Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?
nika_ke
27. feb 2009
ja som sa vcera prihlasovala asi na 6x na facebook, som zabudla login :-| trebalo mi experimentovat? 😃
nika_ke
27. feb 2009
lili, a co takto napisat nazov podniku a adresu, pls 😉
nika_ke
27. feb 2009
asi radsej na skype, tu sa tusim nemaju davat adresy =-)
nika_ke
27. feb 2009
vidno, ze dnes nemam den :-x ved to je internet cafe v galerii, vsak?
nika_ke
27. feb 2009
alebo nie ... hmm
liliandax
27. feb 2009
tak nech mi to zmazu :-p

ano, je to tam x-)

so skype-om dnes nie som kamos ]-( 😃
nika_ke
27. feb 2009
lili, prosim ta, nevies, kolko ma byt zajtra stupnov v tychto koncinach?
liliandax
27. feb 2009
hm.. nekukam predpovede, lebo im neverim ]-(

ale predpokladam, ze tak ako dnes.. rano kosa a na obed pekne :-N

som ti velmi nepomohla 😞 naco ti to je?
nika_ke
27. feb 2009
zajtra som hypernovu zrusila, oni maju v tomto roku az dvojtyzdnove akcie a teraz nic moc ponuka :-|
a ked bude taka hmla ako dnes, tak mozme trcat doma.
... ale teraz vyzera byt krasne 😎
nika_ke
27. feb 2009
no predsa aby som si vedela spravit na zajtra program 😉 vnutri (tj. hypermarket) alebo vonku 🙂
liliandax
27. feb 2009
jaaaaj.. ja som ale brzda 😃

ako sa inak citis? dufam, ze uz lepsie.. coldrex zabral?
nika_ke
27. feb 2009
citim sa podstatne lepsie, lebo musim... pri mojom muzovi si nemozem dovolit byt chora :-S
rano sme uz boli vonku na pol hodinu pokocikovat sa. Riska nam spravila budicek rano uz o 6:30, takze bola trosku unavena a este sa aj v brane rozplasla ako zaba, tak sa dala nahovorit na kocik.
Pojdeme aj poobede na chvilku von, lebo neviem ako by som s nou sama vydrzala do vecera.
nika_ke
27. feb 2009
dnes idete opat za dedkom?
liliandax
27. feb 2009
tak ti drzim palce, aby si bola co najskor fit! 😎

dnes k nim nejdeme.. musia si aj oni oddychnut 😃

.. len neviem, kedy dorazi dnes muz :-S uvidime, mozno este aj my skocime dnes von.. mna uz porazi, preco ste sa odstahovali z RS??! ]-( 🙂
nika_ke
27. feb 2009
lili, spravna otazka znie: preco sme sa odstahovali z domu??? 😢
v RS sme mali plesen vsade a 27stupnov, ktore sa nedali regulovat. tu mame plesen obcas iba v spalni a kuchyni a teplotu 21-23st. cista vyhra
nika_ke
27. feb 2009
idem si lahnut k bambulke, za chvilu sa zacne preberat

pekny zvysok dna 😉
liliandax
27. feb 2009
😞 ale neboj, domov sa casom vratite a bude fajn 🙂 uz len nejako vydrzat 😉

a preco ste nevedeli teplotu regulovat? =-)
nika_ke
27. feb 2009
lili, vsak to, ze vydrzat,sa ti lahko povie ... keby neprisla tato hnusna kriza, tak je mozno vsetko uplne inak |-| hnusni amici ]-(

neviem, ci sa trosku vyznas v podlahovom kureni 😕 my sme tam mali podlahovku z elektrickeho strasne stareho kotla, pri ventiloch nebol ziaden ziaden centralny regulator, v izbach nebol ziaden digitalny regulator so snimacom teploty, takze teplota sa dala nastavovat iba samotnymi ventilmi a to stacilo pootocit o stvrt otacky a v izbach bola kosa 20st. pricom ani majitel bytu nevedel ako su natiahnute okruhy ... tak sfusovanu robotu som este nevidela :-S

baby, neuverite, co sa nam dnes stalo ... Riska spala 4h (citaj styri hodiny) !!!??? 😕 =-) po 3h som ju chodila kontrolovat, ci dycha 😃 vonku sme boli potme a spat sla len pred chvilou, snad zajtra rano potiahne dlhsie :-N

a ja si teraz vychutnavam svoj jablkovy kolac a whiskey cream, mnam 🙂
zuzkafuny
28. feb 2009
Nika 😃 jablkový koláč mám celkom rada...
Ja už tiež niekedy neviem kam by som od radosti s malým išla :-S
Dala som ho spať a ešte nespí ]-(
a keď ho nadám o piatej to je už na nevydržanie... tak ho s PC strážim v izbe 😃 😃 😃
Čo máte dnes na pláne???
nika_ke
28. feb 2009
caute, ja ze ste vonku, ked je tak pekne a vy sedite pri pc :-N

zuzka, ja som mala na plane poupratovat a scasti som aj stihla, viac sa mi nechce :-p

rano bola u nas klasicky hmla :-S tak sme sa vybrali na namestie do obchodov, zhanala som kuchynsky zapalovac... mali ho "az" v 1 obchode :-|, nastastie neskor vyslo slnko a zahrali sme si s Riskou futbal so siskami na namesti 😎

zuzka, ty mas ake plany? okrem toho, ze si pricapla Miska s pc, aby lezal a spal 😃
zuzkafuny
1. mar 2009
Včera prišla kamoška s rošným a išli sme sa prejsť a bolo tak pekne, že som si umyla okná 😃 dva veľké a jedno mini a ešte mi zostali tri mini 😃 Až bude aj dnes tak peknúčko, tak ich umyjem...
A dnes to veru vyzerá na krásne počasie x-)
Tak nech sa nám dnes darííí 😃
liliandax
1. mar 2009
zuzi - ty si ale sikulka x-) aj ja by som mala umyt okna.. :-S ale este to ma cas 😃

u nas je dnes skaredo 😞

a muzov mam vonku na vetracke, tak ja mam sanitarny den :-p
zuzkafuny
1. mar 2009
Lili... 😞 a to ako??? Veď tu svieti slniečko x-)
liliandax
1. mar 2009
zuzi - uz svieti aj tu.. samozrejme, maly spi a ked sa zobudi, bude pomaly tma ]-(
zuzkafuny
1. mar 2009
My sme už aj s prechádzky doma...
Teraz sa malý láduje salámou 😃 😃 😃
nika_ke
1. mar 2009
zuzi :-N to sa fest nudis, ked umyvas okna 😃
ja som umyvala na vianoce a najblizsie umyjem az pred velkou nocou

lili, tiez som mala sanitarny den 8-( . stihla som porobit tolko veci, uplne vsetko, co som chcela, takze idem spat s pocitom dobre vykonanej prace x-) a hlavne mam na mesiac pokoj, lebo skor sa k takemu "velkemu" upratovaniu nedostanem
liliandax
1. mar 2009
caute kocky

ja len tak narychlo zdravim, uz idem buvkat.. len som dokukala eurovision.. =-) No a idem snivat o Mikulcikovi :-x 😃

hihi
nika_ke
1. mar 2009
kto je Mikulcik? =-)

dobru noc |-|
liliandax
1. mar 2009
spieval s nelou pociskovou, sa mi pacili x-) Nezvyknem taketo kukat, ale spat sa mi este nechcelo..

on hra v ordinacii tusim.. toho fotografa (?)
nika_ke
1. mar 2009
hladala som fotku toho Mikulcika, ale na webe som nic nenasla ... zaujimave, ze raz ho uvadzaju ako Karola a inde ako Kamila 😕 😃

lili, ak mas foto, tak zajtra posli link, pls 😉