• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
ja som sa vcera prihlasovala asi na 6x na facebook, som zabudla login :unamused: trebalo mi experimentovat? :grinning:
27. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, a co takto napisat nazov podniku a adresu, pls :wink:
27. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi radsej na skype, tu sa tusim nemaju davat adresy :confused:
27. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidno, ze dnes nemam den :zipper_mouth: ved to je internet cafe v galerii, vsak?
27. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nie ... hmm
27. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech mi to zmazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano, je to tam :dizzy_face:

so skype-om dnes nie som kamos :angry: :grinning:
27. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, prosim ta, nevies, kolko ma byt zajtra stupnov v tychto koncinach?
27. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.. nekukam predpovede, lebo im neverim :angry:

ale predpokladam, ze tak ako dnes.. rano kosa a na obed pekne :sweat_smile:

som ti velmi nepomohla :frowning2: naco ti to je?
27. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra som hypernovu zrusila, oni maju v tomto roku az dvojtyzdnove akcie a teraz nic moc ponuka :unamused:
a ked bude taka hmla ako dnes, tak mozme trcat doma.
... ale teraz vyzera byt krasne :sunglasses:
27. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa aby som si vedela spravit na zajtra program :wink: vnutri (tj. hypermarket) alebo vonku :slight_smile:
27. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj.. ja som ale brzda :grinning:

ako sa inak citis? dufam, ze uz lepsie.. coldrex zabral?
27. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa podstatne lepsie, lebo musim... pri mojom muzovi si nemozem dovolit byt chora :confounded:
rano sme uz boli vonku na pol hodinu pokocikovat sa. Riska nam spravila budicek rano uz o 6:30, takze bola trosku unavena a este sa aj v brane rozplasla ako zaba, tak sa dala nahovorit na kocik.
Pojdeme aj poobede na chvilku von, lebo neviem ako by som s nou sama vydrzala do vecera.
27. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idete opat za dedkom?
27. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti drzim palce, aby si bola co najskor fit! :sunglasses:

dnes k nim nejdeme.. musia si aj oni oddychnut :grinning:

.. len neviem, kedy dorazi dnes muz :confounded: uvidime, mozno este aj my skocime dnes von.. mna uz porazi, preco ste sa odstahovali z RS??! :angry: :slight_smile:
27. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, spravna otazka znie: preco sme sa odstahovali z domu??? :cry:
v RS sme mali plesen vsade a 27stupnov, ktore sa nedali regulovat. tu mame plesen obcas iba v spalni a kuchyni a teplotu 21-23st. cista vyhra
27. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut k bambulke, za chvilu sa zacne preberat

pekny zvysok dna :wink:
27. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ale neboj, domov sa casom vratite a bude fajn :slight_smile: uz len nejako vydrzat :wink:

a preco ste nevedeli teplotu regulovat? :confused:
27. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, vsak to, ze vydrzat,sa ti lahko povie ... keby neprisla tato hnusna kriza, tak je mozno vsetko uplne inak :pensive: hnusni amici :angry:

neviem, ci sa trosku vyznas v podlahovom kureni :fearful: my sme tam mali podlahovku z elektrickeho strasne stareho kotla, pri ventiloch nebol ziaden ziaden centralny regulator, v izbach nebol ziaden digitalny regulator so snimacom teploty, takze teplota sa dala nastavovat iba samotnymi ventilmi a to stacilo pootocit o stvrt otacky a v izbach bola kosa 20st. pricom ani majitel bytu nevedel ako su natiahnute okruhy ... tak sfusovanu robotu som este nevidela :confounded:

baby, neuverite, co sa nam dnes stalo ... Riska spala 4h (citaj styri hodiny) !!!??? :fearful: :confused: po 3h som ju chodila kontrolovat, ci dycha :grinning: vonku sme boli potme a spat sla len pred chvilou, snad zajtra rano potiahne dlhsie :sweat_smile:

a ja si teraz vychutnavam svoj jablkovy kolac a whiskey cream, mnam :slight_smile:
27. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika :grinning: jablkový koláč mám celkom rada...
Ja už tiež niekedy neviem kam by som od radosti s malým išla :confounded:
Dala som ho spať a ešte nespí :angry:
a keď ho nadám o piatej to je už na nevydržanie... tak ho s PC strážim v izbe :grinning: :grinning: :grinning:
Čo máte dnes na pláne???
28. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja ze ste vonku, ked je tak pekne a vy sedite pri pc :sweat_smile:

zuzka, ja som mala na plane poupratovat a scasti som aj stihla, viac sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rano bola u nas klasicky hmla :confounded: tak sme sa vybrali na namestie do obchodov, zhanala som kuchynsky zapalovac... mali ho "az" v 1 obchode :unamused:, nastastie neskor vyslo slnko a zahrali sme si s Riskou futbal so siskami na namesti :sunglasses:

zuzka, ty mas ake plany? okrem toho, ze si pricapla Miska s pc, aby lezal a spal :grinning:
28. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera prišla kamoška s rošným a išli sme sa prejsť a bolo tak pekne, že som si umyla okná :grinning: dva veľké a jedno mini a ešte mi zostali tri mini :grinning: Až bude aj dnes tak peknúčko, tak ich umyjem...
A dnes to veru vyzerá na krásne počasie :dizzy_face:
Tak nech sa nám dnes darííí :grinning:
1. mar 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - ty si ale sikulka :dizzy_face: aj ja by som mala umyt okna.. :confounded: ale este to ma cas :grinning:

u nas je dnes skaredo :frowning2:

a muzov mam vonku na vetracke, tak ja mam sanitarny den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... :frowning2: a to ako??? Veď tu svieti slniečko :dizzy_face:
1. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - uz svieti aj tu.. samozrejme, maly spi a ked sa zobudi, bude pomaly tma :angry:
1. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme už aj s prechádzky doma...
Teraz sa malý láduje salámou :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :sweat_smile: to sa fest nudis, ked umyvas okna :grinning:
ja som umyvala na vianoce a najblizsie umyjem az pred velkou nocou

lili, tiez som mala sanitarny den :rolling_eyes: . stihla som porobit tolko veci, uplne vsetko, co som chcela, takze idem spat s pocitom dobre vykonanej prace :dizzy_face: a hlavne mam na mesiac pokoj, lebo skor sa k takemu "velkemu" upratovaniu nedostanem
1. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky

ja len tak narychlo zdravim, uz idem buvkat.. len som dokukala eurovision.. :confused: No a idem snivat o Mikulcikovi :zipper_mouth: :grinning:

hihi
1. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je Mikulcik? :confused:

dobru noc :pensive:
1. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spieval s nelou pociskovou, sa mi pacili :dizzy_face: Nezvyknem taketo kukat, ale spat sa mi este nechcelo..

on hra v ordinacii tusim.. toho fotografa (?)
1. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som fotku toho Mikulcika, ale na webe som nic nenasla ... zaujimave, ze raz ho uvadzaju ako Karola a inde ako Kamila :fearful: :grinning:

lili, ak mas foto, tak zajtra posli link, pls :wink:
1. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok