna uz chyta abstak bez kosic :frowning2: a este ked nemozem ist vonku, tak ma asi nacisto drbne doma :cry:
26. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepridete do rs? :sweat_smile:
26. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by sme robili v RS? :fearful:
jablka su nastruhane, kolac urobime spolu s Riskou :slight_smile:
26. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som sa pytala len preto, aby ste cez vikend neboli same :sweat_smile: ci nepridete k nam :slight_smile:
26. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s pliagou vo mne asi tazko :frowning2:
a rozmyslam, ci ist do pekarne, alebo neist :confused: ale co budeme zase robit cele poobedie doma :confounded: asi to risknem a vecer si hodim opat coldrex :grinning:
26. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. to som pisala este ked som nevedela, ze ta to drzi :unamused:

ale mozno do soboty budes fit, ked budes cucat goldrex :sweat_smile: :grinning:
26. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si dala zatial iba jeden, je to drahe ako svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked mi muz doniesol blocek z lekarne, az mi skoro oci vypadli :confused: 10ks = 200 Sk :angry: ale vecer isto budem musiet hrat fotbal s tornadom, tak to si este jeden sacok dam
... som sa zabavila s jablkami a zabudla som si dat kavu, snad si ju stihnem vypit, kym sa mala zobudi.

lili, co robi dedo s Petkom, ze sa mu s nim tak paci?
26. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ten coldrex je brutal drahy a podla mna (teda vlastna a muzova skusenost) je na figu :confounded: Nam vobec nezaberal.. to bol uz ucinnejsi teply caj s kopou medu a kilom vyzmykanch citronov :wink:

tak nas dedo je pre petka Boh.. on sa s nim dokaze non stop hrat 24 hodin denne (u mna nehrozi :frowning2: ), vymysla mu kadejake hry, velakrat mi rozum zastava, ze kde na to chodi.. ukazuje mu vsetko, maly sa ho na vela veci pyta, on ma trpezlivost mu dookola vraviet o tej veci..

a samozrejme.. vymysla si prihody a rozpravky.. o masinkach, autickach.. to na petka zabera :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozicias nam niekedy dedka? :wink: :grinning:
moj otec malu postrazi, ked musi, ale pri tom jej najradsej zapne telku a pusti bebetv. a este sa riska naucila, ze ma v sufliku poskryvane tycinky a polystyren, tak mu to chodi vyjedat. Cize starostlivost mojho otca spociva v strceni polystyrenu do ruky a ust, pusteni telky a polhodinku s malou vydrzi :confounded: :frowning2:
Minule som mu chcela malu vychystat do obchodu, tak povedal, ze ani keby mu platili, tak ju neberie :confounded: ja fakt neviem preco, ved ona "skoro nic" nevyvadza v obchode :grinning:
26. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už od 11hod. sťahujem antivírák avast vo veľkosti 29MB...
Hádajte koľko mám stiahnuté :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27%....
Som na eebnutie :frowning2: Je to normálne...??? Banda scurvená ORANGEÁCKA...!!!
Už aby bol november a oeebem im dátovú kartu aj s celým internetom o gebule sprosté...!!!
26. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :frowning2: kliiidek, daj si kafco a kolacik a pekne cakaj, oranzovy ti asi chceli vytrenovat trpezlivost :wink:
neslo by ti to v noci rychlejsie? :confused:
26. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám tlak 300 na 250...!!!
26. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám koláč :cry:
26. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - klidas! hadam sa nenechas vytocit nejakym pomarancom???!! :grinning:

nika - deda si nedame.. ten je zadany na plny pracovny pomer.. aj dnes mu o chvilu zacina sichta :sweat_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ked bude hotovy, tak ti vecer donesiem, budes mat na zajtra :wink:
mna tiez niekedy triafa, pri tejto starej sunke. Vcera som bola chvilu na muzovom nb a to inak ficalo.
... podarilo sa mi naucit Risku, ze kym nabieha windows, tak nesmie tukat do klavesnice a teraz stale ukazuje ako sa pomaly hybe ten zeleny pasik na zaciatku a ssss-ka pri tom ako had :grinning:
26. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika... malá šikovná :grinning:
Môjmu som to vysvetľovala už asi 1000 krát a ešte mu to stále nedošlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - raz mu dojde, neboj :wink:
26. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nejde mi zoznam... už Dva týždne...!!! hm...
máte zoznam a ide vám...??? Myslím mailová schránka... :frowning2:
26. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zoznam mala dakedy davno.. ale uz nemam, lebo si robil co chcel, tak som ho K.O-ovala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj prcek stale spi... normalne sa zeny nudim!!! :grinning:
26. feb 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak... a mám byť kľudná??? Stiahlo mi 40% a potom mi napísalo... zdrojový súbor sa nedá uložiť, lebo sa nedá čítať... sťahovanie prerušené... :unamused:
No... nemám žiadnu ochranu, len nech mi niečo teraz príde...!!!
Skúšam inde... tam to ide celkom rýchlo... :slight_smile:
26. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to mám na poriadku... :wink: :slight_smile: :grinning:
26. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

nie ste tu nahodou? :slight_smile:
27. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak trochu tu som... predychavam spravanie mojho egoistickeho muza, tak si hladam nejaku zabavu na zajtrajsie dopoludnie
27. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ahoj

a mas uz nejaky tip, ze co budete robkat?
27. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial netusim, nechce sa mi minat benzin, ale ani nemam chut zase chodit medzi blokmi dookola ako kazdy den :frowning2:
na vylet sa este neda ist ... asi hypernova to isti, alebo podla pocasia ...
27. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hypernova v RS? :wink:
27. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ale otazka! :sweat_smile: ze?
27. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase zimne vyletu su bud hypernova RS, alebo Tesco+Bila RV alebo Tesco HU

cele doobedu bola u nas hmla a teraz, ked spime, tak vyjde slnko. Ked pojdeme poobede vonku, tak sa isto bude uz stmievat... dnes nemam dobry den :frowning2:

esteze mi ide net ... zuzka, ako dnes pocuvaju oranzovi ? :confused:
27. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - dam ti tip :slight_smile: - ak uz budes v RS - kukni moj novy album na facebooku http://www.facebook.com/album.php?aid=10244&id=1647954875&l=32cf4
27. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok