Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika000
23. apr 2008

liliandax ďakujem rada nakuknem 😉
Ty si priamo z R.S ?trošku to tam poznám

liliandax
23. apr 2008

ahoj nika000, ano som priamo.. som rodena sobotanka 😉 a RS sa ti paci? 😀

zuzkafuny
23. apr 2008

Ahojte... 🙂
ja len na skok...
a padááám 😀

nika000
23. apr 2008

liliandax ja chodím od narodenia v lete do R.S mne sa sobota páči.vždy tam ľudia boli milý a ochotný .aspoň ja som mala vždy na takých šťastie.pamätám si dokonca že ma bratranec tam zobral na disco malibu sa to tam volalo .to bola moja prvá disca 🙂 ale to bolo teda veeeeľmi dávno

zuzkafuny
23. apr 2008

ženy...!!! Zmenila som foto...!!! 😀
Nika000 ja som tiež z Hnúšte 😉

zuzkafuny
23. apr 2008

malá je zlatunká... 🙂

nika000
23. apr 2008

zuzkafuny ďakujem .V Hnušti mi bývala prastarká v Likieri .mamina pochádza z Hačavy.

zuzkafuny
23. apr 2008

no... známa sa mi ani trošku nezdáš 🙂 si z tej mladšej kategorie, alebo tej staršej...??? 😀

zuzkafuny
23. apr 2008

Musím dať iné foto... tá červená mi tam chýba... hm... tak ja už idem.
Majte sa mi tu krásne...
papa

nika000
23. apr 2008

zuzkafuny dúfam že mladšej 😀 mám 28

liliandax
23. apr 2008

nika - aj ja mam 28 🙂 nepozname sa? 😀
.. myslim si, ze Malibu by si tu uz darmo hladala 😝 .. ale spominat je super 😎

liliandax
23. apr 2008

zuzka - maly je zlatunky 🙂 .. len neviem, ci ti admini nedaju zrusit foto.. ja som musela Petka vymenit 😠

.. aj ja padam.. zienky moje.. zehlim 😖 .. a nejak sa mi to pradlo nemina ☹ ☹ ☹

nika000
24. apr 2008

dobré ráno prejem 🙂 verím že dnes bude konečne pekne 😎

liliandax
24. apr 2008

aj ja vam prajem dufam, ze slnecny den! 😎 😵

nika000
24. apr 2008

ahoj liliandax a vy čo dnes idete robiť?mňa čaká varenie ,žehlenie a musím zbehnúť do mesta 😒 čo sa mi moc nechce .

liliandax
24. apr 2008

nika - ja som vyzehlila vecer 😝 .. normalne som si necitila potom chrbat, manzel musel masirovat 😀
.. my za taku hodinku ideme von do mesta a poobede, ak bude pekne tak na ihrisko 😵 .. chvalabohu nemusim varit, ufff 😉

nika_ke
24. apr 2008

Ahojte kocky,
vecer som sa tu uz nedostala, balila som seba a malu na tyzdnovku do KE. Tesim sa jak male decko 😀

nika - vitaj v teplych krajoch 😉 Zvolen sa mi paci, parkrat sme tam boli. Si priamo z mesta? Tvoja dcerka ma krasne meno 😅

Lili, u nasich tiez nic poriadne nerobim. Cez tyzden vari otec, cez vikend mama a ked sa nahodou nudia, tak im podhodim malu, aby sa s nou zahrali. Ja si vylozim nohy a citam nejaky bulvar - pohodicka 😵

Vecer som aj ja zehlila, ale iba malej veci. Muz si pozehlil svoje, lebo som este robila na PC, tak mu nic ine nezostavalo. On mi s niektorymi vecami pomoze, ale tie reci okolo toho ...

Zuzka, Misko je zlatunky smejko. 😉

Inspiracia na obed - rezance s tvarohom. Dnes nemam cas vyvarat. Ked pride muz na obed, nalozi mi veci do auta a hajde domov 😎 Idem este malej pobalit hracky.

Lili, na obed ides k vasim, ci mas zo vcera?

nika000
24. apr 2008

ahoj nika-ke 🙂 ďakujeme pekne.
ja som sa do ZV vydala ale pôvodne som z B.B .Zvolen je celkom fajn ale raz sa chcem vrátiť bývať do B.B .

Ja som dnes varila zeleninové rizoto za plný hrniec aby bola aj na zajtra 🙂
jéééj nika čítam že aj tvoj mužík rád žehlí 😀 aj ten môj zavše požehlí keď nestíham .

zuzkafuny
24. apr 2008

Ahojte... zas len na skok... 😖
Lili...pečo by mi ju mali zrušiť... veď tam nie je nahatý 😕 😅 😀

zuzkafuny
24. apr 2008

fakt mi ju zmazali... 😠

liliandax
24. apr 2008

cafte!
zuzka, nestihla som ti odpisat 😒 .. konik nejako nefungoval.. ale ako vidim, fotku si musela zmenit 😠 Mne prisla IP od emjee 😖 aby som foto vymenila

.. aj ked je to podla mna jedno, aka fotka tam je 😅

nika_ke
24. apr 2008

ahojte,
zuzka, ja som ti pisala 2x, ale nevzalo mi prispevok 😖 V pase by si mala mat podla "pravidiel" bud svoju fotku alebo ruzovy xichtik. Aj ked si neviem predstavit, ako admini zistia, ci je to moja tvar 😕 teoreticky by som mohla byt chlap, dat si nejaku peknu blondinku do pasu a nikto by na to neprisiel. Tak neviem, preco s fotkou dietata v pase robia take caviky ...

inac, zdravim vas z velkej dzedziny 😀
Malej klesla teplota, zuby to nevyzeraju byt este stale. Dasienka ma rovnake ako pred pol rokom, nic cervene, napuchnute ani vykukajuce tam nevidime. Dnes uz bola opat vo svojej kozi, usmievava horolezkyna 😵

mishelin
24. apr 2008

ahojte kocky,prisla som vas na chvilku kuknut 😉

nika_ke
24. apr 2008

Ahoj Mishelin,
teba sme tu sto rokov nemali. Ako sa dari? Oci su uz OK?

mishelin
24. apr 2008

ale etse sastale hoja..vsetko po starom...ani tie nic sa nam este nezmenili ☹
a mame uz 4 zuby 😎

mishelin
24. apr 2008

booze pisem jak talian 😔 noci som myslela 😅

nika_ke
24. apr 2008

super, gratulujem k zubkom 😉 My nemame ani jeden ☹ este mame cas 3 mesiace 😀

Tu trojkolku ma Patko super. Pouzivas ju namieto kocika? Ci len po zahrade?

nika000
24. apr 2008

dobrý večer 🙂
nika a akú teplotu máte?mojej Veronike idú zuby .vždy na večer má zvýšenú teplotu tak 37,2 ale ráno už nemá .vždy je to len ku večeru.

nika_ke
24. apr 2008

Neboj, aj prespatej noci sa dockas. Nasa zacala lepsie spavat ako sme sa prestahovali, asi na konci siedmeho mesiaca. Zuzkin Misko zacal lepsie spavat presne na prvy rok 😉

mishelin
24. apr 2008

pouzivam ju namiesto kocika,ked ideme do obchodu,alebo na prechadzu tak mu vezmem toto 😉
a aj po zahrade snou behame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre